Złoty Gołąbek

Kolekcja Złoty Gołąbek na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest Święty z motywem złotego gołąbka podkreślą uroczysty charakter tego dnia. Piękne serwetki na Chrzest ze złotym nadrukiem, winietki oraz świece do dekoracji stołu pozwolą przygotować piękną kompozycją. W dniu Chrztu Świętego warto zadbać także o podziękowania dla gości....

Piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest Święty z motywem złotego gołąbka podkreślą uroczysty charakter tego dnia. Piękne serwetki na Chrzest ze złotym nadrukiem, winietki oraz świece do dekoracji stołu pozwolą przygotować piękną kompozycją. W dniu Chrztu Świętego warto zadbać także o podziękowania dla gości. Słodkie mleczne czekoladki z imieniem dziecka, ciasteczka z wróżbą, krówki czy specjalne bileciki wyrażą wdzięczność za przybycie. Warto zadbać także o tort na Chrzest. Prostą i szybką dekoracją tortu zdecydowanie będzie topper na tort z gołąbkiem lub waflowy opłatek z imieniem maluszka.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Złoty Gołąbek - wystrój w klasycznej kolorystyce

Często wybieranym motywem na Chrzest Święty jest biel i złoto. Odświętna kolorystyka pomoże Ci wprowadzić na organizowaną uroczystość niepowtarzalny klimat, zwłaszcza jeśli będzie połączona z symbolicznymi dekoracjami i zdobieniami. Taką propozycją jest Złoty Gołąbek. Kolekcja zaprojektowana specjalnie z myślą o chrzcinach posiada nadruki ptaka utożsamianego z niewinnością oraz czystością, które doskonale pasują do charakteru uroczystości. Zadbaj o dekoracje, dodatki oraz upominki z serią Złoty Gołąbek, a chrzciny Twojego maluszka bez najmniejszych wątpliwości na długo zapadną w pamięci wszystkim gościom. Odświętny i elegancki wystrój będzie także w niezawodny sposób prezentował się na pamiątkowych fotografiach z uroczystości.

Dekoracje na Chrzest Święty

Na stole koniecznie rozłóż biały, uroczysty obrus, który będzie bezbłędnym tłem dla innych dekoracji. Na talerzach gości umieść serwetki z nadrukiem złotego gołębia i chrzcielnicy. Możesz także zdecydować się na gustowne kieszonki na sztućce z napisem “Chrzest Święty”, które kolorystycznie pięknie pasują do całej kolekcji. Nad blatem zawieś girlandę z gołąbkami w locie, której metaliczny papier rewelacyjnie odbija światło świec oraz lamp. Tak nowoczesna i oryginalna ozdoba uatrakcyjni wygląd aranżacji, dodając jej blasku. Do jednej ze ścian przymocuj dodatkowo plakat z motywem kolekcji, który będzie przyciągał spojrzenia, podobnie jak umieszczona na papierze personalizacja. Dzięki niej chrzciny Twojego maluszka będą naprawdę wyjątkowe. To kapitalny materiał na ściankę do rodzinnej sesji fotograficznej.

Złoty baner na Chrzest z gołąbkiem

Złoty baner na Chrzest z gołąbkiem

Akcesoria na chrzciny dziecka

Do przygotowania przyjęcia dla dziecka z całą pewnością przydadzą Ci się estetyczne zaproszenia. Kartki z motywem Złotego Gołąbka to cudowna propozycja na Chrzest. Ich uroczysty wygląd pozwoli Ci w czarujący sposób zaprosić wszystkich bliskich. Kartki należy wypisać ręcznie, dzięki czemu goście poczują się naprawdę docenieni przez pracę, jaką włożyłeś w przygotowanie wszystkich elementów. Na przyjęciu przyda Ci się natomiast topper, którym przyozdobisz tort swojego dziecka. Postaw na spektakularną tabliczkę z nadrukiem gołębia oraz imieniem maluszka, a zjawiskowo skomponujesz ciasto z motywem przewodnim uroczystości. Możesz jednak także wybrać drewniany topper z napisem “Chrzest Święty", który perfekcyjnie wpisuje się w najnowsze trendy i będzie świetnym dopełnieniem tak szykownej aranżacji.

Personalizowany topper na tort na Chrzest ze złotym gołąbkiem

Personalizowany topper na tort na Chrzest ze złotym gołąbkiem

Szatki i świece do Chrztu dla dziewczynki i chłopca

W naszym sklepie oferujemy również niepowtarzalne szatki oraz świece do Chrztu zdobione nadrukiem gołąbka. To niezbędne elementy podczas tego typu ceremonii, jednak można uczynić z nich również fantastyczne pamiątki, które przez wiele lat będą dla ochrzczonego maluszka symbolem tego wyjątkowego dnia. Szatka wykonana z atłasu ze złotymi zdobieniami i personalizacją to niesamowity dodatek na Chrzest, zwłaszcza jeśli cała aranżacja przygotowana jest w analogicznym stylu. Do kompletu można zakupić także gromnicę ozdobioną naklejką z imieniem oraz datą, a także stroikiem z satynową wstążką. Zestaw szatki i świecy to piękne połączenie, które oczaruje wszystkich obecnych na uroczystości. Koniecznie ustal z drugim Rodzicem Chrzestnym wspólny motyw i sprawcie swojemu chrześniakowi cudowny upominek. 

Personalizowana szatka na Chrzest dziecka z gołąbkiem w wianuszku

Personalizowana szatka na Chrzest dziecka z gołąbkiem w wianuszku

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się