Tabliczki na stół komunijny

Tabliczki na stół komunijny personalizowane | ZlotyAniol.pl
Dekoracja na stół komunijny w formie tabliczki z imieniem dziecka to świetny wybór. Jak udekorować stół komunijny? Ważne są takie ozdoby jak serwetki, bieżniki i świece, ale warto wybrać także ozdoby na Komunię z imieniem dziecka. Eleganckie personalizowane tabliczki na stół komunijny umieszczone w efektownych...

Dekoracja na stół komunijny w formie tabliczki z imieniem dziecka to świetny wybór. Jak udekorować stół komunijny? Ważne są takie ozdoby jak serwetki, bieżniki i świece, ale warto wybrać także ozdoby na Komunię z imieniem dziecka. Eleganckie personalizowane tabliczki na stół komunijny umieszczone w efektownych ramkach i dekorowane imieniem dziecka i datą Komunii to świetna propozycja, która podkreśli charakter uroczystości. Dzięki grafikom tabliczki wspaniale uzupełnią aranżację przygotowaną na stole komunijnym. Są ozdobne i bardzo praktyczne.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Dekoracje stołu komunijnego: ozdobne tabliczki z imieniem dziecka

Uroczysty stół przyciąga spojrzenia gości już od wejścia do lokalu, w którym organizowane jest przyjęcie. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby jego aranżacja prezentowała się naprawdę gustownie i zachwycała swoim niepowtarzalnym wyglądem. Niezwykle pomocny w tym może być motyw przewodni, który ułatwi skomponowanie ze sobą wszystkich dekoracji i nadanie im spójnego klimatu. Jak przygotować fenomenalną aranżację stołu na Pierwszą Komunię Świętą swojego dziecka? Bez wątpienia potrzebny będzie elegancki biały obrus, praktyczne serwetki czy nastrojowe świece, ale warto zadbać także o dodatkowe dekoracje, które uatrakcyjnią kompozycję. Świetnie w tej roli sprawdzają się ozdobne tabliczki z personalizacją, podziękowaniem czy menu. To oryginalne rozwiązanie, które bez wątpienia zapadnie w pamięci wszystkich zebranych osób.

Dekoracje stołu komunijnego ramki

Szukasz gustownego dodatku, który uzupełni aranżację stołu na Komunię Twojego dziecka? Specjalnie na tę okazję zaprojektowana tabliczka w białej bądź złotej ramce to idealne rozwiązanie! Na kartce znajduje się napis “Pierwsza Komunia Święta” oraz imię dziecka i data uroczystości. Co więcej, każda tabliczka dekorowana jest czarującą grafiką, która perfekcyjnie wpisuje się w najnowsze trendy. Projekt IHS Exclusive czy Srebrna Hostia to dekoracje, które możesz wykorzystać podczas dowolnego rodzaju przyjęcia komunijnego. Ich religijny charakter idealnie podkreśla podniosły klimat uroczystości. Z kolei do naturalnych motywów możesz śmiało dopasować tabliczki z liśćmi paproci, gałązkami eukaliptusa bądź subtelnymi piwoniami. 

Tabliczka na stół komunijny z nadrukiem kwiatów i krzyża

Tabliczka na stół komunijny z nadrukiem kwiatów i krzyża

Ozdobne tabliczki na stół komunijny

Wspaniałą dekoracją uroczystego stołu podczas Pierwszej Komunii Świętej może być także tabliczka z powitaniem lub podziękowaniem. Wykonana z grubego, sztywnego papieru ozdoba stoi samodzielnie i będzie rewelacyjnie prezentować się ustawiona pośrodku blatu. Taka dekoracja na pewno przyciągnie spojrzenia wszystkich gości i sprawi im ogromną przyjemność. Tabliczki dekorowane są efektownym, misternie zaprojektowanym motywem złotej bądź srebrnej hostii oraz personalizowanym napisem. W ten sposób wniesiesz do swojego wystroju odrobinę odświętnego klimatu odpowiedniego dla Komunii. Wybierz wariant z powitaniem lub podziękowaniem i zaskocz zaproszone osoby niepowtarzalnym dodatkiem, który rewelacyjnie uzupełni przygotowaną aranżację. 

Dekoracja stołu na Komunię z nadrukiem różowych kwiatów

Dekoracja stołu na Komunię z nadrukiem różowych kwiatów

Komunijne menu do dekoracji stołu

Mamy dla Ciebie także bezbłędną propozycję dekoracji, która przy okazji będzie pełnić niezwykle praktyczną rolę! Tabliczka z menu komunijnym przygotowana na wysokiej jakości papierze z dbałością o najmniejsze szczegóły to ciekawy i oryginalny sposób na uzupełnienie aranżacji stołu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno wariant otwierany, jak i dwustronny, który możesz ustawić na ozdobnych stojakach. Na każdym menu nadrukowane jest imię dziecka komunijnego oraz data uroczystości, dzięki czemu dekoracje mają niezwykle unikalny charakter. Tabliczka z motywem konwalii w kształcie serca to przepiękna propozycja w naturalnym stylu, która perfekcyjnie sprawdzi się podczas przyjęcia w klimacie rustykalnym bądź botanicznym. Szukasz bardziej klasycznej dekoracji? W takim razie postaw na projekt Srebrna Hostia, która idealnie wpisuje się w klimat Komunii.

Otwierane menu komunijne z nadrukiem złotej hostii

Otwierane menu komunijne z nadrukiem złotej hostii

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się