Prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym niesamowite i piękne |ZlotyAniol.pl
Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym to często zdrapki, pudełka oraz personalizowane kartki. Zapytania o bycie Chrzestnym powinny być oryginalne i niepowtarzalne, a także posiadać wspaniały wierszyk. Najmodniejsze kartki z pytaniem do Chrzestnych dekorowane są kwiatowymi motywami, grafiką wózeczka lub złotych stópek....

Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym to często zdrapki, pudełka oraz personalizowane kartki. Zapytania o bycie Chrzestnym powinny być oryginalne i niepowtarzalne, a także posiadać wspaniały wierszyk. Najmodniejsze kartki z pytaniem do Chrzestnych dekorowane są kwiatowymi motywami, grafiką wózeczka lub złotych stópek. Warto wybrać inną prośbę do Matki Chrzestnej, a inne zapytanie dla Ojca Chrzestnego. Idealne będą niespodzianki z elementami tajemniczości: fantastyczne zdrapki czy karteczki schowane w przepysznych ciasteczkach. Prośby o zostanie Rodzicami Chrzestnymi zostały dodatkowo opatrzone przepięknymi grafikami i personalizacją: imieniem dziecka, datą uroczystości, a także imieniem Rodzica Chrzestnego.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym

Chrzest Święty to ważne wydarzenie dla dziecka oraz jego rodziców. W tym dniu istotną rolę odgrywają jednak także Chrzestni, którzy mają być wzorem i wsparciem dla młodego chrześcijanina. Wybór odpowiednich osób do tej szczególnej roli jest naprawdę odpowiedzialnym zadaniem, przed którym stają wszyscy rodzice przygotowujący się do Chrztu swojego dziecka. Chrzestnymi powinny być przede wszystkim osoby zdolne do uczestniczenia w życiu szkraba oraz prowadzenia go drogą Chrystusa. Znalazłeś już idealnych kandydatów? Teraz trzeba ich jeszcze poprosić o zostanie Rodzicami Chrzestnymi maluszka. Na szczęście, przygotowaliśmy kilka sprawdzonych rozwiązań, które na pewno przypadną Ci do gustu.

Prośba o bycie Chrzestnym - kartka lub pudełko

Kartki to najbardziej klasyczny i prosty sposób na poproszenie kogoś o zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym. Z wierzchu przypominają nieco zaproszenia i podzielone są ze względu na to, do kogo są kierowane. Na okładce kartek znajdują się czarujące grafiki nawiązujące do dziecięcego charakteru uroczystości oraz wstęp, który zachęci obdarowaną osobę do zajrzenia do środka. We wnętrzu umieszczona została natomiast złota zdrapka w kształcie serduszka. Dołączoną do zestawu zawieszką należy zdrapać powłokę, aby odsłonić tekst z pytaniem. Całość natomiast zapakowana jest w ozdobną kopertę, która zapewni kartce bezpieczeństwo i schludny wygląd podczas transportu. Dodatkowo, wszystkie elementy pięknie ze sobą współgrają, tworząc spójną kompozycję. Tak przygotowanemu kompletowi nie oprze się żadna ciocia czy wujek. Bezbłędnym rozwiązaniem będą również drewniane pudełka z pytaniem do Chrzestnych, którymi zastąpić można tradycyjne kartki.

Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym z motywem złotych stópek

Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym z motywem złotych stópek

Słodka prośba o bycie Chrzestnym

Jeśli chcesz, aby Twoja prośba była szczególna i zapadła obdarowanym osobom w pamięci, możesz śmiało wybrać którąś z naszych słodkich propozycji. Pudełko ze smakowitymi czekoladkami, pod którymi umieszczona jest zdrapka zakrywająca pytanie o zostanie Chrzestnym to rewelacyjny pomysł, który spodoba się nie tylko łasuchom. Równie udanym pomysłem jest czekoladownik zawiązywany na ozdobną wstążkę. Możesz umieścić w nim ulubioną czekoladę wybranej osoby, a po otwarciu pakunku znajdzie ona, oczywiście, pytanie pod złotą zdrapką. Każde pudełko dekorowane jest stylowymi grafikami i motywami, dzięki którym upominki prezentują się nad wyraz czarująco. Obdarowana w ten sposób osoba natychmiast zgodzi się na zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym Twojego maluszka.

Pytanie o bycie Matką Chrzestną w pudełku z krówkami i bransoletką

Pytanie o bycie Matką Chrzestną w pudełku z krówkami i bransoletką

Prośba o bycie Chrzestnym - puzzle

Możesz poprosić także w naprawdę oryginalny sposób. Gorąco polecamy, np. pudełko z puzzlami z pytaniem o zostanie Chrzestnym. Po ich ułożeniu obdarowana osoba zobaczy tematyczną grafikę oraz pytanie razem z personalizacją. To będzie miła niespodzianka, która stanie się piękną pamiątką na długie lata. Podobnie sprawa ma się z magicznymi kubkami. Klasyczne czarne naczynie po napełnieniu gorącym napojem całkowicie zmieni swój wygląd. Osobie, której zaserwujesz kawę w takim kubku ukaże się pytanie o zostanie Matką lub Ojcem Chrzestnym wraz z czarującym motywem kwiatów czy dziecięcych stópek. Bez dwóch zdań wywołasz w ten sposób uśmiech na jej twarzy. 

Drewniana prośba o bycie Chrzestnym ze stópkami

Drewniana prośba o bycie Chrzestnym ze stópkami

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się