Gałązka Eukaliptusa

Kolekcja komunijna Gałązka Eukaliptusa |ZlotyAniol.pl
Dekoracje komunijne biało-zielone to jeden z najmodniejszych trendów na Komunię 2024. Dekoracje na Komunię dziecka z motywem gałązki eukaliptusa świetnie pasują zarówno na uroczystość dla chłopca, jak i dziewczynki. W kolekcji znalazły się zaproszenia komunijne, podziękowania dla gości, dekoracje stołu i sali na...

Dekoracje komunijne biało-zielone to jeden z najmodniejszych trendów na Komunię 2024. Dekoracje na Komunię dziecka z motywem gałązki eukaliptusa świetnie pasują zarówno na uroczystość dla chłopca, jak i dziewczynki. W kolekcji znalazły się zaproszenia komunijne, podziękowania dla gości, dekoracje stołu i sali na Pierwszą Komunię Świętą. Całość warto połączyć z dodatkami w odcieniach bieli i butelkowej zieleni, by stworzyć spójną i zachwycającą aranżację.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Gałązka Eukaliptusa - hit wśród komunijnych kolekcji

Spójna i jednolita aranżacja stołu oraz sali są kluczowym elementem organizacji przyjęcia. Dzięki dopasowaniu wszystkich elementów lokal będzie prezentował się naprawdę gustownie i elegancko, podkreślając podniosłą atmosferę uroczystości. Właśnie dlatego stworzyliśmy szeroką gamę kolekcji, w skład których wchodzą ozdoby, akcesoria oraz upominki na Pierwszą Komunię dziecka. Przy ich użyciu szybko i łatwo zorganizujesz przyjęcie dla swojej córki bądź syna. Gałązka Eukaliptusa to jedna z najpopularniejszych kolekcji w naszej ofercie. Połączenie modnych, botanicznych elementów z szykownym złotem oraz bielą to znakomity motyw na Komunię. Tego rodzaju dekoracje i dodatki możesz wykorzystać zarówno podczas przyjęcia dziewczynki, jak i chłopca. 

Dekoracje na Komunię z kolekcją Gałązka Eukaliptusa

Od czego rozpocząć przygotowywanie wystroju na uroczystość komunijną? Ważnym elementem przyjęcia jest stół, dlatego warto zadbać o jego odpowiedni wygląd. Złoty bieżnik z satyny będzie doskonale komponował się z białymi chusteczkami dekorowanymi napisem “Pierwsza Komunia Święta”. Znakomitą alternatywą są serwetki w kolorze butelkowej zieleni, które z kolei zgrają się z botanicznym motywem zielonych gałązek. Znajdziesz go na zapachowych świecach czy winietkach, którymi możesz zjawiskowo wykończyć kompozycję blatu. Oryginalną grafikę gałązek eukaliptusa znajdziesz także na dużych rozmiarów plakacie z imieniem dziecka i datą uroczystości. Ustaw go na stojaku lub zawieś na ścianie, a z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich zebranych osób.

Personalizowana winietka z nadrukiem gałązki eukaliptusa

Personalizowana winietka z nadrukiem gałązki eukaliptusa

Podziękowania dla gości komunijnych i pudełka na upominki

Coraz większą popularnością cieszą się podziękowania dla gości. Drobne upominki wręczane osobom przybyłym na uroczystość bez wątpienia sprawią wszystkim ogromną przyjemność. Jakie artykuły sprawdzą się w tej roli najlepiej? Kapitalnym rozwiązaniem są wszelkiego rodzaju słodkości. Czekoladki, krówki, lizaki czy ciasteczka z kolekcji Gałązka Eukaliptusa opatrzone są personalizowaną etykietą, dzięki czemu będą naprawdę unikalnym sposobem na podziękowania. Gorąco polecamy także zakup specjalnie przygotowanych opakowań z wygodną rączką, do których zapakować można ciasto pozostałe po uroczystości. W ten sposób zaskoczysz mile swoich gości, a przy tym nie zmarnujesz jedzenia. Pudełko na ciasto na boku nalepioną ma kartkę z napisem “Słodkie podziękowania” oraz personalizacją, przez co sprawiają podwójną przyjemność!

Śmietankowe krówki z botaniczną gałązką eukaliptusa na Komunię

Śmietankowe krówki z botaniczną gałązką eukaliptusa na Komunię

Dekoracje i prezenty na Pierwszą Komunię w botanicznym stylu

Zastanawiasz się, jakie jeszcze produkty mogą być przydatne podczas przygotowywania przyjęcia komunijnego? Z pewnością świetną inwestycją jest botaniczna księga gości. Zebrane na uroczystości osoby mogą pozostawić w niej wpisy z życzeniami oraz poradami bądź wkleić zdjęcia, dzięki którym album nabierze wyjątkowego charakteru. W ten sposób stworzony prezent będzie dla Twojego dziecka fenomenalną pamiątką z tak ważnego dla niego dnia. Wśród gustownych akcesoriów zdobionych motywem gałązki eukaliptusa znajdziesz również personalizowane menu na przyjęcie. Wysokiej jakości kartki z jadłospisem będą rewelacyjną ozdobą stołu, a przy tym bardzo praktycznym dodatkiem. Goście bez dwóch zdań chętnie zajrzą do menu, aby sprawdzić, jakie dania zaplanowano na uroczystość.

Plakat komunijny z botanicznym nadrukiem eukaliptusa

Plakat komunijny z botanicznym nadrukiem eukaliptusa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się