Zaproszenia na Roczek chłopca

Zaproszenia na Roczek chłopca modne wzory | ZlotyAniol.pl
Zaproszenia na Roczek chłopca to niezbędny element przy organizacji pierwszych urodzinek syna. Kartki sprzedawane są w komplecie z kopertami. Zaproszenia dla syna z motywem autek, zwierzątek czy graficznej dużej jedynki idealnie podkreślą świętowaną liczbę latek. Tekst zaproszeń do samodzielnego wypisania pozwoli...

Zaproszenia na Roczek chłopca to niezbędny element przy organizacji pierwszych urodzinek syna. Kartki sprzedawane są w komplecie z kopertami. Zaproszenia dla syna z motywem autek, zwierzątek czy graficznej dużej jedynki idealnie podkreślą świętowaną liczbę latek. Tekst zaproszeń do samodzielnego wypisania pozwoli poinformować bliskich o rodzinnej imprezce. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na Roczek chłopca

Jak przygotować Roczek syna? Naprawdę fantastycznym rozwiązaniem jest wyprawienie z tej okazji przyjęcia w gronie najbliższych. Możesz wynająć lokal w restauracji albo zorganizować uroczystość we własnym domu czy ogrodzie. Kolejnym ważnym punktem jest wyznaczenie daty oraz stworzenie listy gości. Wszystkie elementy masz już zaplanowane? Wobec tego pozostał Ci już tylko wybór odpowiednich zaproszeń! Koniecznie dopasuj je do motywu przewodniego przyjęcia. W ten sposób dekoracje oraz akcesoria będą znakomicie się ze sobą komponować. Jakie zaproszenia najlepiej nadają się na Roczek chłopca? Dużą popularnością cieszą się motywy pojazdów: samochodów, pociągów i samolotów, a także projekty w niebieskiej kolorystyce. Z powodzeniem możesz jednak postawić też na modne produkty albo zaproszenia w typowej dziecięcej stylistyce. Wszystkie je znajdziesz w naszej ofercie.

Niebieskie zaproszenia na Roczek chłopca

Kolor niebieski już od wielu lat kojarzony jest z płcią męską i często wybiera się go podczas różnego rodzaju przyjęć dla chłopców. Kapitalnie sprawdzi się więc też w trakcie Roczku Twojego syna. Zaproszenia Niebiesko-Złota Jedynka to chętnie kupowany produkt, który zachwycił już całe mnóstwo rodziców, solenizantów i gości. Niebieskie grafiki babeczek, balonów i chorągiewek podkreślają imprezowy klimat przyjęcia. Z kolei duża, złota jedynka nie pozostawia żadnych wątpliwości co do rodzaju celebrowanej okazji. Wewnątrz zaproszeń nadrukowany został gotowy do uzupełnienia tekst, który tworzy bezbłędny kontrast z białym tłem. Inną gustowną propozycją są kartki z serii Błękitny Torcik. Kilkupiętrowe ciasto zdobione kwiatami to przepiękny motyw zdobiący okładkę zaproszeń. W środku oprócz tekstu znalazł się natomiast wierszyk i wieniec czarująco dopełniające całość.

Zaproszenia na Roczek chłopca z autkiem

Błękitne zaproszenia na Roczek chłopca z autkiem 

Zaproszenia na Roczek chłopca z pojazdami

Wszyscy chłopcy uwielbiają motywy samochodów, pociągów czy samolotów, dlatego rewelacyjnym pomysłem na Roczek są też zaproszenia w takim stylu. Autka to kartki w białym kolorze dekorowane nadrukami w odcieniach błękitu, szarości i granatu. Proste rysunki imitują obrazki tworzone przez dzieci, dzięki czemu zaproszenia mają nad wyraz oryginalny charakter. Zaproszeni w ten sposób goście z ogromną przyjemnością wezmą udział w urodzinkach Twojego syna. Bardzo ciekawą propozycją jest też kartki z motywem samolotu. Malownicze grafiki, napis “Ale szok… mam już rok” i tekst do własnoręcznego uzupełnienia stanowią niebanalny motyw na Roczek chłopca. Do zaproszeń dołączone są kraftowe koperty, w których gustownie wręczysz kartki rodzinie i przyjaciołom. 

Zaproszenia na Roczek chłopca z lokomotywą

Zaproszenia na Roczek chłopca z lokomotywą

Oryginalne zaproszenia na Roczek chłopca

Na pierwsze urodziny swojej pociechy wybrać możesz również bardziej uniwersalne zaproszenia z dziecięcymi motywami. Świetnym przykładem takiego produktu jest Miś z Balonikami. Zielone zaproszenia z barwnym nadrukiem to oryginalna propozycja na Roczek. Pluszowy miś, chorągiewki, balony i prezenty wyglądają nietuzinkowo, dzięki czemu goście, którzy otrzymają takie kartki, będą nimi zachwyceni. Dziecięcy nastrój uroczystości doskonale podkreśla wierszyk wewnątrz zaproszenia. A może szukasz naprawdę modnego rozwiązania na urodzinki swojego syna? Trendy naturalne podbijają obecnie przyjęcia, dlatego z powodzeniem wybrać możesz zaproszenia Minimalizm z Eukaliptusem. Zielono-złote gałązki, metaliczny napis “Roczek” czy duża jedynka będą olśniewającym dodatkiem na imprezkę Twojego dziecka.

Zaproszenia na pierwsze urodzinki z gałązką eukaliptusa

Zaproszenia na pierwsze urodzinki z gałązką eukaliptusa

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się