Czekoladki na Roczek

Czekoladki na Roczek personalizowane słodycze | ZlotyAniol.pl
Czekoladki na Roczek dla rodziny sprawią im dużą przyjemność i w słodki sposób podziękują im za przybycie. To też wyrażenie wdzięczności za prezenty dla małego solenizanta czy solenizantki. Podziękuj im w piękny sposób przy pomocy czekoladki z dopasowaną grafiką. Jeśli nie macie pomysłu na upominki - Nasz sklep...

Czekoladki na Roczek dla rodziny sprawią im dużą przyjemność i w słodki sposób podziękują im za przybycie. To też wyrażenie wdzięczności za prezenty dla małego solenizanta czy solenizantki. Podziękuj im w piękny sposób przy pomocy czekoladki z dopasowaną grafiką. Jeśli nie macie pomysłu na upominki - Nasz sklep internetowy specjalizujący się w podarkach okolicznościowych będzie dobrym rozwiązaniem. Czekoladki powinny pasować do motywu przewodniego przyjęcia. Takie drobne detale sprawią, że pierwsze urodzinki dziecka będą niezapomniane!

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Czekoladki na Roczek

Mleczne czekoladki w ozdobnych papierkach to świetny sposób na to, aby podziękować gościom za obecność w dniu pierwszych urodzin Twojej pociechy. Tego rodzaju upominki cieszą się dużą popularnością w innych krajach, ale również u nas zdobywają coraz większe uznanie. Dzięki nim można pokazać bliskim, jak wiele znaczy dla nas ich wsparcie i towarzystwo podczas ważnych wydarzeń. Co więcej, drobne prezenty sprawią każdej z zebranych osób prawdziwą przyjemność. Należy pamiętać przy tym, aby ich charakter był jak najbardziej uniwersalny - to spowoduje, że upominki bez najmniejszego problemu trafią w gusta wszystkich gości. Czekoladki sprawdzą się w tej roli znakomicie! Słodkości spodobają się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, a szeroka gama dostępnych wzorów zagwarantuje, że będą bardzo dobrze komponować się z motywem przewodnim przyjęcia. 

Podziękowania dla gości na Roczek

Jakie czekoladki najlepiej sprawdzą się w czasie Roczku dziecka? Niezwykle elegancko wyglądają słodkości zapakowane w foliowe woreczki z ozdobnymi bilecikami. Upominki w biało-złotej kolorystyce z napisem “Mam Już Roczek” idealnie podkreślają rodzaj celebrowanej okazji, a gustowny motyw rewelacyjnie pasować będzie do dowolnej aranżacji. Takie podziękowania możesz bowiem umieścić na stole urodzinowym, dzięki czemu już od progu wszyscy goście zwrócą na nie uwagę. Na bileciki oprócz stylowego wzoru umieszczony został również tekst, który wymownie wyrazi Twoją wdzięczność wobec gości. Czekoladki dostępne są jednak także w wersji bez foliowej torebki. Słodkości w ozdobnych papierkach z motywami zwierzątek oraz personalizowanymi napisami to fenomenalne rozwiązanie na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin.

Czekoladki na Roczek dziecka z motywem pudrowych kwiatów

Czekoladki na Roczek dziecka z motywem pudrowych kwiatów

Czekoladowe podziękowanie za przybycie na Roczek 

W naszej ofercie możesz znaleźć również znakomite podziękowania na Roczek córki. Dziewczęce wzory na czekoladkach doskonale podkreślą płeć małej solenizantki. Różowo-Złota Jedynka to motyw zaprojektowany specjalnie z myślą o pierwszych urodzinkach. Na jednej stronie czekoladek znajduje się grafika metalicznej 1 w otoczeniu babeczek i baloników, natomiast na odwrocie umieszczone jest imię dziecka wraz z datą przyjęcia. W ten sposób podziękowania nabierają naprawdę osobistego charakteru. Modnym pomysłem na urodzinki córki są również czekoladki z papierkami Rosegold. Grafika tortu, balonów oraz prezentów w uroczej, różowej kolorystyce znakomicie wpisuje się w dziewczęcą stylistykę, a malownicze wykonanie na pewno zrobi wrażenie na wszystkich gościach.

Czekoladki ze złotym napisem Mam już Roczek

Czekoladki ze złotym napisem Mam już Roczek

Czekoladki dla gości na Roczek 

Nie mogliśmy też zapomnieć o podziękowaniach na urodziny chłopca! Czekoladki Autka to motyw w niebiesko-szarej kolorystyce, która nieco spersonalizuje uroczystość Twojego syna. Zwłaszcza, że na czekoladkach znajduje się też imię solenizanta i data przyjęcia. Tego rodzaju upominki możesz też śmiało wykorzystać podczas innych urodzin swojej pociechy. Na Roczek polecamy także słodkości z serii Niebieski Króliczek. Nadrukowany na nich napis “Mam Już Roczek” doskonale wpisuje się w klimat świętowanej okazji, a prześliczna grafika nadaje mu jedyny w swoim rodzaju wygląd. Takie słodkości z powodzeniem możesz ułożyć przy nakryciach gości lub wrzucić do ozdobnej misy, która stanie w słodkim barku. Twoi bliscy z ogromną przyjemnością poczęstują się przygotowanymi w ten sposób smakołykami.

Czekoladki na Roczek chłopca z nadrukiem samolocika
Czekoladki na Roczek chłopca z nadrukiem samolocika

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się