Zaproszenia komunijne personalizowane

Personalizowane zaproszenia komunijne eleganckie | Zlotyaniol.pl
Zaproszenia komunijne personalizowane na zamówienie to sposób, by pięknie i elegancko zaprosić gości na uroczystość przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Jak zrobić zaproszenie na Komunię? My polecamy już gotowe do wręczenia wzory, które oczarują gości. Na Komunię 2024 popularne będą zaproszenia...

Zaproszenia komunijne personalizowane na zamówienie to sposób, by pięknie i elegancko zaprosić gości na uroczystość przyjęcia sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Jak zrobić zaproszenie na Komunię? My polecamy już gotowe do wręczenia wzory, które oczarują gości. Na Komunię 2024 popularne będą zaproszenia dekorowane kwiatowymi motywami, kielichem lub Hostią. Dla chłopca idealne będą odcienie złota, błękitu czy srebra, a dla dziewczynki delikatne pastelowe róże i kremy. W sklepie ZlotyAniol.pl znaleźć można także zaproszenia komunijne do wypisania.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia komunijne personalizowane

Personalizowane akcesoria w niepowtarzalny sposób pokazują, jak wiele wysiłku i serca organizator włożył w przygotowanie przyjęcia. Bez wątpienia każdy z gości doceni więc zaproszenia z wydrukowanym w całości tekstem zawierającym nazwiska, adres oraz datę. Ogromną zaletą takich kartek jest schludny i estetyczny wygląd. Decydując się na takie rozwiązanie, nie musisz się martwić, że któraś z informacji może być nieczytelnie zapisana. Każda z zaproszonych osób bez najmniejszego problemu odczyta treść i z pewnością chętnie przybędzie na Pierwszą Komunię Świętą Twojego dziecka. Zamów na naszej stronie gotowe kartki z dostawą do swojego domu, a znacząco ułatwisz sobie przygotowania do uroczystości. 

Zaproszenia na Komunię ręcznie robione

Niezaprzeczalnym hitem wśród personalizowanych zaproszeń na Komunię jest ręcznie wykonana kartka z przepięknymi dekoracyjnymi dodatkami. Rękodzieło Złote prezentuje się niezwykle elegancko głównie za sprawą odświętnej kolorystyki oraz misternie przygotowanych elementów z papieru czy satyny. Na okładce zaproszenia znajdują się ażurowe dekoracje, srebrny krzyżyk oraz lśniąca wstążka, które razem tworzą niepowtarzalny projekt w czarującym stylu. Takie kartki bez wątpienia zachwycą wszystkich Twoich gości jeszcze przed zajrzeniem do ich wnętrza. Tam natomiast znajdą oni personalizowany tekst z najważniejszymi informacjami dotyczącymi uroczystości z okazji Pierwszej Komunii Świętej ozdobiony dopasowanymi ornamentami. Do kompletu dołączone są także koperty z otworem, przez który widać dekoracyjną kokardkę. To bezbłędny pomysł na zaproszenia dla najbliższych!

Zaproszenia komunijne ręcznie robione z personalizacją i zdjęciem

Zaproszenia komunijne ręcznie robione z personalizacją i zdjęciem

Zaproszenia komunijne z Twoim tekstem

Oryginalnym sposobem na zaproszenie rodziny na Komunię dziecka są także dwustronne kartki z personalizacją. Na jednej ze stron znajduje się grafik oraz tytuł, natomiast na odwrocie nadrukujemy przesłaną przez Ciebie treść razem ze wszystkimi danymi dotyczącymi gości i uroczystości. Kielich i Hostia to motyw, który doskonale wpisuje się w klimat Pierwszej Komunii, dlatego doskonale nadaje się na zaproszenia z tej okazji. Biało-złota kolorystyka dodaje kartkom odświętnego klimatu, a wyróżnione imię Twojego dziecka z całą pewnością przykuje uwagę każdego. Innym kapitalnym projektem dwustronnego zaproszenia srebrno-złote na Komunię. To modne połączenie naturalnych wzorów z geometrycznymi liniami, które razem tworzą niepowtarzalną kompozycję okalającą treść zaproszenia. Wybierz papier o fakturze lnu, a Twoje zaproszenia nabiorą zupełnie nowego charakteru. 

Personalizowane zaproszenia komunijne z pudrowymi kwiatami

Personalizowane zaproszenia komunijne z pudrowymi kwiatami

Zaproszenia komunijne tekst - jak wybrać?

Zestaw personalizowanych zaproszeń oraz dopasowanych do nich kopert to piękny i stylowy sposób na to, aby oczarować bliskich. Wysyłając im tak spójny komplet, pokażesz, że naprawdę liczysz na ich obecność podczas Komunii Twojego dziecka. Popularnym motywem wśród tego rodzaju zaproszeń jest Lily of the Valley. To grafika subtelnych konwalii zdobiących okładkę, tekst, a nawet kopertę, dzięki czemu każdy z elementów sprawia wrażenie małego arcydzieła. A jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego i unikalnego, postaw na ciemniejszy projekt Kielich i Winogrona. Zaproszenie wykonane na czerpanym papierze łączy w sobie głęboki fiolet i eleganckie złoto, które wspólnie prezentują się nad wyraz interesująco. Koperta zamykana jest przy pomocy nalepki z inicjałami IHS. Tak przygotowane zaproszenia możesz bez wahania wysłać najbliższym, z którymi pragniesz dzielić dzień Pierwszej Komunii Świętej syna bądź córki.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się