Rosegold Flowers

Kolekcja komunijna Rosegold Flowers | ZlotyAniol.pl
Kolekcja Rosegold Flowers to dekoracje komunijne dla dziewczynki utrzymane w nowoczesnym stylu. Motyw przewodnim stały się kwiaty oraz elementy w odcieniu rosegold. To jedna z najmodniejszych propozycji, która pozwoli przygotować aranżację w wyjątkowym stylu. Dekoracje prezentują się fantastycznie i...

Kolekcja Rosegold Flowers to dekoracje komunijne dla dziewczynki utrzymane w nowoczesnym stylu. Motyw przewodnim stały się kwiaty oraz elementy w odcieniu rosegold. To jedna z najmodniejszych propozycji, która pozwoli przygotować aranżację w wyjątkowym stylu. Dekoracje prezentują się fantastycznie i niepowtarzalnie. W kolekcji znalazły się eleganckie dodatki na stół komunijny: świece komunijne, bieżniki, misy, dekoracje wnętrza takie jak balony komunijne, plakaty, a także upominki dla gości i pamiątki.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Rosegold Flowers - nowoczesny motyw na Komunię dziewczynki

Kolekcja Rosegold Flowers to przepiękny sposób na to, aby zorganizować wspaniałe przyjęcie dla rodziny z okazji Pierwszej Komunii Świętej córeczki. Wszystkie dekoracje i akcesoria przygotowane zostały w niezwykle modnym odcieniu różowego złota. Dzięki nim świetnie podkreślisz płeć swojego dziecka, delikatnie personalizując uroczystość. Co więcej, artykuły z kolekcji dekorowane są nowoczesnym nadrukiem w postaci geometrycznych figur oraz kwiatów, które bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy. Ubrany w ten sposób lokal będzie prezentował się fantastycznie i oryginalnie, zapadając w pamięci Twojej córki oraz wszystkich gości. Koniecznie sprawdź naszą ofertę i wybierz te produkty, które szczególnie przydadzą Ci się podczas przygotowań do uroczystości.

Dodatki na Komunię dziewczynki

Jakie akcesoria potrzeba na uroczystość Pierwszej Komunii? Zdecydowanie dobrze sprawdzi się jadalny opłatek na tort z personalizowanym motywem. Okrągły wafel z nadrukiem kwiatów i wielokątów w odcieniach rosegold prezentuje się elegancko i efektownie ubierze ciasto Twojej córki. Kapitalną propozycją jest również księga gości. Album w sztywnej oprawie ozdobiony jest autorską grafiką Rosegold Flowers. Wewnątrz znajduje się kilkadziesiąt czystych kartek, na których goście mogą zapisywać życzenia oraz wklejać zdjęcia z uroczystości. Taki podarunek będzie fenomenalną pamiątką dla Twojej córki. Połóż księgę w dobrze dostępnym i widocznym miejscu, obowiązkowo dołączając metalowy długopis w odcieniu różowego złota, który pozwoli estetycznie wypełnić kartki.

Księga pamiątkowa Rosegold Flowers

Personalizowana księga pamiątkowa na Komunię

Dekoracje stołu komunijnego w kolorze różowego złota

Chcesz na stół komunijny swojej córki wnieść modny akcent? W takim razie postaw na dodatki z serii Rosegold Flowers. Ramka z tabliczką zdobioną niepowtarzalną grafiką, napisem “Komunia Święta” oraz imieniem dziecka i datą to fantastyczna propozycja. Taki obrazek jest genialnym sposobem na dopełnienie aranżacji, a przy okazji spersonalizowanie tego szczególnego wydarzenia. Bezbłędną ozdobą uroczystego stołu są również nastrojowe świece w kolorze różowego złota. Lśniąca powłoka będzie znakomicie odbijać światło płomieni, rozjaśniając całą kompozycję. Świece pieńkowe, kule, stożkowe czy pływające są doskonałym materiałem na stworzenie niezastąpionej dekoracji stołu oraz przyciągnięcie spojrzeń wszystkich gości.

Świece kule metalizowane rosegold

Metalizowane świece na Pierwszą Komunię

Dziewczęce dekoracje sali na Komunię

Do dekoracji sali z całą pewnością przyda Ci się dużych rozmiarów personalizowany plakat z grubego papieru, na którym znajduje się grafika kwiatów i wielokątów w odcieniu różowego złota. Na produkcie nadrukowany jest także napis “Witamy!”, dlatego dobrze jest zawiesić taką ozdobę przy wejściu do lokalu. Goście natychmiast zwrócą na nią uwagę i dzięki personalizacji nie będą mieć żadnych wątpliwości, że trafili na odpowiednie przyjęcie. Alternatywą dla plakatu jest kakemono stanowiące rewelacyjne tło do pamiątkowych zdjęć. Aby sala nabrała świeżego wyglądu, wykorzystaj balony metaliczne bądź transparentne w kolorystyce dopasowanej do reszty wystroju. Napełnij je helem lub powietrzem i przygotuj czarującą kompozycję na uroczystość swojej córki.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się