Lily of the Valley

Kolekcja Lily of the Valley na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Nowoczesne i eleganckie dodatki na Chrzciny z motywem gałązki konwalii - kolekcja Lily of the Valley. Oczarowuje subtelnym motywem gałązek konwalii. Biało-zielona kolorystyka wspaniale komponuje się z dodatkami w odcieniach srebra i szarości. Niepowtarzalna i ponadczasowa, idealna zarówno dla chłopca jak i...

Nowoczesne i eleganckie dodatki na Chrzciny z motywem gałązki konwalii - kolekcja Lily of the Valley. Oczarowuje subtelnym motywem gałązek konwalii. Biało-zielona kolorystyka wspaniale komponuje się z dodatkami w odcieniach srebra i szarości. Niepowtarzalna i ponadczasowa, idealna zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Dzięki personalizowanym dekoracjom pozwoli stworzyć cudowną aranżację, która zachwyci gości.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Lily of the Valley, czyli motyw konwalii na Chrzest

Konwalie są symbolem szczęścia, młodości oraz pomyślności. Z tego powodu ich wizerunek jest piękną i niezwykle trafioną ozdobą na Chrzest Święty dziecka. Co więcej, konwalie są subtelnymi i bardzo eleganckimi kwiatami, dzięki którym każde pomieszczenie wyglądać będzie świeżo. Chcesz wyprawić chrzciny swojego maluszka właśnie w takiej stylistyce? W takim razie wybierz dekoracje z serii Lily of the Valley. To kolekcja ozdób, dodatków i akcesoriów, które pomogą Ci zorganizować uroczystość od A do Z. W Lily of the Valley przeważa biel, srebro oraz zieleń tworzące razem szykowny obraz elegancji i finezji. Jeśli więc zależy Ci na podkreśleniu podniosłego charakteru Chrztu bez zbytecznych zdobień i przepychu, minimalistyczne zdobienia w naturalnym stylu są wyśmienitym rozwiązaniem. 

Zaproszenia na Chrzest i podziękowania dla gości

Komplet, w którego skład wchodzą zaproszenia wraz z dopasowanymi kopertami to przepiękna propozycja na chrzciny. Na białym wysokiej jakości papierze nadrukowane zostały subtelne wieńce i gałązki konwalii, które są piękną otoczką dla personalizowanego tekstu z najważniejszymi informacjami dotyczącymi uroczystości. Dzięki tak przygotowanym kartkom możesz w niepowtarzalnym stylu zaprosić wszystkich bliskich na uroczystość Chrztu Świętego swojego dziecka. Natomiast po zakończonym przyjęciu koniecznie wręcz swoim gościom także drobne upominki dla bliskich, którymi podziękujesz za przybycie. Słodkości w fantastycznych opakowaniach z motywem konwalii lub bilecikami dołączonymi za pomocą ozdobnej wstążki to jeden z najprostszych i najbardziej sprawdzonych sposobów. Zarówno młodsi, jak i starsi ucieszą się ze smacznego poczęstunku, a personalizowane nalepki i karteczki z podziękowaniem sprawią im dodatkową przyjemność.

Zaproszenia na Chrzest dziecka z nadrukiem konwalii

Zaproszenia na Chrzest dziecka z nadrukiem konwalii

Dekoracje na Chrzest Święty w naturalnym stylu

Lily of the Valley to zbiór przepięknych dekoracji, które wprowadzą subtelny i odświętny nastrój na chrzciny Twojego dziecka. Na uroczystym stole nie może zabraknąć przede wszystkim zapachowych świec w formie lampionów z czarującym motywem. To oryginalna i niepowtarzalna ozdoba, która fantastycznie pasować będzie do srebrnych serwetek oraz bieżników flizelinowych. Nad blatem zawieś baner z napisem “Chrzest Święty”, który podkreśli rodzaj świętowanej okazji, a w pobliżu drzwi umieść dużych rozmiarów plakat z grubego papieru. Na banerze widnieje grafika wieńca z konwalii związanego białą wstążeczką. Wewnątrz dekoracji nadrukowany został także tekst “Chrzest Święty” wraz z imieniem dziecka i datą przyjęcia. To rewelacyjne rozwiązanie dla tła do pamiątkowych zdjęć z chrzcin.

Dekoracyjna tabliczka na Chrzest z kolekcji Lily of the Valley

Dekoracyjna tabliczka na Chrzest z kolekcji Lily of the Valley

Pamiątki Chrztu i prezenty

A skoro już o pamiątkach mowa to w naszej kolekcji z konwalią znajdziesz także niepowtarzalne upominki dla ochrzonego szkraba, które nawet po wielu latach będą dla niego symbolem tego wyjątkowego wydarzenia. Rodzice Chrzestni mogą podarować dziecku, rzecz jasna, gromnicę oraz szatkę, zwłaszcza, że nasze projekty są dodatkowo personalizowane. To czyni je nad wyraz osobistymi i unikalnymi prezentami z okazji Chrztu. Bardziej uniwersalnym upominkiem, który mogą wręczyć dziadkowie, rodzice czy wujostwo, jest księga pamiątkowa. Album w sztywnej oprawie postawić należy podczas uroczystości w dobrze widocznym miejscu tak, aby każdy z gości mógł pozostawić w nim osobisty wpis dedykowany maluszkowi. Na koniec można także wkleić zdjęcia i zachować księgę, aż dziecko podrośnie. W przyszłości na pewno doceni tak genialny prezent. 

Pudełka na ciasto na podziękowanie dla gości na Chrzest z nadrukiem konwalii

Pudełka na ciasto na podziękowanie dla gości na Chrzest z nadrukiem konwalii

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się