Pudełka na ciasto na Chrzest

Pudełka na ciasto na Chrzest papierowe| ZlotyAniol.pl
Pudełka na ciasto na Chrzest to popularne podziękowania dla gości. Pudełka posiadają specjalne naklejki na ciasto dekorowane grafiką, imieniem dziecka i datą uroczystości. Idealne będą pudełka na ciasto na Chrzest Święty wykonane z grubej tektury. To wyjątkowa propozycja, która oczaruje najbliższych. Pudełka z...

Pudełka na ciasto na Chrzest to popularne podziękowania dla gości. Pudełka posiadają specjalne naklejki na ciasto dekorowane grafiką, imieniem dziecka i datą uroczystości. Idealne będą pudełka na ciasto na Chrzest Święty wykonane z grubej tektury. To wyjątkowa propozycja, która oczaruje najbliższych. Pudełka z rączką czy te o płaskim kształcie - wszystkie prezentują się pięknie, a dzięki naklejce z imieniem będą cudownym prezentem dla gości. Wybierając dekoracje na Chrzest warto zwrócić uwagę także na inne akcesoria na Chrzest na sezon 2024, takie jak balony czy zaproszenia na Chrzciny.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Pudełka na ciasto na Chrzest

Bez dwóch zdań każdy z nas choć raz w życiu natknął się podczas przyjęcia na drobne upominki wręczane gościom w podziękowaniu za ich przybycie. To trend, który od kilku sezonów zyskuje coraz większą popularność i sprawia ogromną przyjemność wszystkim osobom obecnym na uroczystości. Jakie upominki należą do najchętniej wybieranych? Organizatorzy przyjęć często decydują się na symboliczne drobiazgi bądź wyśmienite słodkości, które przypadną do gustu wszystkim gościom. Jednak zamiast kupowania specjalnych podarunków możesz także wręczyć swoim bliskim ciasto i inne smakołyki pozostałe po uroczystości. W ten sposób nie zmarnujesz żadnego jedzenia, a Twoi bliscy będą mile zaskoczeni słodkim upominkiem.

Pojemniki na ciasto na Chrzest

Proste pudełko na ciasto to estetyczna, a zarazem bardzo użyteczna forma pakowania ciasta dla gości. W naszym sklepie dostępne są zarówno opakowania zaprojektowane specjalnie na tę okazję, jak i wariant do samodzielnej aranżacji, który możesz ozdobić według własnego uznania. Uniwersalne pudełko z napisem “Thank You” łączy w sobie klasyczną biel z metalicznym złotem wspaniale podkreślającym podniosły charakter uroczystości. Z kolei personalizowane kartoniki z imieniem dziecka oraz napisem “Chrzest Święty” pięknie pokażą, jak wiele pracy włożyłeś w przygotowanie przyjęcia. Ogromną zaletą prostych pudełek jest to, że z łatwością można układać je w lodówce czy na sobie. Twoi goście bez cienia wątpliwości docenią tak wygodny podarunek.

Kraftowe pudełka na ciasto z pudrowymi kwiatami

Kraftowe pudełka na ciasto z pudrowymi kwiatami

Pudełka na ciasto personalizowane 

Pudełka z rączką to z kolei komfort podczas transportu. Dzięki uchwytowi można przenosić je bez najmniejszego problemu, co z całą pewnością spodoba się Twoim bliskim. Nasze pudełka wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, które posiadają atesty do kontaktu z żywnością, więc są w pełni bezpieczne oraz estetyczne. Ich wygląd możesz śmiało dopasować do motywu przewodniego uroczystości swojego dziecka, ponieważ nasz sklep oferuje szeroką gamę dostępnych wzorów. Pudełka z minimalistycznymi nadrukami zielonych gałązek czy bujnymi akcentami kwiatowymi świetnie sprawdzą się podczas chrzcin w stylu botanicznym i rustykalnym. Z kolei do klasycznych aranżacji lepiej pasować będą obrazki złotego wózeczka oraz srebrnych ornamentów. Co więcej, każde pudełko zawiera także napis “Słodkie podziękowanie” i personalizację, która czyni je wyjątkowym upominkiem na Chrzest.

Pudełka na ciasto z imieniem dziecka, datą i złotym wózeczkiem

Pudełka na ciasto z imieniem dziecka, datą i złotym wózeczkiem

Pudełka na Chrzest do ciasta

Niesamowitym rodzajem kartoników na ciasto są zdecydowanie pudełka z białymi skrzydełkami. Tak efektowne zamykanie sprawia, że opakowania przyciągają spojrzenia i bez dwóch zdań oczarują wszystkie obdarowane w ten sposób osoby. Pudełka wykonane zostały z grubego białego papieru i można składać je samodzielnie bez użycia kleju. Możesz ułożyć je na stoliku w kącie sali, aby podczas uroczystości czarująco dopełniały przygotowaną przez Ciebie aranżację, a po przyjęciu włóż do pudełek kawałki pozostałego ciasta, słodkości i inne przysmaki oraz wręcz je osobom opuszczającym chrzciny. Pudełka ze skrzydełkami perfekcyjnie wpisują się w klimat Chrztu Świętego i z całą pewnością zachwycą wszystkich Twoich gości. Możesz wykorzystać je również podczas innych uroczystości: ślubu, urodzin czy Pierwszej Komunii Świętej.

Pudełka na ciasto z nadrukiem metalicznych gałązek

Pudełka na ciasto z nadrukiem metalicznych gałązek

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się