Gałązka Eukaliptusa

Kolekcja Gałązka Eukaliptusa na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Dekoracje na Chrzest z motywem eukaliptusa to najmodniejszy trend tego roku. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki, które powinny znaleźć się na przyjęciu: zaproszenia na Chrzest, dekoracje stołu i sali oraz podziękowania dla gości na Chrzest. Zaproszenia na Chrzest występują w wersji personalizowanej i...

Dekoracje na Chrzest z motywem eukaliptusa to najmodniejszy trend tego roku. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki, które powinny znaleźć się na przyjęciu: zaproszenia na Chrzest, dekoracje stołu i sali oraz podziękowania dla gości na Chrzest. Zaproszenia na Chrzest występują w wersji personalizowanej i uniwersalnej do wypisania. Najpiękniejsze podziękowania dla gości z eukaliptusem to przede wszystkim: czekoladki na Chrzest, krówki i lizaki. Na stole pięknie prezentują się serwetki na Chrzest w kolorze butelkowej zieleni oraz świece zapachowe. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Gałązka Eukaliptusa - trend wśród roślinnych motywów

Styl naturalny to w ostatnim czasie prawdziwy hit wśród motywów dekoracyjnych. Zwłaszcza zielone, botaniczne wzory doskonale ubierają każde wnętrze w elegancki sposób, który znakomicie pasuje do podniosłego charakteru Chrztu Świętego. Gałązka Eukaliptusa to jeden z najpiękniejszych projektów dekoracji i dodatków na tego rodzaju uroczystość. Wszystkie elementy zdobione są subtelnymi grafikami zielonych liści i nowoczesnymi aplikacjami w kolorze złota. Dzięki temu połączeniu możesz śmiało skomponować je z klasycznymi, szykownymi dekoracjami, jak i naturalnymi dodatkami. Szeroki wybór możliwości powoduje, że stworzona przez Ciebie aranżacja na chrzciny syna lub córki może wyglądać naprawdę niepowtarzalnie i ciekawie.

Jak udekorować stół na Chrzest Święty?

Wystrój na uroczystość dobrze jest rozpocząć od dekorowania stołu. To przy nim podczas chrzcin spędza się najwięcej czasu, dlatego jego aranżacja ma tak duże znaczenie. Jeśli chcesz, aby chrzciny Twojego dziecka miały subtelny i delikatny charakter, postaw na jasne serwetki ze złotymi napisami “Chrzest Święty”. Dla bardziej wyrazistych kompozycji proponujemy ciemnozielone chusteczki, które podkreślą gałązki zdobiące inne elementy wystroju. Uatrakcyjnisz wygląd swojego stołu także przy pomocy specjalnie zaprojektowanych winietek z nazwiskami gości. Wizytówki pięknie połączą ze sobą wszystkie fragmenty aranżacji i dodadzą im szykownego tonu. Aby wnieść do wystroju także ciepły i serdeczny nastrój, do dekoracji użyj również długich, eleganckich świec w kolorach bieli, butelkowej zieleni lub złota. 

Lampion zapachowy na Chrzest z motywem eukaliptusa

Lampion zapachowy na Chrzest z motywem eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest dla chłopca i dziewczynki

Kiedy aranżacja stołu jest już przygotowana, dobierz do niej wysokiej jakości dekoracje sali, które rewelacyjnie skomponują się ze sobą. Białe balony ze złotym napisem “Chrzest Święty” oraz baner w analogicznym stylu to sprawdzony sposób na ubranie lokalu podczas uroczystości. Świetnym rozwiązaniem jest także plakat z imieniem ochrzczonego dziecka oraz datą przyjęcia. Będzie on kapitalnym tłem do pamiątkowych zdjęć. Puste przestrzenie między dekoracjami możesz wypełnić papierowymi ozdobami, które dodadzą wystrojowi nieco lekkości i subtelności. A czy wiedziałeś, że księga gości to także bezbłędny sposób na ubranie sali? Właśnie tak! Stylowy album z kolekcji Gałązka Eukaliptusa możesz ustawić w dobrze widocznym miejscu, w którym będzie przyciągał spojrzenia i zachęci wszystkich obecnych do pozostawienia po sobie wpisu dla ochrzczonego maluszka. 

Winietki na stół na Chrzest dziecka z gałązką eukaliptusa w wianuszku

Winietki na stół na Chrzest dziecka z gałązką eukaliptusa w wianuszku

Oryginalne podziękowania dla gości na Chrzest

W naszym sklepie oferujemy również szeroką gamę podziękowań dla gości. Jednym z najpopularniejszych rodzajów takich upominków są rozmaite słodkości: ciasteczka z wróżbą, krówki, czekoladki czy lizaki. Na każdym z nich znajduje się personalizacja, dzięki której prezenty są szczególnie trafionym pomysłem. Imieniem dziecka ozdobione są również oryginalne świeczki oraz bileciki z podziękowaniem, które możesz ułożyć przy indywidualnych nakryciach swoich gości. Wizytówki wspaniale wyglądają też przypięte ozdobnymi klamerkami do kieliszków czy szklanek. A może chcesz dodać swoim upominkom dla bliskich nutki tajemniczości? Więc zapakuj je w pudełka w kształcie aniołków lub serduszek, na których znajdują się nalepki ze wzorem zielonej gałązki eukaliptusa. Opakowania przewiązane są ozdobnymi wstążkami, które pięknie dopełniają wyglądu całości. 

Miód w słoiczku dla gości na Chrzest z motywem gałązki eukaliptusa

Miód w słoiczku dla gości na Chrzest z motywem gałązki eukaliptusa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się