Złoty Wózeczek

Kolekcja Złoty Wózeczek na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Dekoracje na Chrzest Święty dziecka w biało-złotej kolorystyce przygotowane z motywem złotego wózeczka. Elegancka i ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu na Chrzciny. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest do wypisania oraz personalizowane, podziękowania dla gości i Rodziców Chrzestnych, pamiątki...

Dekoracje na Chrzest Święty dziecka w biało-złotej kolorystyce przygotowane z motywem złotego wózeczka. Elegancka i ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu na Chrzciny. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Chrzest do wypisania oraz personalizowane, podziękowania dla gości i Rodziców Chrzestnych, pamiątki Chrztu Świętego i wiele innych propozycji.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Złoty Wózeczek, czyli połączenie dziecięcego stylu z eleganckim charakterem

Chrzest Święty jest zarówno niezwykle podniosłą ceremonią, jak i ciepłą uroczystością w gronie rodziny. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wybieranym motywem na chrzciny jest Złoty Wózeczek. To połączenie odświętnej kolorystyki z dziecięcymi grafikami, które doskonale prezentuje się na klasycznym śnieżnobiałym tle. Jeśli zależy Ci na tym, aby przyjęcie z okazji Chrztu Twojego dziecka było wydarzeniem, które na długo zapadnie wszystkim obecnym w pamięci, obowiązkowo udekoruj wnętrze ozdobami z tej wyjątkowej kolekcji. Znajdziesz w niej także niepowtarzalne upominki dla gości, prośby o zostanie Chrzestnym i wiele innych elementów, dzięki którym przygotowanie uroczystości będzie niezwykle proste i przyjemne.

Personalizowane zaproszenia na Chrzest i księgi gości

Motyw złotego wózka dziecięcego nadrukowany na kartkach czy dekoracjach sam w sobie jest już czarujący, jednak w połączeniu z personalizowanymi akcentami nabiera naprawdę szczególnego znaczenia. Zaproszenia z gotowym tekstem uzupełnionym o nazwiska gości, dane dotyczące miejsca i czasu oraz imię chrzczonego maluszka to bezbłędna propozycja na Chrzest. Dzięki temu kartki są czytelne i estetyczne, a Ty możesz natychmiast przejść do ich rozsyłania. Personalizowane akcesoria przydają się również podczas uroczystości. Księga gości w postaci ramki z drzewkiem życzeń bądź gustownego albumu w sztywnej oprawie pozwoli stworzyć niezwykłą pamiątkę dla Twojego dziecka. Ustaw jedno z nich w widocznym miejscu, a obecne osoby z pewnością chętnie pozostawią po sobie piękne wpisy.

Księga gości na Chrzest dziecka z motywem złotego wózeczka

Księga gości na Chrzest dziecka z motywem złotego wózeczka

Eleganckie dekoracje na Chrzest Święty

Odpowiedni wystrój może znacząco wpływać na atmosferę podczas uroczystości. Poświęć więc mu odrobinę uwagi i zadbaj o to, aby goście bez najmniejszego problemu mogli wczuć się w nastrój. Na stole ułóż odświętny obrus i dekoracyjne serwetki, a w metalicznych złotych osłonkach ustaw żywe kwiaty. Całość możesz rozświetlić czarująco przy pomocy ozdobnych świec z motywem dziecięcego wózka. Nad blatem zawieś tematyczny baner w otoczeniu złotych balonów, pomponów oraz lampionów. W ten sposób zyskasz spójną i szykowną aranżację, która kapitalnie wyglądać będzie na pamiątkowych fotografiach z uroczystości. Gorąco polecamy również plakaty z imieniem dziecka oraz datą Chrztu, dzięki którym nikt nie będzie miał wątpliwości, czy trafił na właściwe przyjęcie.

Słoiczek z cukierkami dla gości na Chrzest ze złotym wózeczkiem

Słoiczek z cukierkami dla gości na Chrzest ze złotym wózeczkiem

Prośby o bycie Chrzestnym i podziękowania dla gości

W kolekcji Złoty Wózeczek znalazły się także prośby o zostanie Chrzestnym oraz podziękowania dla gości obecnych na uroczystości. Jeśli chcesz w oryginalnym stylu zapytać kogoś bliskiego o to, czy zostanie Matką bądź Ojcem Chrzestnym Twojego dziecka, możesz śmiało skorzystać z drewnianej skrzyneczki, w której umieszczone jest zdjęcie maluszka. W pudełku znajduje się również kartka z personalizowanym pytaniem, dzięki której prośba będzie też świetną pamiątką na długie lata. Po uroczystości możesz podziękować Chrzestnym przy pomocy bombonierki wypełnionej smakowitymi krówkami zapakowanymi w papierki z dopasowanym do kolekcji zdobieniem. Pozostałym gościom wręcz słodkie lizaki, czekolady lub słoiczki z miodem. Z pewnością każdy doceni tak pyszny prezent. 

Pudełeczka w kształcie aniołków z kolekcji złoty wózeczek na Chrzest

Pudełeczka w kształcie aniołków z kolekcji złoty wózeczek na Chrzest

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się