Anioł Stróż

Kolekcja Anioł Stróż na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Dekoracje na Chrzest z motywem aniołka to wspaniała propozycja na uroczystość zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki: zaproszenia na Chrzest personalizowane i uniwersalne, podziękowania dla gości, dekoracje stołu i sali. Motyw aniołka znajduje się również na Pamiątkach...

Dekoracje na Chrzest z motywem aniołka to wspaniała propozycja na uroczystość zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki: zaproszenia na Chrzest personalizowane i uniwersalne, podziękowania dla gości, dekoracje stołu i sali. Motyw aniołka znajduje się również na Pamiątkach Chrztu Świętego. Najczęściej wybierane są prezenty na Chrzest w postaci Biblii, świec i szatek. Elegancką dekoracją stołu będą winietki z nazwiskami gości, serwetki, świece i świeczniki.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Anioł Stróż - rustykalna propozycja na Chrzest

Rustykalne motywy to ostatni krzyk mody podczas wszelkiego rodzaju przyjęć. Ich naturalny styl doskonale wpisuje się w ekologiczne trendy, które tak chętnie wybierają organizatorzy ceremonii i uroczystości. Z powodzeniem wykorzystać je możesz również podczas Chrztu Świętego swojego dziecka. Anioł Stróż to uniwersalna kolekcja, która nadaje się na przyjęcie dziewczynki i chłopca. Jej elementy dekorowane są subtelną grafiką aniołka ze złotymi skrzydełkami idealnie pasującego do charakteru chrzcin. Do kolekcji przygotowaliśmy także szeroką gamę dodatków z juty, koronki oraz papieru kraft, które w zjawiskowym stylu uzupełnią każdą aranżację. A może marzy Ci się odrobina klasyki i podniosłego klimatu odpowiedniego dla tak ważnego dnia? W takim razie na pewno spodobają Ci się nasze złote akcenty, którymi możesz wykończyć kompozycję. 

Rustykalne dekoracje na Chrzest

Urocza dziewczynka ze skrzydełkami w jasnych kolorach to nadruk zdobiący wiele akcesoriów. Możesz znaleźć go na zaproszeniach, dekoracjach, a także podziękowaniach dla gości, dzięki czemu szybko i bez najmniejszego problemu stworzysz zjawiskową aranżację. Gorąco polecamy także personalizowaną księgę gości i winietki z nadrukowanymi nazwiskami zebranych. Dzięki nim nadasz uroczystości indywidualnego charakteru, a Twoi bliscy na pewno docenią, jak wiele pracy włożyłeś w przygotowania. Świetnym pomysłem jest również umieszczenie na torcie jadalnego opłatka z podobizną aniołka. W ten sposób nawet najprostsze ciasto będzie prezentować się nad wyraz ciekawie i oryginalnie. A może szukasz trafionego prezentu dla swojego dziecka, wnuka czy bratanka? Niezawodnym pomysłem jest personalizowana Biblia dostosowana do małych szkrabów, które będą dopiero poznawać dzieje Chrystusa.

Śmietankowe krówki z aniołkiem na Chrzest

Śmietankowe krówki z aniołkiem na Chrzest

Dodatki na Chrzest w rustykalnym stylu

W styl rustykalny doskonale wpisują się naturalne materiały: juta, koronka i drewno. Właśnie dlatego nie mogło ich zabraknąć wśród naszych propozycji na Chrzest Święty. Dzięki bieżnikom i tasiemkom z juty oraz koronki w bezbłędny sposób uzupełnisz przygotowaną aranżację. Bieżnik rozwiń na uroczystym stole i ustaw na nim pozostałe dekoracje, a zyskasz niezwykle spójną i jednolitą kompozycję. Z kolei tasiemki perfekcyjnie sprawdzą się do ozdabiania świec, wazonów czy wiązania serwetek. Puść wodze wyobraźni i zaprojektuj niepowtarzalny wystrój, który zapadnie wszystkim obecnym głęboko w pamięci. Wspomnieliśmy o świecach, dlatego nie możemy zapomnieć również o gustownych świecznikach i podstawkach z naturalnego drewna dostępnych w naszym sklepie. Przy ich użyciu zabezpieczysz biały obrus przed zabrudzeniem, a przy okazji nadasz świecom nowego stylu.

Opłatek na tort na Chrzest z aniołkiem

Opłatek na tort na Chrzest z aniołkiem

Nowoczesne dekoracje i dodatki na Chrzest

Styl rustykalny kojarzy Ci się z wiejskimi przyjęciami i starodawną modą? Nic bardziej mylnego! To absolutny hit, który dodatkowo możesz z powodzeniem łączyć z innymi trendami. Wprowadzając do wnętrza odrobinę złotych akcentów, sprawisz, że całość będzie wyglądać bardzo nowocześnie oraz szykownie. To idealne rozwiązanie dla wizytowego charakteru Chrztu Świętego. Girlanda ze złotym napisem “Chrzest Święty” oraz imieniem Twojego dziecka będzie rewelacyjnie prezentować się wśród naturalnych dekoracji i będzie wyróżniać się na ich tle. Dla umocnienia ekskluzywnej atmosfery dodaj także złote metaliczne balony oraz wyszukane szarfy na krzesła. Możesz ozdobić nimi w szczególności siedzisko ochrzczonego dziecka, dzięki czemu zwrócisz na niego szczególną uwagę wszystkich gości. 

Księga gości z aniołem stróżem na Chrzest dzieckaKsięga gości z aniołem stróżem na Chrzest dziecka

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się