Świece, świeczniki na Chrzest

Świece i świeczniki na Chrzest dziecka | ZlotyAniol.pl
Eleganckie dekoracje stołu na Chrzest to także świece. Na Chrzest chłopca idealne będą świece błękitne lub srebrne, dekorowane aniołkiem lub wózeczkiem. Dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki powinny być delikatne, pastelowe, białe i różowe. Dobrym wyborem będzie także świeca do Chrztu z imieniem dziecka. Wśród...

Eleganckie dekoracje stołu na Chrzest to także świece. Na Chrzest chłopca idealne będą świece błękitne lub srebrne, dekorowane aniołkiem lub wózeczkiem. Dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki powinny być delikatne, pastelowe, białe i różowe. Dobrym wyborem będzie także świeca do Chrztu z imieniem dziecka. Wśród innych dekoracji stołu na Chrzest warto wyróżnić także serwetki, bieżniki czy girlandy, a do dekoracji wnętrza zastosować eleganckie balony z napisami.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Świece i świeczniki na Chrzest

Nastrój panujący podczas Chrztu Świętego jest niezwykle odświętny i ciepły. Chrzczone dziecko dzięki ceremonii zostaje oczyszczone z grzechu pierworodnego oraz wkracza do wspólnoty chrześcijańskiej. Rodzice maluszka często decydują się świętować ten dzień razem z Chrzestnymi i najbliższą rodziną, dlatego uroczystość nabiera bardzo serdecznego charakteru. Chcesz pięknie podkreślić ten klimat? Nic tak nie ociepla atmosfery jak stylowe świeczki zjawiskowo rozświetlające aranżację stołu. Właśnie dlatego kilka świec ustawionych na blacie podczas chrzcin będzie idealnym dopełnieniem przygotowanego wystroju. Co więcej, to także świetny symbol nawiązujący do odpalanej podczas ceremonii gromnicy. 

Jak udekorować stół na chrzciny?

Złote Stópki to jedna z najpopularniejszych kolekcji na Chrzest, która łączy w sobie dziecięce akcenty z elegancką, klasyczną kolorystyką. W ramach serii zaprojektowaliśmy świece w rozmaitych formach, które z powodzeniem możesz wykorzystać podczas uroczystości swojego dziecka. Proste, białe świeczki to szykowna propozycja na przyjęcia o bardzo wizytowym charakterze. Kojarzą się z ekskluzywnym klimatem i delikatnością, dlatego rewelacyjnie sprawdzą się w czasie chrzcin. Z kolei lampiony i świece pieńkowe to bardzo stabilna propozycja, która nie wymaga nawet świecznika. Można ustawić je na podstawkach lub bezpośrednio na bieżniku bez obaw o to, że się przewróci. Świece dekorowane metalicznym motywem złotych stópek dziecięcych i napisem “Chrzest Święty” kapitalnie wpisują się w atmosferę uroczystości.

Brokacona świeca na Chrzest dziecka z motywem złotych stópek

Brokacona świeca na Chrzest dziecka z motywem złotych stópek

Ozdobne świece na Chrzest Święty

Podczas chrzcin dziecka możesz wykorzystać także inne rodzaje świec. Różowe i błękitne projekty stworzone specjalnie z myślą o personalizowanych przyjęciach kapitalnie podkreślą płeć Twojego maluszka. Motyw wózeczka dodatkowo czyni świece czarującą ozdobą, która przypadnie do gustu wszystkim osobom obecnym na uroczystości. A może preferujesz roślinne wzory i chcesz zorganizować chrzciny w stylu naturalnym? W takim razie gorąco polecamy zapachowe lampiony z gałązką eukaliptusa czy Lily Of The Valley. Dzięki nim nie tylko uatrakcyjnisz wygląd uroczystego stołu, ale również rozprowadzisz w powietrzu przyjemną woń, która bez dwóch zdań oczaruje gości. Naturalne motywy najlepiej połącz z żywymi kwiatami i zielonymi dodatkami. W ten sposób stworzysz prześliczną i niezwykle spójną kompozycję.  

Zapachowa świeca lampion na Chrzest z motywem złotych stópek

Zapachowa świeca lampion na Chrzest z motywem złotych stópek

Nowoczesny świecznik na stół

Jeśli na swoje przyjęcie zaopatrujesz się w gustowne świece do dekoracji stołu, koniecznie zadbaj także o dopasowane świeczniki, które urozmaicą wygląd aranżacji. Do klasycznych ozdób świetnie pasować będą małe szklaneczki w srebrnym odcieniu stylizowane na kryształowe naczynia. Ich wytworny styl zachwycająco prezentować się będzie na uroczystym stole podczas chrzcin. Modnym rozwiązaniem są także świeczniki w kolorze rosegold. Nawet najprostsze podgrzewacze nabiorą w nich iście dworskiego szyku. Naturalne aranżacje uzupełnij z kolei o świeczniki wykonane z drewna. Brzozowa podstawka perfekcyjnie sprawdzi się jako dodatek do lampionów z roślinnymi motywami, a dwustronna kostka przyda się, gdy planujesz ustawić na stole proste, długie świece wymagające podparcia. 

Srebrne świeczniki na stół na Chrzest

Srebrne świeczniki na stół na Chrzest 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się