Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca najpiękniejsze | ZlotyAniol.pl
Zaproszenia na Chrzest dla chłopca najczęściej występują w błękitnej kolorystyce. Występują dwa rodzaje zaproszeń: do wypisania oraz personalizowane, w których można umieścić dowolny tekst. Wyjątkową propozycją na Chrzest chłopca są zaproszenia ze zdjęciem dziecka, które zachwycą wszystkich gości. Świetnym pomysłem...

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca najczęściej występują w błękitnej kolorystyce. Występują dwa rodzaje zaproszeń: do wypisania oraz personalizowane, w których można umieścić dowolny tekst. Wyjątkową propozycją na Chrzest chłopca są zaproszenia ze zdjęciem dziecka, które zachwycą wszystkich gości. Świetnym pomysłem jest także zakup zaproszeń na Chrzest dla Chrzestnych, które zdobione są grafiką złotych stópek lub wykonane są w stylu boho.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca 

Jeśli szukasz idealnych zaproszeń na Chrzest Święty swojego syna to znajdujesz się we właściwym miejscu! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najmodniejsze propozycje, dzięki którym mile zaskoczysz swoich gości. Wśród naszych projektów znajdziesz zaproszenia do samodzielnego wypisania oraz personalizowane z nadrukowanymi informacjami dotyczącymi miejsca, daty i nazwisk Twoich bliskich. Zajrzyj do oferty, aby przekonać się, jakie trendy panują obecnie wśród zaproszeń na Chrzest i wybierz to, które szczególnie przypadnie Ci do gustu.

Eleganckie zaproszenia na Chrzest z wózeczkiem

Wyjątkową propozycją kartek na chrzciny są zaproszenia z grafiką błękitnego wózeczka. Idealnie wpisują się one nie tylko w chłopięcy charakter, ale również dziecięcy klimat, co powoduje, że są kapitalnym rozwiązaniem na tego typu uroczystość. Zaproszenia wykonane zostały z wysokiej jakości papieru, dzięki czemu prezentują się nad wyraz schludnie i estetycznie. Kartki dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: jedna posiada białe tło, natomiast druga - błękitne. Wybierz swoją ulubioną w zależności od tego, który wariant bardziej pasuje do motywu uroczystości. Kwiatowy Wózeczek to subtelna propozycja w naturalnym stylu. Błękitna alternatywa jest nieco bardziej nowoczesna, jednak obie pozwolą Ci zaprosić swoich bliskich na przyjęcie w piękny sposób.

Zaproszenia na Chrzest chłopca z błękitnym wianuszkiem

Zaproszenia na Chrzest chłopca z błękitnym wianuszkiem

Błękitne zaproszenia na Chrzest chłopca

Na chrzciny swojego syna możesz wybrać także inne propozycje zaproszeń w niebieskich odcieniach. Kwiatowy Wózek ze zdjęciem to oryginalny projekt nawiązujący do motywu, o którym pisaliśmy wcześniej. To zaproszenie jest jednak wzbogacone o uroczą fotografię maluszka w otoczeniu subtelnych kwiatków. Rozsyłając takie kartki swojej rodzinie, bez cienia wątpliwości sprawisz im prawdziwą przyjemność. Zaproszenia staną się dla wszystkich gości cudowną pamiątką na długie lata. Z kolei zaproszenia błękitne to malownicze rozwiązanie z kwiatowym motywem oraz symbolicznym gołąbkiem. Takie zaproszenia rewelacyjnie wpisują się w nastrój ceremonii, zwłaszcza że w ich wnętrzu umieszczona została piękna sentencja oraz grafika krzyża. 

Botaniczne zaproszenia na Chrzest Święty dla chłopca

Botaniczne zaproszenia na Chrzest Święty dla chłopca

Nowoczesne zaproszenia na Chrzest Święty

A może szukasz czegoś bardziej uniwersalnego na chrzciny swojego syna? W takim razie polecamy gorąco klasyczne zaproszenia w kolorach bieli i złota bądź botaniczne wzory w odcieniach soczystej zieleni. Zaletą pierwszego wariantu jest to, że łatwo dopasować go można do każdego rodzaju uroczystości. Niezależnie od wybranego przez Ciebie stylu Chrztu będzie więc on idealnym dopełnieniem odświętnej aranżacji zawierającej dekoracje, dodatki i akcesoria. Osoby, które znajdą takie zaproszenia w swojej skrzynce, natychmiast wczują się w uroczysty nastrój. Botaniczne motywy to z kolei modny i nowoczesny pomysł, który nadaje się na najróżniejsze okazje. Dzięki nim kartki wyglądają naprawdę gustownie oraz ciekawie i bez cienia wątpliwości spodobają się wszystkim Twoim gościom. 

Zaproszenia na Chrzest ze złotym wózeczkiem

Zaproszenia na Chrzest ze złotym wózeczkiem

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się