Prezenty dla Chrzestnych i Dziadków

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków | ZlotyAniol.pl
Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków to piękne upominki dla najbliższych. Jakie podziękowania wybrać? Najmodniejsze są podziękowania dla Chrzestnych ze zdjęciem dziecka, a także mleczne czekoladki czy inne słodkości. Inne są podziękowania dla Matki Chrzestnej, a inne dla Ojca Chrzestnego. Warto dobrać je dla...

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków to piękne upominki dla najbliższych. Jakie podziękowania wybrać? Najmodniejsze są podziękowania dla Chrzestnych ze zdjęciem dziecka, a także mleczne czekoladki czy inne słodkości. Inne są podziękowania dla Matki Chrzestnej, a inne dla Ojca Chrzestnego. Warto dobrać je dla cioci i wujka skupiając się na tym, by były oryginalne, a także posiadały piękny tekst. Poza podziękowaniami dla Rodziców Chrzestnych i Dziadków warto dobrać także upominki dla gości, a także inne akcesoria na Chrzest takie jak balony, zaproszenia czy dekoracje stołu.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Chrzest Święty nie mógłby się odbyć bez Rodziców Chrzestnych. To ważna i odpowiedzialna rola, która zobowiązuje wybrane osoby do uczestniczenia w życiu dziecka oraz bycia dla niego wsparciem. Właśnie dlatego przed podjęciem tej decyzji należy dobrze zastanowić się nad rozwiązaniem najlepszym dla maluszka. Po uroczystości miłym gestem jest także podziękowanie Chrzestnym za podjęcie się takiej roli w odpowiedni sposób. Chcielibyśmy polecić Ci kilka sprawdzonych upominków, które sprawią obdarowanym osobom szczególną przyjemność, a w dodatku będą dla nich pięknym wyróżnieniem w dniu Chrztu Twojego dziecka. 

Słodkie podziękowania dla Rodziców Chrzestnych i dziadków

Jednym z najprostszych, a zarazem dobrze trafionych pomysłów na prezenty dla Chrzestnych są słodkości. Drobne smakołyki w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach sprawdzą się doskonale w ramach podziękowania. Mleczne czekoladki w pudełku owinięte w urocze papierki z grafiką dziecięcych stópek to znakomita propozycja. Słodkości ułożone są w drewnianej skrzyneczce z dużym sercem i dedykacją na wieczku. Na odwrocie pokrywki znajduje się także kartka z personalizowanym podziękowaniem, dzięki któremu pudełko będzie wspaniałą pamiątką na długie lata. Na szczególne polecenie zasługują również bombonierki w papierowych opakowaniach. W ich wnętrzu umieszczone zostały śmietankowe krówki, a na wieczku naklejona jest kartka z czarującym tekstem i dopasowaną do okazji grafiką.

Piękne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych ze słodyczami

Piękne podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych ze słodyczami

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków - drewniane pudełko

Pięknym upominkiem dla Rodziców Chrzestnych są także skrzyneczki z jasnego drewna wraz z symboliczną zawartością. Na wieczku każdego pudełka znajduje się napis “Dziękuję” wykonany ze sklejki, a na jego odwrocie naklejona została kartka z motywem dopasowanym do prezentu umieszczonego wewnątrz. Na nalepce nadrukowane są również krótkie podziękowania z personalizacją, które będą przypominać obdarowanej osobie o wyjątkowym dniu Chrztu Twojego maluszka. Polecamy zwłaszcza skrzyneczki ze słomkowym aniołkiem, które będą ślicznym symbolem dla Chrzestnych. Fantastycznym upominkiem będą także drewniane drobiazgi o dziecięcym charakterze. Pudełka z misiem czy wózeczkiem świetnie wpisują się w klimat uroczystości i bez dwóch zdań spodobają się obdarowanym osobom.

Prezent dla Chrzestnych z krówkami i jutowym zdobieniem

Prezent dla Chrzestnych z krówkami i jutowym zdobieniem

Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych i dziadków

Chcesz, aby prezent dla Matki i Ojca Chrzestnego bądź dziadków Twojego dziecka był jeszcze bardziej wyjątkowy? W takim razie możesz podarować im prześliczną drewnianą skrzyneczkę wypełnioną specjalną gliną, w której odciska się rączki lub stópki maluszka. Wieczko pudełka ozdobione jest napisem ze sklejki oraz obrazkiem bociana, wózka oraz stópki. Dzięki temu skrzyneczka oczarowuje już od pierwszej chwili. Wewnątrz pudełka naklejona jest dedykacja, którą możesz spersonalizować za pomocą imienia dziecka oraz daty jego Chrztu Świętego. Odciśnij w glince dłonie bądź stopy szkraba i podaruj tak przygotowany upominek wybranym osobom, a bez cienia wątpliwości sprawisz im tym ogromną radość. Taka skrzynka będzie przypominać Twoim bliskim o tym wyjątkowym dniu przez długie lata. 

Podziękowanie dla Chrzestnych z fiolkami w skrzyneczce

Podziękowanie dla Chrzestnych z fiolkami w skrzyneczce

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się