Biblie na Chrzest z imieniem

Biblie na Chrzest z imieniem dziecka | ZlotyAniol.pl
Biblia na Chrzest z imieniem dziecka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Taki prezent na Chrzest pięknie będzie prezentował się pokoju dziecka oraz stanie się wspaniałą lekturą na wiele lat. Na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są Biblie w niebieskiej kolorystyce, a dla dziewczynki w różowej. Biblia z...

Biblia na Chrzest z imieniem dziecka to wyjątkowa Pamiątka Chrztu Świętego. Taki prezent na Chrzest pięknie będzie prezentował się pokoju dziecka oraz stanie się wspaniałą lekturą na wiele lat. Na Chrzest chłopca najczęściej wybierane są Biblie w niebieskiej kolorystyce, a dla dziewczynki w różowej. Biblia z personalizacją to idealna propozycja na prezent na Chrzest od Chrzestnej, Chrzestnego czy Dziadków. Praktyczne, pomysłowe i nowoczesne prezenty na chrzciny dostępne są w ofercie naszego sklepu.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Biblie na Chrzest z imieniem

Zbliża się Chrzest Twojego dziecka i chcesz sprawić mu z tej okazji piękną pamiątkę? A może zostałeś zaproszony na uroczystość i szukasz prezentu dla maluszka? W takim razie znalazłeś się w idealnym miejscu! Nasz sklep oferuje całe mnóstwo sprawdzonych upominków, które z całą pewnością spodobają się rodzicom ochrzczonego dziecka, a w przyszłości również samemu obdarowanemu. Jedną z takich trafionych propozycji są dziecięce Biblie z personalizacją. To użyteczny prezent o pięknej symbolice oraz estetycznym wykonaniu. Jakie Biblie polecamy? 

Biblia personalizowana na pamiątkę Chrztu

Jeśli chcesz, aby prezent z okazji Chrztu Świętego miał istotne znaczenie, Biblia jest kapitalnym pomysłem. Zwłaszcza, jeśli postawisz na wersję zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Znajdują się w niej teksty pisane przystępnym językiem oraz liczne ilustracje, które ułatwiają maluchom zrozumienie opisywanych wydarzeń. Na okładce każdej Biblii nadrukowane są kolorowe grafiki przyciągające spojrzenie, a także imię chrzczonego maluszka i data jego Chrztu. Fantastycznym projektem jest Pismo Święte z obrazkiem Świętej Rodziny. Ilustracja wykonana jest w dziecięcym stylu oraz z dużą dokładnością, dzięki czemu Biblia prezentuje się naprawdę schludnie i ciekawie. Z taką książką obdarowane dziecko będzie mogło poznawać dzieje Chrystusa z łatwością i przyjemnością. 

Biblia na Chrzest ze zdjęciem dziecka w botanicznym stylu

Biblia na Chrzest ze zdjęciem dziecka w botanicznym stylu

Biblia na Chrzest dla dziewczynki

W naszej ofercie znajdziesz także specjalnie zaprojektowane Biblie, które znakomicie nadają się na prezent dla dziewczynki z okazji Chrztu Świętego. W dużej mierze dekorowane są one grafikami w odcieniach różu, które przypadną do gustu każdej małej księżniczce. Obdarowana dziewczynka w przyszłości chętnie będzie sięgać po swoje wyjątkowe Pismo Święte otrzymane w dniu wstąpienia do wspólnoty chrześcijańskiej. Dziecięca Niewinność nie tylko utrzymana jest w ślicznej pastelowej kolorystyce, ale również podkreśla charakter Chrztu Świętego. Rysunek bobasa w otoczeniu różowych kwiatów to urocza propozycja w dziecięcym stylu. Równie rewelacyjnym projektem jest Biblia z różowymi kwiatami. Kwiatowy wieniec znajdujący się na okładce kapitalnie okala personalizację, dzięki czemu jest ona wspaniale wyeksponowana.

Biblia na Chrzest z nadrukiem pudrowych kwiatów i personalizacją

Biblia na Chrzest z nadrukiem pudrowych kwiatów i personalizacją

Prezent na Chrzest dla chłopca - Biblia z imieniem

A jeśli wybierasz się na Chrzest Święty chłopca, koniecznie postaw na Biblie z niebieskimi akcentami. Pismo Święte z aplikacją misternie malowanych kwiatów to bezbłędny upominek na chrzciny. Jej subtelny wygląd wyjątkowo dobrze komponuje się z odświętnym klimatem okazji oraz charakterem tekstu umieszczonego na stronach Biblii. Gorąco polecamy również Pismo Święte z nadrukiem błękitnego kwiatowego wianuszka. Ozdobione jest ono drobnymi kwiatami w błękitnej kolorystyce ułożonymi w wieniec. Na okładce przeważa kolor niebieski, dzięki czemu prezentuje się ona bardzo chłopięco oraz stylowo. Wręczając taki upominek z całą pewnością sprawisz swojemu synowi, wnukowi czy siostrzeńcowi niesamowitą pamiątkę na długie lata. 

Personalizowana biblia na Chrzest dla dziecka ze złotymi stópkami

Personalizowana biblia na Chrzest dla dziecka ze złotymi stópkami

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się