Balony na Roczek cyfry

Balony na Roczek w kształcie literek i cyferek | ZlotyAniol.pl
Balony urodzinowe litery i cyfry to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia na Roczek dziecka. Są to balony foliowe, które można wypełnić powietrzem lub helem, tak aby unosiły się nad ziemią. Najczęściej wybierane dekoracje urodzinowe to balony tworzące napis Roczek lub w formie dużej jedynki. Balony literki i cyferki...

Balony urodzinowe litery i cyfry to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia na Roczek dziecka. Są to balony foliowe, które można wypełnić powietrzem lub helem, tak aby unosiły się nad ziemią. Najczęściej wybierane dekoracje urodzinowe to balony tworzące napis Roczek lub w formie dużej jedynki. Balony literki i cyferki można połączyć z innymi balonami i stworzyć fantastyczną urodzinową girlandę, którą można umieścić w pomieszczeniu. Na pierwsze urodziny dziecka warto jest wybrać kolorowe balony, które świetnie podkreślą charakter przyjęcia.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Balony na Roczek - litery i cyfry

Zastanawiasz się, w jaki sposób udekorować dom, lokal lub ogród na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin swojego dziecka? Nic prostszego! Z ofertą naszego sklepu internetowego szybko i bez najmniejszego problemu stworzysz unikalną aranżację, która zachwyci zarówno małego solenizanta, jak i wszystkich jego gości. Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań są kolorowe balony, które potrafią w unikalnym stylu odmienić cały wystrój. Szczególnie dobrym pomysłem jest wykorzystanie balonów w kształcie literek i cyfr, które doskonale podkreślą rodzaj celebrowanej okazji. Uzyskany przy ich użyciu efekt przykuje uwagę zebranych osób i sprawi, że aranżacja nabierze niezwykłego charakteru. Kolorystykę balonów najlepiej dopasuj do reszty dekoracji, a wszystkie elementy gustownie się ze sobą skomponują. 

Jak udekorować wnętrze na Roczek?

Balony w kształcie cyferek to jeden z najlepszych sposobów na podkreślenie wieku małego solenizanta w trakcie jego przyjęcia urodzinowego. Na Roczek swojego dziecka możesz, rzecz jasna, kupić balony w formie dużych, foliowych jedynek. Fenomenalnie prezentują się napełnione helem i zamocowane na specjalnym ciężarku, ale z powodzeniem możesz nadmuchać je również powietrzem. Różowe i niebieskie jedynki ze złotymi koronami to oryginalny sposób na udekorowanie sali bądź pleneru na Roczek dziecka. Obok takich ozdób ciężko przejść obojętnie. Z powodzeniem postawić możesz również na klasyczne cyferki w rozmaitych odcieniach. Złote, srebrne, błękitne czy w kolorze różowego złota są przepięknym dodatkiem do aranżacji. Co więcej, balony dostępne są w różnych rozmiarach, więc na pewno dopasujesz je do swoich potrzeb.

Różowa jedynka ze złotą koroną na Roczek dziecka

Różowa jedynka ze złotą koroną na Roczek dziecka

Balony na Roczek dziecka

Wnętrze domu czy lokalu albo ogród na przyjęcie ubrać możesz także przy pomocy kolorowych napisów wykonanych z balonowych literek. Jakie produkty najlepiej wybrać na pierwsze urodziny swojej pociechy? Bez wahania polecić możemy foliowy napis “one” w złotym lub różowym kolorze. To interesująca alternatywa dla balonów w kształcie cyferek, która zwróci uwagę wszystkich gości na niepowtarzalny charakter uroczystości. W klimat pierwszych urodzin wpisuje się też rosegold napis “ROCZEK”. Bardzo uniwersalną propozycją jest zwłaszcza napis w złotym odcieniu. Metaliczna powłoka pięknie będzie odbijać światło, dzięki czemu balonowe litery gustownie rozjaśnią całą aranżację. Taka dekoracja wspaniale wypadnie na pamiątkowych zdjęciach! 

Foliowy złoty napis one na pierwsze urodzinki

Foliowy złoty napis one na pierwsze urodzinki 

Stwórz swój napis - balony w kształcie literek

Przy pomocy balonów możesz stworzyć również swoje własne, niepowtarzalne napisy. Marzy Ci się spersonalizowanie przyjęcia? Wobec tego ułóż z literek imię swojego małego solenizanta. Możesz też przygotować tematyczne napisy “Pierwsze urodzinki”, “Sto lat” albo “Wszystkiego najlepszego”. Tego rodzaju dekoracje kapitalnie nadają się również na inne okazje: Chrzest, Komunię czy wesele. Wybierz odcień najlepiej dopasowany do motywu przewodniego uroczystości i kup potrzebne literki, a zyskasz nietuzinkowy materiał na aranżację wnętrza lub pleneru. Rosegold czy róż to kolory idealne na przyjęcie urodzinowe córki, natomiast srebro czy złoto kapitalnie zgrają się z dowolnymi dekoracjami!

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się