Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia na Chrzest do wypisania najmodniejsze | ZlotyAniol.pl
Zaproszenia na chrzest święty dziecka do wypisania to ważny element organizacji przyjęcia z okazji chrztu św. Aktualnie modne są zaproszenia na chrzest boho, dekorowane kwiatowymi motywami. Można zdecydować się także na zaproszenia na chrzest ręcznie robione. Bardzo ważny jest także tekst zaproszeń. Poza...

Zaproszenia na chrzest święty dziecka do wypisania to ważny element organizacji przyjęcia z okazji chrztu św. Aktualnie modne są zaproszenia na chrzest boho, dekorowane kwiatowymi motywami. Można zdecydować się także na zaproszenia na chrzest ręcznie robione. Bardzo ważny jest także tekst zaproszeń. Poza zaproszeniami do wypisania chętnie wybierane są także zaproszenia personalizowane na chrzest ze zdjęciem dziecka lub diy, czyli wykonane samodzielnie. Chrzciny wymagają także innych pięknych dekoracji na chrzest, zaproszeń dla rodziców chrzestnych i podziękowań z okazji chrztu świętego dla gości i dziadków. Inne są zaproszenia dla chłopca i inne dla dziewczynki, ale na zaproszeniach często pojawia się motyw bucików lub wózeczka. Ulubione kolory to złoty, srebrny, błękitny, różowy, zaproszenia są składane i w komplecie z kopertami. Najmodniejsze w 2024 roku to te z motywem złotych stópek.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zaproszenia są jednym z najważniejszych elementów podczas każdego rodzaju przyjęcia. Kartki z gotowym tekstem do wypisania to bardzo popularne rozwiązanie, które ułatwi Ci zaproszenie wszystkich gości. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu tekstowi nie zapomnisz o żadnym istotnym szczególe i przekażesz go w niepowtarzalnym stylu. Jakie zaproszenia najlepiej sprawdzą się podczas Chrztu Świętego? Popularne są zwłaszcza kartki w stylu rustykalnym, botanicznym lub klasycznym, ale również takie, które jasno wskazują na płeć dziecka. Co więcej, warto ich wygląd dopasować do motywu przewodniego przyjęcia. W ten sposób uzyskasz spójną kompozycję, która oczaruje wszystkich zebranych.

Klasyczne zaproszenia na Chrzest

Absolutnym bestsellerem są zaproszenia na Chrzest ze złotymi stópkami. To połączenie śnieżnej bieli z metalicznym złotem, które pięknie podkreśla odświętny charakter uroczystości. Dodatkowo, motyw stópek świetnie wpisuje się w dziecięcy klimat chrzcin. Wysyłając lub wręczając takie kartki swoim bliskim, bez dwóch zdań oczarujesz ich gustownym wyglądem zaproszeń. 

Inną śliczną propozycją na Chrzest Święty jest Złoty Gołąbek. Ptak ten jest symbolem niewinności oraz czystości, dlatego doskonale nadaje się na uroczystość małego dziecka. Subtelny wieniec otaczający gołębia cudownie wypełnia białe tło, dzięki czemu zaproszenie jest minimalistyczne, ale jednocześnie przyciąga spojrzenia. Kartka wykonana została z grubego, wysokiej jakości papieru oraz uzupełniona o dopasowaną kopertę, która pomoże Ci gustownie zaprosić bliskich na chrzciny. 

Botaniczne zaproszenia na Chrzest z motywem złota
Botaniczne zaproszenia na Chrzest z motywem złota

Zaproszenia na Chrzest w stylu naturalnym

Chętnie wybieranym rodzajem zaproszeń na Chrzest są także te w stylu naturalnym. Botaniczne motywy pełne zielonych akcentów to kapitalne nawiązanie do nadziei związanej ze wstąpieniem maluszka do wspólnoty chrześcijańskiej. Gałązka Eukaliptusa w klasycznej bądź nowoczesnej wersji to fantastyczny projekt, który nadaje się na uroczystość Chrztu Świętego bezbłędnie. Czytelne napisy oraz misternie wykonane grafiki znakomicie się ze sobą komponują, tworząc oryginalny motyw z malarskim akcentem. A jeśli od klasycznej botaniki wolisz subtelną i lekką rustykę, polecamy gorąco zaproszenia rustykalne z wianuszkiem. Białe tło świetnie wygląda w połączeniu z kraftową ramką, a całości znakomicie dopełnia kolorowy wieniec z pastelowych kwiatów. Na okładce znajduje się również delikatny krzyżyk podkreślający charakter uroczystości. 

Zaproszenia w stylu boho z pampasem na Chrzest

Zaproszenia w stylu boho z pampasem na Chrzest

Jakie zaproszenia wybrać na Chrzest dziewczynki i chłopca?

Wśród zaproszeń na Chrzest wyróżnić możemy także kartki personalizowane za pomocą kolorów. Różowe motywy przeznaczone są dla dziewczynek, z kolei niebieskie - dla chłopców. To prosty sposób na to, aby podkreślić, czyj Chrzest zamierzacie świętować. Zaproszenia z kwiatowym wózkiem przygotowane zostały w dwóch wersjach kolorystycznych, które sprawiają, że możesz bez najmniejszego problemu dopasować je do płci swojego dziecka. To czarujące połączenie pastelowych odcieni z kwiatowymi motywami, które oczarują każdą zaproszoną osobę. W naszym sklepie znajdziesz także wiele innych motywów w barwach różu lub błękitu, dzięki którym uczynisz chrzciny swojego dziecka szczególnie wyjątkowym dniem. 

Zaproszenia na chrzest z motywem rustykalnych kwiatów
Zaproszenia na chrzest z motywem rustykalnych kwiatów

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się