Błękitny Wózeczek

Kolekcja Błękitny Wózeczek na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Błękitne dekoracje na Chrzest chłopca z motywem wózeczka. Stół na każdym przyjęciu najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy wszystkie dodatki i elementy dekoracyjne są spójne i mają jednolity motyw graficzny. Kolekcja dekoracji na na Chrzest Błękitny Wózeczek idealnie pasuje na przyjęcie dla chłopca. Zaproszenia,...

Błękitne dekoracje na Chrzest chłopca z motywem wózeczka. Stół na każdym przyjęciu najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy wszystkie dodatki i elementy dekoracyjne są spójne i mają jednolity motyw graficzny. Kolekcja dekoracji na na Chrzest Błękitny Wózeczek idealnie pasuje na przyjęcie dla chłopca. Zaproszenia, pudełeczka z personalizowaną etykietą, bileciki, podziękowania dla gości, wizytówki z nazwiskami i inne dodatki sprawią, że stół będzie prezentował się pięknie.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Błękitny Wózeczek 

Jeśli szukasz wyjątkowych dekoracji i akcesoriów na Chrzest Święty swojego syna, kolekcja Błękitny Wózeczek jest idealnym rozwiązaniem. To połączenie chłopięcej kolorystyki z kwiatowymi motywami oraz grafiką w dziecięcym stylu. Artykuły z tej serii wykonane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu zachwycają zjawiskowym i schludnym wyglądem. Niebieskie akcenty ślicznie podkreślają płeć maluszka, a dla bardziej wyrazistego spersonalizowania przyjęcia wykorzystaj elementy z nadrukowanym imieniem syna, datą uroczystości czy zdjęciem. Tak unikalna aranżacja zachwyci wszystkie osoby obecne na chrzcinach, a wykonane podczas przyjęcia zdjęcia będą niezastąpioną pamiątką. Zajrzyj do naszej oferty i skompletuj pełny asortyment na uroczystość swojego synka.

Dekoracje na Chrzest chłopca w kolorze błękitu

Przygotowanie aranżacji na chrzciny w niebieskich odcieniach rozpocznij od kompozycji na stół. Na białym obrusie możesz rozwinąć personalizowany bieżnik ze specjalnego papieru, który będzie świetną bazą dla reszty dekoracji. Na talerzach gości ułóż błękitne serwetki ze złotym napisem “Chrzest Święty”. Dla lepszego efektu możesz stworzyć z nich przestrzenne figury, które oczarują Twoich gości. Przy wejściu na salę zawieś także plakat z dużą grafiką błękitnego wózka w otoczeniu pastelowych kwiatów. Pod obrazkiem znajduje się napis “Chrzest Święty” razem z personalizacją, która uczyni cały wystrój unikalnym i wyjątkowym. Świetną dekoracją sali będą także błękitne balony z nadrukiem wózeczka, na których odwrocie znajduje się tekst “Nasz Mały Chłopiec”. To fantastyczny sposób na uzupełnienie aranżacji na chrzciny chłopca. 

Ręcznie zdobiona gromnica do Chrztu chłopca z motywem wózeczka

Ręcznie zdobiona gromnica do Chrztu chłopca z motywem wózeczka

Podziękowania dla gości na Chrzest chłopca

Modnym zwyczajem podczas przyjęć stały się w ostatnim czasie podziękowania dla gości. Drobne upominki ułożone przy indywidualnych nakryciach zebranych osób lub wręczane bliskim na koniec uroczystości to miły gest, który pokaże im, jak wiele znaczy dla Ciebie ich obecność. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są słodkości. W naszym sklepie oferujemy lizaki, mleczne czekoladki, krówki oraz ciasteczka z wróżbą, a każde z nich zapakowane jest w gustowne paczki z gustownym motywem. Oryginalnym rozwiązaniem dla podziękowań są niewielkie zapachowe świece, które będą śliczną dekoracją oraz czarującą pamiątką z dnia Chrztu Twojego dziecka. Na wieczku każdej świeczki znajduje się personalizacja oraz napis “Dziękuję”, dzięki któremu upominki są naprawdę fantastyczne.

Upominki dla gości ze zdjęciem dziecka na Chrzest

Krówki upominki dla gości ze zdjęciem dziecka na Chrzest 

Dekoracje i dodatki na Chrzest chłopca

Grafiką błękitnego wózeczka dekorowane są nie tylko dekoracje i podziękowania dla gości, ale również akcesoria, które przydadzą się podczas organizacji Chrztu. Zestaw kartek z kopertami w niebieskiej kolorystyce to kapitalny sposób na zaproszenie bliskich na uroczystość. Subtelne kwiatowe wzory nadrukowane na papierze sprawiają, że całość prezentuje się nad wyraz zjawiskowo i gustownie. Wysokiej jakości materiały użyte do stworzenia zaproszeń gwarantują schludny i estetyczny wygląd, który spodoba się wszystkim gościom. W kolekcji Błękitny Wózeczek oferujemy także toppery i opłatki na tort. Przy ich pomocy uczynisz odświętne ciasto niepowtarzalnym smakołykiem na chrzciny syna. A jeśli chcesz, żeby tort nabrał naprawdę unikalnego charakteru, postaw na opłatek ze zdjęciem dziecka. To niezastąpiona ozdoba, która na długo zapadnie w pamięci wszystkim obecnym. 

Winietki z nazwiskami gości i nadrukiem błękitnego wózeczka na Chrzest chłopca

Winietki z nazwiskami gości i nadrukiem błękitnego wózeczka na Chrzest chłopca

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się