Różowe Serce

Kolekcja Różowe Serce na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Różowe dekoracje na Chrzest dziewczynki zdobione motywem kwiatowego serca. Bardzo świeża i delikatna propozycja i pomysł na dekorację stołu na Chrzest córeczki. W kolekcji znalazły się eleganckie zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla gości, pamiątki Chrztu Świętego i wszystkie dodatki, które pozwolą spójnie i...

Różowe dekoracje na Chrzest dziewczynki zdobione motywem kwiatowego serca. Bardzo świeża i delikatna propozycja i pomysł na dekorację stołu na Chrzest córeczki. W kolekcji znalazły się eleganckie zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla gości, pamiątki Chrztu Świętego i wszystkie dodatki, które pozwolą spójnie i elegancko ozdobić stół i wnętrze na Chrzciny maluszka.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Różowe Serce jako dziewczęcy motyw na Chrzest

Jednym z najlepszych sposobów na udekorowanie mieszkania bądź lokalu z okazji Chrztu córki są różowe motywy. Dzięki nim w kapitalnym stylu podkreślisz płeć swojego dziecka. Różowe Serce to kolekcja ozdób i akcesoriów, które zaprojektowane zostały specjalnie z myślą o małych dziewczynkach wstępujących właśnie do wspólnoty Kościoła. Chrzest to wydarzenie o podniosłej atmosferze, ale także fantastyczna okazja do spotkania w gronie najbliższych. Zazwyczaj organizuje się go krótko po narodzinach maluszka, więc osoby przybyłe na uroczystość będą miały możliwość również lepiej poznać nowego członka rodziny. Z różowym motywem kwiatowego wieńca subtelnie zwrócisz uwagę wszystkich zebranych na swoją córeczkę i uczynisz jej przyjęcie naprawdę niepowtarzalnym. 

Modne dekoracje na Chrzest Święty

Różowe Serce to połączenie dziewczęcego różu z naturalnymi trendami, dlatego bez najmniejszego problemu można komponować je z innymi dekoracjami utrzymanymi w tej stylistyce. Tabliczka w ramce z nadrukiem kwiatowego wieńca doskonale będzie wyglądać w zestawieniu z flizelinowymi serwetkami i bieżnikiem. Możesz do nich dołączyć także klimatyczne świece w kształcie podłużnych stożków, które najlepiej prezentują się w szklanych, gustownych świecznikach. Do tak delikatnych i dziewczęcych dekoracji świetnie pasują wszelkiego rodzaju koronki oraz żywe kwiaty. Ustaw je w wazonach pośród innych dekoracji lub stwórz kompozycje zdobiące wejście bądź parapety. Całość dopełnij satynowymi wstęgami, które można zawiązać na krzesłach. Miękki i elegancki materiał doda aranżacji szyku oraz uroku.

Plakat na Chrzest dziewczynki z kwiatowym sercem

Plakat na Chrzest dziewczynki z kwiatowym sercem

Pamiątki Chrztu Świętego dla dziewczynki

Najpiękniejszymi pamiątkami z chrzcin są bez wątpienia gromnica oraz szatka. To nieodłączne elementy ceremonii, dlatego będą kojarzyć się obdarowanemu dziecku z tym niepowtarzalnym dniem. Szatkę oraz świecę najczęściej wręczają maluszkowi Chrzestni, jednak zdarza się także, że kupują je rodzice, zaczynając organizować przyjęcie. Jeśli szukasz właśnie trafionej propozycji na Chrzest córki, siostrzenicy czy bratanicy, Różowe Serce jest doskonałym rozwiązaniem. Szatka lub chusteczka z nadrukiem wieńca w kształcie serca i personalizacją będą kapitalnym upominkiem dla każdej małej dziewczynki. Podobnie jak świeca owinięta różową, satynową wstążeczką oraz ozdobiona prześliczną profitką z pamiątkowym napisem. Oba te elementy możesz kupić także w zestawie, dzięki czemu komplet będzie znakomicie dopasowany. 

Szatka zdobiona gapiurą na Chrzest dziewczynki z różowym sercem

Szatka zdobiona gipiurą na Chrzest dziewczynki z różowym sercem

Podziękowania dla gości na Chrzest z motywem serca 

W skład kolekcji wchodzą także inne elementy, m.in. podziękowania dla gości. Zaprojektowane specjalnie na tę okazję pudełka w kształcie serca oraz aniołka z nalepką zdobioną wzorem różowego wieńca to znakomite opakowanie dla drobnych upominków. Paczki zamykane są dodatkowo dekoracyjnymi tasiemkami, które dodają im galanterii. Wewnątrz pudełek możesz umieścić słodkości w papierkach i foliowych paczkach z grafiką Różowego Serca oraz personalizowanym podziękowaniem analogicznym do tego na ozdobnych opakowaniach. Stworzone w ten sposób zestawy bez dwóch zdań oczarują wszystkich gości i pozwolą im poczuć się naprawdę wyjątkowo. Fantastycznym upominkiem są również słoiczki z miodem, których pokrywki przysłonięte są materiałowymi czepkami przewiązanymi wstążką. 

Słoiczek na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka

Słoiczek na podziękowania dla gości na Chrzest dziecka 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się