Zapach Piwonii

Kolekcja Zapach Piwonii na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest Święty dziecka z motywem kwiatów piwonii. Dekoracje i dodatki wykonane w biało-różowej kolorystyce prezentują się wyjątkowo pięknie. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla chrzestnych i gości, dekoracje stołu oraz wnętrza. Delikatność i subtelność...

Piękne i eleganckie dekoracje na Chrzest Święty dziecka z motywem kwiatów piwonii. Dekoracje i dodatki wykonane w biało-różowej kolorystyce prezentują się wyjątkowo pięknie. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla chrzestnych i gości, dekoracje stołu oraz wnętrza. Delikatność i subtelność dekoracji sprawiają, że jest to idealna propozycja na Chrzest Święty zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zapach Piwonii - ozdoby na Chrzest w naturalnym stylu

Chrzest Święty jest uroczystością o podniosłym i odświętnym charakterze, ale także rodzinnym wydarzeniem, w którym główną rolę odgrywa zazwyczaj małe dziecko. Właśnie dlatego dobór odpowiednich dekoracji i dodatków często sprawia tak wiele problemów. Zapach Piwonii to kolekcja, dzięki której ubranie sali na uroczystość będzie wyjątkowo łatwe. Subtelna kolorystyka, delikatny kwiatowy wzór i misterne wykonanie to największe zalety ozdób z tej serii. Możesz wykorzystać je zarówno podczas chrzcin córki, jak i syna, a uzyskany efekt zachwyci wszystkie osoby zebrane na przyjęciu. Skorzystaj z naszych wspaniałych propozycji i zamów dekoracje na uroczystość z dostawą do własnego domu. Przygotowywanie chrzcin jeszcze nigdy nie było tak wygodne!

Rustykalne dekoracje na Chrzest

Zapach Piwonii to kolekcja, w której dekoracje zdobione są nadrukiem kwiatowego motywu w odcieniach różu i zieleni. Dzięki delikatnemu i lekkiemu klimatowi wnoszonemu przez akcesoria z tej serii uzyskasz niesamowitą aranżację na chrzciny swojego dziecka. Na uroczystym stole koniecznie ustaw tabliczkę z napisem “Chrzest Święty” i personalizacją. Elegancka ramka i kwiatowy wzór zwrócą uwagę, a przy okazji podkreślą charakter przyjęcia. Na blacie ułóż także winietki z nazwiskami gości, które pomogą zaprowadzić porządek na sali. Gustownym nadrukiem piwonii możesz też przyozdobić tort swojego maluszka. Użyj jadalny opłatek na tort bądź wyrazisty topper, na których znalazła się nie tylko śliczna grafika, ale również imię ochrzczonego dziecka. 

Personalizowane zaproszenia na Chrzest dziewczynki z motywem kwiatów piwonii

Personalizowane zaproszenia na Chrzest dziewczynki z motywem kwiatów piwonii

Podziękowania dla gości na Chrzest

W naturalnym stylu przygotowane zostały także podziękowania dla gości. To trend, który w ostatnim czasie bardzo zyskał na popularności, dlatego koniecznie zadbaj o niego także podczas swojego przyjęcia. Drobne upominki sprawią Twoim bliskim wiele przyjemności, a przy tym pozwolą im poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wśród najbardziej trafionych podziękowań znajdują się słodkości. Właśnie dlatego przygotowaliśmy wyśmienite krówki, czekoladki, kolorowe lizaki oraz ciasteczka z wróżbą, które możesz ułożyć przy talerzach wszystkich osób obecnych na przyjęciu. Każdy ze smakołyków zdobiony jest motywem różowej piwonii, dzięki czemu doskonale komponują się z dekoracjami. A jeśli chcesz uczynić swoje upominki nad wyraz czarującymi, umieść je w gustownych pudełkach w kształcie serduszek bądź aniołków. Opakowania oklejone są nalepkami z analogicznym motywem oraz personalizowanym podziękowaniem.

Topper na tort na Chrzest dziewczynki z kolekcji Zapach Piwonii

Topper na tort na Chrzest dziewczynki z kolekcji Zapach Piwonii

Prośby i podziękowania dla Matki Chrzestnej

W dniu Chrztu bez wątpienia na szczególne podziękowania zasługują Rodzice Chrzestni. Ich rola podczas ceremonii jest nieoceniona, dlatego miło im będzie, jeśli postanowisz docenić ich wkład w to wydarzenie. Możesz podarować im z tej okazji drewnianą skrzynkę wypełnioną smakowitymi czekoladkami. Wklejona na wewnętrznej stronie wieka kartka z personalizowanym podziękowaniem będzie dla nich cudowną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Kapitalnym sposobem na wyrażenie wdzięczności wobec Matki Chrzestnej jest także kubek z motywem Zapachu Piwonii. To kobieca i śliczna propozycja, która przypadnie obdarowanej osobie do gustu. Za pomocą tak niesamowitego kubka możesz także poprosić kogoś bliskiego o zostanie Matką Chrzestną Twojego dziecka! Podaj siostrze, kuzynce czy przyjaciółce gorącą kawę w magicznym naczyniu, a pod wpływem temperatury na jego ściance pojawi się pytanie w stylowej oprawie. Takiej prośbie nikt nie będzie w stanie odmówić! 

Czekoladki upominki dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Czekoladki upominki dla gości na Chrzest ze zdjęciem dziecka

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się