Księgi pamiątkowe Komunia

Księgi pamiątkowe I Komunii Świętej | ZlotyAniol.pl
Księga gości na Komunię to dodatek, który pozwoli zebrać w jednym miejscu życzenia dla dziecka, wpisy czy wkleić zdjęcia. To piękna Pamiątka I Komunii Świętej. Bardzo ważny jest także tekst, który znajdzie się w księdze. Pamiątkowe Księgi komunijne pozwolą zebrać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia w jednym...

Księga gości na Komunię to dodatek, który pozwoli zebrać w jednym miejscu życzenia dla dziecka, wpisy czy wkleić zdjęcia. To piękna Pamiątka I Komunii Świętej. Bardzo ważny jest także tekst, który znajdzie się w księdze. Pamiątkowe Księgi komunijne pozwolą zebrać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia w jednym miejscu. To niezbędny dodatek i wspaniała pamiątka Pierwszej Komunii. Księgi komunijne są przepięknie wykonane, dekorowane komunijnymi grafikami i imieniem dziecka. W środku można umieścić zdjęcia z Komunii, wpisy gości czy życzenia. To świetny wybór na Komunię, który powinien znaleźć się na przyjęciu komunijnym.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Księgi pamiątkowe Pierwszej Komunii

Chcesz, aby Twoje dziecko miało niepowtarzalną pamiątkę z dnia swojej Pierwszej Komunii Świętej? A może zostałeś zaproszony na uroczystość i szukasz idealnego prezentu na tę okazję? Księga gości to jedno z najbardziej trafionych rozwiązań. Wystarczy umieścić ją w dobrze widocznym miejscu podczas przyjęcia i zachęcić wszystkie obecne osoby do pozostawienia po sobie wpisu z życzeniami czy poradami. W ten sposób dziecko przystępujące do Komunii zyska unikalną i bardzo osobistą pamiątkę, która już do końca życia przypominać mu będzie o tym wyjątkowym dniu. Jaką księgę gości najlepiej wybrać na tę okazję? W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne propozycje, jak i oryginalne rozwiązania, które z pewnością zachwycą każde dziecko. Koniecznie zaopatrz się też w dodatki, dzięki którym świetnie dopełnisz pamiątkę. 

Księga gości na Komunię

Album w sztywnej oprawie to najczęściej wybierany rodzaj księgi pamiątkowej. Na okładce znajdować się może personalizacja, jednak z powodzeniem postawić możesz także na uniwersalny projekt. Kapitalnym pomysłem jest również biały album ze złotym, metalicznym napisem “Księga Pamiątkowa Pierwszej Komunii Św”. Z pozoru klasyczny produkt na pierwszej stronie umieszczony ma oryginalny motyw wraz z imieniem dziecka i datą uroczystości. Nadruk możesz dopasować do upodobań obdarowywanej osoby lub stylu jej przyjęcia. Bardzo popularne są księgi gości z naturalnymi grafikami, które idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Aplikacje zielonych gałązek, pastelowych kwiatów czy bogatych wieńców z całą pewnością oczarują każde dziecko. Niezwykle unikalnym prezentem będzie także album pamiątkowy z zdjęciem na okładce. Obdarowane dziecko bez dwóch zdań doceni tak pieczołowicie przygotowany upominek. 

Pamiątkowa księga gości z akwarelowym motywem na Komunię

Pamiątkowa księga gości z akwarelowym motywem na Komunię

Pamiątka Pierwszej Komunii dla dziewczynki i chłopca

Kreatywnym podarunkiem może być również księga gości w formie ramki z plakatem. Wariant należy wybrać w zależności od płci dziecka: różowy dla dziewczynki oraz błękitny dla chłopca. Pośrodku plakatu znajduje się grafika dziecka komunijnego, a wokół niego rozmieszczone zostało dziesięć chmurek, na których podpisać się mogą goście. Pod obrazkiem widnieje napis “Pierwsza Komunia Święta” oraz imię dziecka i data. Całość umieszczona jest w białej ramce. Wysokiej jakości wykonanie zapewnia estetyczny wygląd oraz modną, pastelową kolorystykę. Tak fantastyczną pamiątkę można zarówno ustawić na regale czy półce, jak i powiesić na ścianie w sypialni. W ten sposób obdarowane dziecko każdego dnia będzie mogło patrzeć na niepowtarzalną dekorację z podpisami najbliższych.

Komunijna księga gości z nadrukiem srebrnej hostii

Komunijna księga gości z nadrukiem srebrnej hostii

Jaką pamiątkę podarować dziecku na Komunię?

Jakie akcesoria mogą być przydatne? Zdecydowanie bardzo ciekawym rozwiązaniem jest instrukcja do księgi pamiątkowej. Umieszczona w ramce kartka z grafiką konwalii i zielonego wieńca przyciągnie spojrzenia gości, sprawiając, że zainteresuje ich ustawiona na stoliku księga. Na instrukcji znajduje się również podziękowanie za przybycie i prośba o pozostawienie pamiątkowego wpisu. Tematyczna sentencja oraz personalizowany podpis pięknie wykańczają dekorację i nadają jej wyjątkowego stylu. Koniecznie zaopatrz się także w kolorowe długopisy, dzięki którym goście będą mogli w fantastyczny sposób ozdobić swoje wpisy. Metaliczne długopisy w kolorach złota i srebra z pewnością świetnie sprawdzą się w tej roli.

Złoty długopis do księgi gości na stojaku

Złoty długopis do księgi gości na stojaku 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się