Stemple, pieczątki

Stemple i pieczątki na Komunię | ZlotyAniol.pl
Stemple i pieczątki na Komunię 2024 to świetny sposób na ozdobienie zaproszeń komunijnych. Stempel wymaga użycia laku, posiadamy je w różnych kolorach, więc znajdziesz coś dla siebie. Przydatna będzie również łyżeczka do topienia laku. Dzięki pieczątce nadasz kartkom wyjątkowy personalizowany charakter. Do...

Stemple i pieczątki na Komunię 2024 to świetny sposób na ozdobienie zaproszeń komunijnych. Stempel wymaga użycia laku, posiadamy je w różnych kolorach, więc znajdziesz coś dla siebie. Przydatna będzie również łyżeczka do topienia laku. Dzięki pieczątce nadasz kartkom wyjątkowy personalizowany charakter. Do zrobienia odbicia wykorzystaj tuszownicę na atrament. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Stemple i pieczątki na Komunię

Chcesz podziękować swoim gościom za obecność podczas uroczystości? Szukasz sposobu na spersonalizowanie przyjęcia, aby uczynić je naprawdę niepowtarzalnym? W takim razie znajdujesz się we właściwym miejscu! Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, idealnie odwzorowujące motyw stemple z naturalnego drewna to rewelacyjny dodatek, który uatrakcyjni wygląd Twoich dekoracji i akcesoriów na Komunię. Wybierz spersonalizowany projekt przygotowywany na specjalne zamówienie lub postaw na uniwersalny wariant i odciśnij stemple na zaproszeniach, bilecikach z podziękowaniami czy pudełkach z upominkami dla gości. Do zestawu dokup też obowiązkowo tuszownicę, dzięki której stworzysz fantastyczną papeterię na przyjęcie. Jakie wzory stempli są obecnie popularne i chętnie wybierane? Sprawdź naszą ofertę i wybierz motyw, który najbardziej przypadnie Ci do gustu. 

Pieczątka z podziękowaniem za przybycie

Stempel do laku z botanicznym liściem to doskonały dodatek na dowolne przyjęcie. Możesz odcisnąć go na zaproszeniach lub pudełkach, w które zapakujesz drobne upominki dla swoich gości. Podziękowania to trend zyskujący w ostatnim czasie na popularności, a przy tym bardzo miły gest wobec najbliższych. Przy ich pomocy możesz w szczególny sposób wyrazić swoją wdzięczność za ich obecność w ważnym dla Ciebie dniu. Jeśli chcesz sprawić swoim gościom prawdziwą przyjemność, koniecznie zaopatrz się w specjalnie zaprojektowane stemple z naturalnym wieńcem okalającym napis. To dodatkowo spora oszczędność pieniędzy, które mógłbyś wydać na bileciki z podziękowaniami czy pudełka z gotowym tekstem. Z takimi pieczątkami wystarczy brulion papieru lub proste opakowania, aby stworzyć kapitalną oprawę do upominków dla gości. 

Stempel do odbić w laku z ażurowym sercem

Stempel do odbić w laku z ażurowym sercem

Stemple na Pierwszą Komunię Świętą

W naszej ofercie znajdziesz także stempel z napisem “Pierwsza Komunia Św.”. To produkt przygotowany z myślą o uroczystości, którą rodzice zwykle organizują dla najbliższych po ceremonii. Na pieczątce znajduje się także imię dziecka oraz data, dzięki czemu to unikalny i osobisty dodatek, jakiego nie może zabraknąć na Twoim przyjęciu! Personalizowanymi stemplami możesz ozdobić zaproszenia lub podziękowania dla gości obecnych na Komunii. Napisy umieszczone na pieczątce wpisane są w okrąg udekorowany kwiatowym wzorem. To modny i gustowny projekt w naturalnym stylu, który doskonale sprawdzi się podczas tak odświętnej i uroczystej okazji. Stemple do odbić w laku to świetny sposób na uatrakcyjnienie Pierwszej Komunii swojego dziecka. Do pieczątek przyda się kolorowy lak do pieczęci i łyżeczka do topienia laku.

Złoty lak do odbicia pieczątki na zaproszeniach

Złoty lak do odbicia pieczątki na zaproszeniach

Pieczątki z imieniem na różne okazje

Chcesz w niepowtarzalny sposób spersonalizować uroczystość swojego dziecka? Więc koniecznie sprawdź naszą ofertę imiennych stempli z wysokiej jakości jasnego drewna. Pieczątki z imieniem z serii Listki lub Kwiatowy Wieniec to znakomite dodatki idealnie wpisujące się w panujące obecnie trendy naturalne. Można wykorzystać je podczas wielu okazji, również w czasie przygotowań do Pierwszej Komunii dziecka. Stemple z imieniem córki lub syna odciśnij na zaproszeniach, bilecikach z podziękowaniami czy drobnych dekoracjach, a sprawisz, że wszystkie te elementy nabiorą naprawdę unikalnego klimatu. Pieczołowicie przygotowane pieczątki bez cienia wątpliwości oczarują gości obecnych na uroczystości i na długo zapadną w ich pamięci.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się