Czekoladki na Chrzest

Czekoladki na Chrzest słodkie podziękowanie | ZlotyAniol.pl
Czekoladki na Chrzest to wyjątkowa forma podziękowania gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Występują w wersji uniwersalnej oraz personalizowanej z imieniem dziecka. Na czekoladkach znajduje się tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci mlecznych czekoladek...

Czekoladki na Chrzest to wyjątkowa forma podziękowania gościom za przybycie na uroczystość dziecka. Występują w wersji uniwersalnej oraz personalizowanej z imieniem dziecka. Na czekoladkach znajduje się tekst podziękowania oraz elegancka grafika. Podziękowanie dla gości na Chrzest w postaci mlecznych czekoladek pozwoli w słodki i uroczy sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Inną propozycją na upominki dla gości na Chrzest są: ciasteczka, krówki, miody, lizaki oraz pudełeczka na słodkości. Przy organizacji Chrztu Świętego dziecka warto jest pamiętać o pięknych podziękowaniach dla Chrzestnych.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Czekoladki na Chrzest

Podziękowania dla gości to w ostatnim czasie bardzo popularny trend. Drobne upominki układane przy indywidualnych nakryciach bądź wręczane osobom opuszczającym uroczystość to bardzo miły gest, który pomoże Ci wyrazić wdzięczność wobec osób obecnych na chrzcinach Twojego dziecka. Wszyscy goście z całą pewnością docenią podarunek i poczują się dzięki niemu naprawdę wyjątkowo. Najważniejsze jest jednak, aby upominki były uniwersalne - w ten sposób przypadną do gustu każdemu Twojemu bliskiemu. Właśnie dlatego tak chętnie wybieraną opcją są wyśmienite czekoladki. W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę smakołyków w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, które oczarują wszystkich gości.

Uniwersalne czekoladki podziękowania na Chrzest

Gorąco polecamy mleczne czekoladki z nadrukiem złotych stópek. Smakołyki zapakowane są w białe papierki z grafiką ślicznych, metalicznym stópek dziecka, które znakomicie wpisują się w klimat Chrztu. Dodatkowo, biało-złote opakowanie idealnie pasuje do podniosłego charakteru ceremonii. Na papierkach widnieje także napis “Dziękujemy” nie pozostawiający wątpliwości, co do tego, jak wdzięczny jesteś wobec osób obecnych na uroczystości. Równie kapitalnym projektem opakowań do czekoladek są te z metalicznymi sercami. Pozwolą wyrazić ciepłe uczucia wobec najbliższych bez względu na to, czy świętujecie w dużym gronie, czy tylko z kilkoma osobami. Czekoladki możesz ułożyć na talerzach gości tak, aby żaden ich nie przeoczył. 

Czekoladki ze złotym serduszkiem na Chrzest dziecka

Czekoladki ze złotym serduszkiem na Chrzest dziecka

Personalizowane czekoladki z imieniem

Fantastycznym pomysłem na prezenty dla osób obecnych na uroczystości są także smakowite czekoladki w papierkach z personalizacją. Wyśmienite słodkości w opakowaniach z podziękowaniem, imieniem maluszka oraz datą jego Chrztu Świętego bez cienia wątpliwości zachwycą Twoich bliskich. Jeśli planujesz ułożyć czekoladki na uroczystym stole, ich wygląd dopasuj do motywu przewodniego, a uzyskasz rewelacyjne dopełnienie aranżacji sali. W naszym sklepie znajdziesz słodkości z grafikami roślin, aniołków oraz eleganckich ornamentów, które z łatwością dopasujesz do każdego rodzaju wystroju. Personalizowany upominek pozwoli Ci docenić gości w szczególny sposób, a oni bez dwóch zdań zapamiętają go na długo.

Czekoladki z nadrukiem gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka

Czekoladki z nadrukiem gałązki eukaliptusa i imieniem dziecka

Czekoladki ze zdjęciem na Chrzest

A może szukasz czegoś naprawdę niesamowitego? Więc koniecznie postaw na nasze czekoladki ze zdjęciem! Smakołyki z belgijskiej czekolady wysokiej jakości spodobają się każdemu łasuchowi, a dzięki niepowtarzalnemu opakowaniu nabiorą wyjątkowego znaczenia. Wybierz zdjęcie maluszka i prześlij nam je, a stworzymy podarunki dla gości, jakich jeszcze nie widzieli. Tak pieczołowicie przygotowane upominki pokażą im, jak bardzo jesteś wdzięczny za ich przybycie oraz ile serca włożyłeś w zorganizowanie smakołyków. Czekoladki zdobione grafikami kwiatków w odcieniach różu dla dziewczynki oraz błękitu dla chłopca. Włóż je do szklanej misy ustawionej na środku uroczystego stołu w dobrze widocznym miejscu. W ten sposób każdy z gości na pewno chętnie poczęstuje się takimi słodkościami. 

Czekoladki na Chrzest ze zdjęciem dziecka i datą

Czekoladki na Chrzest ze zdjęciem dziecka i datą

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się