Słoiczki z miodem na Komunię

Słoiczki z miodem na Komunię | ZlotyAniol.pl
Słoiczki z miodem na Komunię to piękna podziękowania dla gości komunijnych. Miód na Komunię to oryginalna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi wdzięczność za przybycie. Słoiczek z miodem na podziękowanie ozdobiony koronką, jutą czy kolorowym materiałem, udekorowany naklejką z imieniem dziecka to piękne...

Słoiczki z miodem na Komunię to piękna podziękowania dla gości komunijnych. Miód na Komunię to oryginalna propozycja, która podziękuje najbliższym i wyrazi wdzięczność za przybycie. Słoiczek z miodem na podziękowanie ozdobiony koronką, jutą czy kolorowym materiałem, udekorowany naklejką z imieniem dziecka to piękne upominki DIY, które są wykonane własnoręcznie przez rękodzielniczki ze sklepu ZlotyAniol.pl Słoiczek z miodem wyjątkowo podziękuje gościom za obecność na Komunii Świętej i wręczone prezenty.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Podziękowania dla gości komunijnych: słoiczki z miodem na Komunię

Podziękowania dla gości powinny mieć bardzo uniwersalny charakter, dzięki któremu upominki przypadną do gustu wszystkim zebranym. Istnieje wiele sprawdzonych podarunków chętnie wybieranych przez organizatorów różnego rodzaju uroczystości, jednak jednym z najbardziej udanych z całą pewnością są niewielkie słoiczki wypełnione smakowitym miodem. Słodki poczęstunek spodoba się każdemu z gości, a spersonalizowane za pomocą dekoracyjnych etykiet słoiczki będą przy okazji świetną pamiątką z przyjęcia. Zbliża się Pierwsza Komunią Święta Twojego dziecka i chcesz wyprawić mu z tej okazji rodzinną uroczystość? Koniecznie sprezentuj więc wszystkim gościom urocze słoiczki z miodem w niepowtarzalnym stylu.

Miód na Komunię w naturalnym stylu

Motywy roślinne i naturalne dodatki są obecnie niezwykle modne. Jeśli planujesz właśnie w takim klimacie przygotować Komunię swojej córki lub syna, możesz pięknie uzupełnić aranżację za pomocą dopasowanych upominków dla gości. Słoiczki z miodem ustaw przy indywidualnych nakryciach tak, aby nikt nie był w stanie ich przegapić. Bestsellerem wśród tego rodzaju podziękowań jest projekt Rustykalny. Na ściance naczynia naklejona jest etykieta z motywem plastra miodu oraz napisem “Słodkie podziękowanie”. Poniżej znajduje się podpis osoby organizującej uroczystość, a także jej data, dzięki czemu upominek jest nad wyraz trafiona pamiątką. Dodatkowo, na wieczku słoika znajduje się czepek przewiązany jutowym sznurkiem. Całość idealnie wpisuje się w naturalne trendy.

Słoiczek z miodem dekorowany materiałem, kwiatkiem i naklejką

Słoiczek z miodem dekorowany materiałem, kwiatkiem i naklejką

Podziękowania na Komunię miód

Słoiczki z miodem kapitalnie prezentują się w najróżniejszych zdobieniach, jednak z klimatem Pierwszej Komunii wspaniale komponują się zwłaszcza motywy kościelne. Złota bądź Srebrna Hostia LUX to kapitalny dodatek na każdy uroczysty stół, niezależnie od stylu przyjęcia. Ich wieczka przykryte są dopasowanymi kolorystycznie materiałami przymocowanymi za pomocą ozdobnych tasiemek. Na dekoracyjnych etykietach znajduje się personalizowany podpis, co powoduje, że słoiczki nabierają bardzo unikalnego i osobistego charakteru. Przepięknym projektem jest również podziękowanie z serii Złote Serduszko. Słoiczek z nalepką zdobioną minimalistycznym wzorem w metalicznym odcieniu jest efektownie wykończony białym czepkiem i wstążką z serduszkiem. Takie upominki bez dwóch zdań przyciągną spojrzenia wszystkich gości obecnych na uroczystości.

Słoiczek z miodem dekorowany serduszkiem na Komunię

Słoiczek z miodem dekorowany serduszkiem na Komunię

Słoiczki na upominki dla gości komunijnych

W naszej ofercie znajdziesz również słoiczki bez zawartości. To doskonały materiał na opakowania dla podziękowań DIY. Zamiast decydować się na gotowe produkty, możesz samodzielnie skomponować fantastyczne upominki dla swoich bliskich przybyłych na Pierwszą Komunię Twojego dziecka. Do słoiczków wsyp aromatyczną herbatę w granulkach lub liściach albo wypełnij je solami do kąpieli. W tego typu opakowaniach możesz właściwie umieścić każdy sypki lub płynny produkt, który zachwyci Twoich gości. Każdy słoiczek dekorowany jest etykietą dopasowaną do nalepki umieszczonej na pokrywce. Na naczyniach znajdują się także imię dziecka świętującego przyjęcie Pierwszej Komunii oraz data. To bezbłędny sposób na stworzenie cudownych upominków dla gości.

Pudełeczka na słoiczki komunijne z dopasowaną naklejką

Pudełeczka na słoiczki komunijne z dopasowaną naklejką

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się