Pompony, kule, rozety

Pompony z bibuły, kule i rozety | ZlotyAniol.pl
Dekoracje komunijne na przyjęcie w domu to także papierowe ozdoby, które cechują się delikatnością i lekkością. Można udekorować nimi restaurację, dom lub nawet kościół. Lekkie bibułowe kule, papierowe rozety czy dekoracyjne lampiony stworzą elegancki i uroczysty klimat na uroczystości komunijnej. Pięknie...

Dekoracje komunijne na przyjęcie w domu to także papierowe ozdoby, które cechują się delikatnością i lekkością. Można udekorować nimi restaurację, dom lub nawet kościół. Lekkie bibułowe kule, papierowe rozety czy dekoracyjne lampiony stworzą elegancki i uroczysty klimat na uroczystości komunijnej. Pięknie zaprezentują się zawieszone nad stołem lub pod sufitem. Możecie dopasować je kolorystycznie do kolorystyki całej uroczystości, by wspaniale dopełnić aranżację. Łatwe w zastosowaniu, niedrogie, a dają rewelacyjny efekt!

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Pompony z bibuły, kule i rozety 

Przygotowałeś już niemal cały wystrój sali bądź pleneru na Pierwszą Komunię Świętą swojego dziecka i szukasz drobnych dodatków, które uzupełnią końcowy rezultat? Dobrze się składa, ponieważ specjalnie w tym celu przygotowaliśmy kolekcję rewelacyjnych dekoracji z bibuły i papieru, dzięki którym Twoja aranżacja nabierze niepowtarzalnego charakteru. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że z łatwością dopasujesz ozdoby do motywu przewodniego przyjęcia swojej córki lub syna. Dekoracje z papieru można wykonać samodzielnie, jednak gotowy produkt to gwarancja najwyższej jakości oraz estetycznego wyglądu. A lekkie, barwne ozdoby są bezbłędnym sposobem na efektowne ubranie sali bądź pleneru. 

Dekoracje komunijne z papieru. Zadbaj o środowisko!

Pompony z bibuły to świetna dekoracja na wszelkiego rodzaju przyjęcia. Dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu idealnie nadają się do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji. Pompony można zawieszać nad uroczystym stołem bądź w oknach, co sprawi, że efektownie wypełnisz puste przestrzenie. Fantastycznym rozwiązaniem jest też układanie ich na parapetach lub blatach. Puszyste, barwne pompony uatrakcyjnią wygląd każdego rodzaju aranżacji. Szczególnie dobrym pomysłem jest wykorzystanie tych w kolorach różu i błękitu. Za ich pomocą w niezwykły sposób podkreślisz płeć komunijnego dziecka i spersonalizujesz przyjęcie. Połącz pompony z innymi dekoracjami w takich odcieniach, a uzyskasz niezastąpiony wystrój na uroczystość córki bądź syna.

Złoty pompon do dekoracji sali na Komunię

Złoty pompon do dekoracji sali na Komunię

Papierowe kule i lampiony

Kapitalną dekoracją sali lub pleneru są także papierowe kule. Ozdoby w stylu plastra miodu to oryginalna i nowoczesna propozycja na przyjęcie komunijne. Zawieś kule nad uroczystym stołem za pomocą sznurków lub wstążek różnej długości, a doskonale wykończysz swoją aranżację. Osoby zebrane na przyjęciu będą oczarowane tak zjawiskowymi dekoracjami i nie będą mogły oderwać od nich wzroku. Równie fenomenalny efekt uzyskasz przy użyciu kul w formie lampionów. Metalowy stelaż umieszczony wewnątrz dekoracji pozwala jej zachować estetyczny i piękny kształt, a dostępne kolory stworzą rewelacyjną kompozycję. Lampiony mają różne rozmiary, które z powodzeniem możesz ze sobą łączyć. Zawieś je na sznurach led bądź żarówkach, a staną się spektakularnym źródłem światła na uroczystości.

Biała papierowa kula na Komunię dziecka

Biała papierowa kula na Komunię dziecka

Rozety do dekoracji sali i pleneru

Wśród naszych propozycji znajdziesz również rozety wykonane z grubego papieru. Podczas Pierwszej Komunii Świętej najlepiej sprawdzają się dekoracje w kolorach bieli i złota, które podkreślają podniosły klimat uroczystości. Dlatego niezastąpionymi ozdobami na przyjęcie będą rozety z metalicznego papieru, który zjawiskowo odbija światła. Holograficzne rozety o różnych średnicach bądź komplet Złote Brzegi to jedne z najlepszych rozwiązań, jakie możesz wybrać na Komunię swojego dziecka. Powieś je pod sufitem lub w oknach, a natychmiast przyciągną spojrzenia osób zebranych na przyjęciu. To także perfekcyjne tło do zdjęć. Po uroczystości możesz użyć rozet do ubrania pokoju córki lub syna, dzięki czemu zyska on nie tylko piękny wystrój, ale też pamiątkę na długie lata.

Biało-złote rozety na Komunię do dekoracji sali

Biało-złote rozety na Komunię do dekoracji sali

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się