Subtelny Róż

Kolekcja Subtelny Róż na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Dekoracje na Chrzest dziewczynki z pięknym kwiatowym motywem w odcieniach różu. Dodatki na Chrzest z kolekcji Subtelny Róż prezentują się wyjątkowo pięknie i elegancko. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest do wypisania oraz zaproszenia personalizowane. Dekoracje stołu na chrzest z motywem...

kwiatowe akcesoria na chrzest dziewczynki

Dekoracje na Chrzest dziewczynki z pięknym kwiatowym motywem w odcieniach różu. Dodatki na Chrzest z kolekcji Subtelny Róż prezentują się wyjątkowo pięknie i elegancko. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest do wypisania oraz zaproszenia personalizowane. Dekoracje stołu na chrzest z motywem subtelnego różu takie jak: serwetki, winietki oraz tabliczki z imieniem dziecka wspaniale podkreślą charakter uroczystości. Personalizowane dekoracje pozwolą stworzyć cudowną aranżację pomieszczenia, która zachwyci wszystkich gości.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Subtelny Róż na Chrzest dziewczynki

Jeśli planujesz właśnie Chrzest Święty i przyjęcie dla swojej nowo narodzonej córeczki, świetnym pomysłem jest subtelny, różowy motyw wystroju. Podkreślisz w ten sposób płeć swojego dziecka, a kwiatowe wzory w niepowtarzalny sposób ubiorą mieszkanie lub lokal, w którym zamierzasz zorganizować uroczystość. Misterna grafika bobaska w otoczeniu delikatnych, naturalnych aplikacji bez wątpienia oczaruje wszystkie osoby obecne na chrzcinach i na długo zapadnie w ich pamięci. W kolekcji Subtelny Róż przygotowaliśmy dla Ciebie ozdoby stołu i sali, zaproszenia, podziękowania dla gości, a nawet pamiątki Chrztu i pudełka na ciasto. Dzięki niej szybko i wygodnie zaplanujesz fantastyczne przyjęcie bez najmniejszego trudu. 

Zaproszenia na Chrzest i prośby o bycie Chrzestnym

Pierwszym elementem, z jakim styczność mają goście są zaproszenia na Chrzciny. Właśnie dlatego należy zadbać o ich odpowiedni wygląd, aby Twoi bliscy poczuli ogromną chęć przybycia na uroczystość. Zaproszenia mogą być także wskazówką dotyczącą motywu chrzcin. Jeśli więc chcesz zorganizować przyjęcie w dziewczęcym stylu z różowymi kwiatami i grafiką bobasa, koniecznie dopasuj do niego także kartki w gustownych kopertach. Nie zapytałeś jeszcze wybranych przez siebie osób o to, czy zechcą być Rodzicami Chrzestnymi Twojego dziecka? Więc dołącz do ich zaproszeń kartki ze zdrapką, pod którą znajdą misternie przygotowaną prośbę. Tak zjawiskowo zaprojektowane i przygotowane niespodzianki sprawią, że nie będą mogli oni odmówić.

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest z motywem subtelnych różowych kwiatów

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest z motywem subtelnych różowych kwiatów

Dekoracje na chrzciny dziewczynki

Dzięki jasnej, pastelowej kolorystyce bogato zdobione dekoracje z serii Subtelny Róż pięknie się ze sobą komponują i nie wprowadzają wrażenia przepychu. To gustowne i czarujące rozwiązanie na chrzciny każdej dziewczynki. Na uroczystym stole ustaw tabliczkę w białej ramce z personalizacją, która podkreśli charakter obchodzonej okazji oraz efektownie wyróżni Twojego maluszka. Do kompletu dołącz również wizytówki z nazwiskami gości. Oba elementy zdobione są kwiatowym motywem charakteryzującym kolekcję, co powoduje, że znakomicie wyglądają w połączeniu z dowolnymi różowymi ozdobami. Na blacie ułożyć możesz więc uniwersalne świece, serwetki czy bieżnik, a całość i tak utrzymana będzie w delikatnym stylu Subtelnego Różu. Dla dopełnienia efektu rozwieś lub puść pod sufitem metaliczne bądź transparentne balony, które prześlicznie uzupełnią aranżację. 

Personalizowany opłatek na Chrzest dziecka z kolekcji Subtelny Róż

Personalizowany opłatek na Chrzest dziecka z kolekcji Subtelny Róż

Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki

Chcesz wręczyć swojemu dziecku coś wyjątkowego, dzięki czemu nawet po wielu latach będzie mogło poczuć nastrój Chrztu? W takim razie gorąco polecamy Ci pamiątki z kolekcji Subtelny Róż. Księga gości z wpisami wszystkich bliskich obecnych na uroczystości oraz ich zdjęciami bez cienia wątpliwości będzie czarującym upominkiem. Album w sztywnej oprawie dekorowanej grafiką bobasa w różowych kwiatach i przewiązanej ozdobną wstążką to bezbłędna propozycja dla każdej dziewczynki. Doskonałym pomysłem jest również personalizowana Biblia dla dzieci. Pismo Święte dostosowane jest do młodego wieku oraz ozdobione wieloma ilustracjami, które pozwolą Twojej córce dobrze zrozumieć czytany tekst. Taki prezent będzie niezastąpioną pamiątką Chrztu na całe życie. 

Pamiątka Chrztu Świętego dziewczynki z pozłacaną bransoletką

Pamiątka Chrztu Świętego dziewczynki z pozłacaną bransoletką

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się