Różowy Wózeczek

Kolekcja Różowy Wózeczek na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Dekoracje na Chrzest  Święty z motywem wózeczka to piękna propozycja na Chrzciny dziewczynki. Stół na każdym przyjęciu najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy wszystkie dodatki i elementy dekoracyjne są spójne i mają jednolity motyw graficzny. Kolekcja dekoracji na Chrzest Różowy Wózeczek idealnie pasuje na przyjęcie...

Dekoracje na Chrzest  Święty z motywem wózeczka to piękna propozycja na Chrzciny dziewczynki. Stół na każdym przyjęciu najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy wszystkie dodatki i elementy dekoracyjne są spójne i mają jednolity motyw graficzny. Kolekcja dekoracji na Chrzest Różowy Wózeczek idealnie pasuje na przyjęcie dla dziewczynki. Zaproszenia, pudełeczka z personalizowaną etykietą, bileciki, podziękowania dla gości, wizytówki z nazwiskami i inne dodatki sprawią, że stół będzie prezentował się pięknie.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Różowy Wózeczek 

Chrzest Święty jest wydarzeniem, które ma ogromne znaczenie na życie każdego dziecka. To przyjęcie maluszka do wspólnoty Kościoła, dlatego warto zadbać o to, aby oprawa ceremonii była odpowiednio dopasowana do charakteru okazji. Jeśli po Chrzcie planujesz wyprawić przyjęcie dla najbliższych, żeby wspólnie świętować ten wyjątkowy dzień, koniecznie przygotuj piękne dekoracje, symboliczne akcenty oraz niepowtarzalne dodatki, dzięki którym zapamiętacie uroczystość na długie lata. Kolekcja Różowy Wózeczek to znakomita propozycja na chrzciny dziewczynki. Przy jej pomocy przygotowujesz fantastyczną uroczystość dla swojej córki.

Dekoracje na Chrzest dziewczynki

W kolekcji Różowy Wózeczek przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości dekoracje, które pozwolą ubrać każdy lokal czy mieszkanie na chrzciny dziewczynki. Do ozdobienia stołu polecamy subtelne bieżniki, pudroworóżowe serwetki oraz klimatyczne świece. Wszystkie dekoracje oprócz dziewczęcej kolorystyki cechuje także grafika dziecięcego wózka w otoczeniu misternie malowanych kwiatów. Znajdziesz ją również na personalizowanych plakatach, którymi możesz wypełnić puste przestrzenie. Baner z imieniem ochrzczonej dziewczynki kapitalnie wyglądać będzie zwłaszcza zawieszony za jej krzesełkiem. To  doskonałe tło do pamiątkowych fotografii z uroczystości. Salę na przyjęcie fantastycznie udekorujesz też przy użyciu jasnoróżowych balonów z motywem wózka. Tak spójna kompozycja na pewno oczaruje wszystkich zebranych.

Bieżnik na Chrzest dziewczynki zdobiony kwiatowym motywem oraz wózeczkiem

Bieżnik na Chrzest dziewczynki zdobiony kwiatowym motywem oraz wózeczkiem

Zaproszenia ze zdjęciem i personalizowane dodatki na Chrzest

Różowy Wózeczek to także świetny sposób na spersonalizowanie chrzcin. Różowa kolorystyka i możliwość nadrukowania imienia dziecka na niektórych elementach to nie wszystkie zalety tych dekoracji. Część artykułów możesz ozdobić nawet fotografią swojej córki, dzięki czemu nabiorą one naprawdę osobistego i unikalnego charakteru. Planując uroczystość, zaopatrz się koniecznie w zaproszenia z kwiatowym motywem okalającym przesłane przez Ciebie zdjęcie. Do kartek dopasowane są także stylowe koperty z analogicznym wzorem. Taki komplet pozwoli Ci w niepowtarzalny sposób zaprosić bliskich na przyjęcie. Podczas uroczystości możesz z kolei podać ciasto zdobione waflowym opłatkiem ze zdjęciem. To prosty i szybki sposób na sprawienie, aby nawet najprostszy tort wyglądał niesamowicie.

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z kwiatowym wózeczkiem

Zaproszenia na Chrzest dziewczynki z kwiatowym wózeczkiem

Ozdoby na Chrzest Święty dziewczynki

Dla naszej kolekcji przygotowaliśmy także kilka trafionych produktów, które z powodzeniem możesz dopasować do Różowego Wózeczka. Bieżniki z koronki to delikatny dodatek, którym ślicznie przełamiesz cukierkową kolorystykę chrzcin. Rewelacyjnym artykułem jest również girlanda do samodzielnego zaprojektowania. Zamów odpowiednie literki i stwórz baner, jakiego nie miał nikt inny! Różową girlandę wykonaną według Twojego własnego pomysłu możesz zawiesić nad uroczystym stołem bądź w wejściu na salę. A może chcesz jeszcze wyraźniej podkreślić płeć swojego maluszka? W takim razie postaw na balon w kształcie wózka z napisem “It’s a Girl!”. Napełnij go helem i przywiąż w dobrze widocznym miejscu, a na pewno uatrakcyjni wygląd całej aranżacji. 

Plakat powitalny na Chrzest z motywem wózeczka w odcieniu różu

Plakat powitalny na Chrzest z motywem wózeczka w odcieniu różu

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się