Złote Stópki

Kolekcja Złote Stópki na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest Święty w odcieniach bieli i złota to ekskluzywna propozycja na uroczystość Chrzcin. Motywem przewodnim kolekcji stały się dziecięce stópki w złotym kolorze, które prezentują się nowocześnie i pięknie. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla...

Piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest Święty w odcieniach bieli i złota to ekskluzywna propozycja na uroczystość Chrzcin. Motywem przewodnim kolekcji stały się dziecięce stópki w złotym kolorze, które prezentują się nowocześnie i pięknie. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla Chrzestnych, upominki dla gości, dekoracje stołu oraz świece i świeczniki na Chrzest, a także eleganckie dekoracje pomieszczenia. Wszystkie elementy tworzą spójną całość, która wspaniale wygląda na Chrzcie Świętym.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Złote Stópki - bestsellerowa kolekcja na Chrzest

Chcesz, aby uroczystość zorganizowana z okazji Chrztu Świętego Twojego dziecka była naprawdę wyjątkowa? Odpowiednie dekoracje i dodatki pozwolą Ci przygotować fantastyczne przyjęcie, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich obecnych. Kolekcja Złote Stópki to jedna z najbardziej trafionych propozycji na chrzciny maluszka. Została zaprojektowana specjalnie z myślą o tej okazji, dlatego perfekcyjnie łączy w sobie gustowną i odświętną kolorystykę podkreślającą podniosły ton uroczystości, a jednocześnie wszystkie jej elementy ozdobione są grafiką dziecięcych stópek. Zdjęcia wykonane w tak stworzonej scenerii bez cienia wątpliwości będą rewelacyjną pamiątką na długie lata. Jakie produkty z naszej kolekcji polecamy w szczególności? 

Dekoracje na Chrzest dziewczynki i chłopca

Podczas Chrztu Świętego nie może zabraknąć takich elementów jak zaproszenia, szatka czy gromnica. Właśnie dlatego w kolekcji Złote Stópki przygotowaliśmy je z wyjątkową dokładnością, aby efekt końcowy w pełni zadowalał. Zaproszenia zdobione motywem dziecięcych stópek dostępne są w kilku wersjach, które możesz dopasować do stylu swojej uroczystości. Klasyczne kartki ze złotymi aplikacjami to piękna propozycja, jednak jeśli zależy Ci na naprawdę oryginalnym rozwiązaniu, postaw na zaproszeniach scrap. Dzięki nim zaprosisz swoich gości na przyjęcie w naprawdę rewelacyjnym stylu. Z kolei szatka i świeca gromnica dekorowane nadrukiem złotych stópek to świetne uzupełnienie całej kolekcji. Sprawią one, że ceremonia Chrztu Twojego dziecka będzie nad wyraz wyjątkowa. 

Chusteczka do Chrztu dziecka ze złotymi stópkami i imieniem

Chusteczka do Chrztu dziecka ze złotymi stópkami i imieniem

Zestaw dekoracji na Chrzest

W kolekcji Złote Stópki nie brakuje także stylowych dekoracji, którymi przystroić możesz lokal lub mieszkanie. Uroczysty stół zacznij ubierać, używając ozdobnych serwetek i bieżnika. W ten sposób stworzysz cudowne tło dla pozostałych elementów wystroju. Na blacie ustawić możesz także klimatyczne proste świece, dzięki którym ocieplisz atmosferę panującą podczas chrzcin. Jeśli chodzi o resztę pomieszczenia, świetną dekoracją będzie personalizowany plakat w kolorach bieli i złota, który spektakularnie prezentuje się przy wejściu bądź na pustej ścianie. Resztę wolnej przestrzeni wypełnij dopasowanymi balonami oraz girlandami. Tego typu dekoracje możesz kupić także w większych zestawach oferujących gotowe kompozycje w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Ozdobna świeca w złotym odcieniu na Chrzest do dekoracji stołu

Ozdobna świeca w złotym odcieniu na Chrzest do dekoracji stołu

Prezenty dla gości i dodatki na Chrzest

Chcesz uzupełnić przygotowaną aranżację zjawiskowymi dodatkami? Możesz rozpocząć przy użyciu opłatków i topperów, które w niepowtarzalnym stylu udekorują tort Twojego maluszka. Każdy z nich ozdobiony jest motywem dziecięcych stópek oraz personalizacją, dzięki której słodkości na uroczystym stole podczas chrzcin będą naprawdę unikalne. Popularnym w ostatnim czasie trendem są także podziękowania dla gości. W kolekcji Złote Stópki znajdziesz rozmaite słodkości, świece, symboliczne ozdoby, a nawet kubki, skrzynie z prezentami i bańki mydlane, którymi możesz wyrazić swoją wdzięczność wobec osób przybyłych na uroczystość. Staną się one rewelacyjną pamiątką dla wszystkich bliskich i będą przypominać im o tym, jak niesamowitym dniem był Chrzest Twojej córeczki lub syna.

Podziękowanie dla gości na Chrzest magnes ze zdjęciem dziecka

Podziękowanie dla gości na Chrzest magnes ze zdjęciem dziecka

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się