Leśne Zwierzątka Roczek

Kolekcja na Roczek Leśne Zwierzątka | ZlotyAniol.pl
Piękne akcesoria na Roczek z motywem leśnych zwierzątek to świetna propozycja na pierwsze urodzinki dziecka. Motyw zwierzaków oraz kolorystyka zieleni i beżu wspaniale się ze sobą komponują. Dekoracje na Roczek z motywem leśnych stworzonek pozwolą stworzyć uroczą i piękną aranżację, która oczaruje gości przybyłych...

Piękne akcesoria na Roczek z motywem leśnych zwierzątek to świetna propozycja na pierwsze urodzinki dziecka. Motyw zwierzaków oraz kolorystyka zieleni i beżu wspaniale się ze sobą komponują. Dekoracje na Roczek z motywem leśnych stworzonek pozwolą stworzyć uroczą i piękną aranżację, która oczaruje gości przybyłych na przyjęcie dla malucha. W kolekcji znalazły się zaproszenia na Roczek, upominki dla gości, dekoracje stołu, serwetki na pierwsze urodzinki oraz inne dodatki, które wspaniale sprawdzą się na imprezce.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Roczek w leśnym stylu - kolekcja Leśne Zwierzątka

Naturalne aranżacje są hitem wśród różnego rodzaju uroczystości oraz przyjęć. Rewelacyjnie sprawdzą się one także w trakcie Roczku Twojej pociechy. Nawiązania do natury oraz niezwykle dziecięca stylistyka cechują naszą kolekcję Leśne Zwierzątka, która powstała według autorskiego projektu. Wśród dekoracji zdecydowanie dominuje zielony kolor, który bardzo dobrze pasować będzie zarówno na imprezkę dziewczynki, jak i chłopca. Bajkowe odsłony mieszkańców lasu na pewno spodobają się małemu solenizantowi oraz wszystkim jego gościom. Wybierz dekoracje, dodatki i akcesoria z tej serii, a zyskasz bezbłędny rezultat końcowy, który zapadnie w pamięci wszystkim bliskim Twojej pociechy. Jakie produktu polecamy w szczególności?

Dekoracje stołu na Roczek w leśnym stylu

Do aranżacji stołu na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin Twojego dziecka niewątpliwie przyda się flizelinowy bieżnik Leśne Zwierzątka. Biało-zielony materiał tworzy świetne tło dla grafik zwierząt oraz personalizowanych napisów podkreślających rodzaj celebrowanej okazji. Równie unikalną dekoracją blatu jest biała ramka z tabliczką. Na zielonym papierze nadrukowany został motyw zwierzątek i roślin, a także napis “Moje 1 Urodzinki” wraz z imieniem solenizanta oraz datą przyjęcia. Taka dekoracja ustawiona pośrodku stołu zwróci uwagę wszystkich zebranych osób i sprawi, że aranżacja nabierze niezwykle osobistego charakteru. Bliscy Twojego dziecka będą zachwyceni przygotowaną w ten sposób kompozycją. Dopełni ją z pewnością tort ubrany naszymi stylowymi ozdobami.

Dekoracja stołu na Roczek z motywem leśnych zwierzątek

Dekoracja stołu na Roczek z motywem leśnych zwierzątek

Dekoracje sali na Roczek z kolekcją Leśne Zwierzątka

Jakie dekoracje pasować będą do zaproponowanej przez nas aranżacji stołu? Przy wejściu lub w innym dobrze widocznym miejscu warto zawiesić bądź ustawić dużych rozmiarów plakat z personalizowanym motywem. Zdobiące go obrazki i napisy sprawią, że cały wystrój nabierze zupełnie nowego stylu. Co więcej, taki plakat stanowi nietuzinkowe tło do zdjęć z gośćmi. Fotografie staną się piękną pamiątką do Twojego rodzinnego albumu. Na przyjęciu urodzinowym dziecka nie może także zabraknąć balonów. To doskonały sposób na szybkie i zjawiskowe udekorowanie wnętrza czy pleneru. Zestaw balonów w kształcie głów zwierząt to niezastąpiony pomysł na stworzenie wystrzałowej aranżacji, która zachwyci solenizanta oraz gości. Można napełniać je helem oraz powietrzem, więc tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz oryginalną dekorację.

Ozdobny plakat na Roczek z leśną grafiką zwierzątek

Ozdobny plakat na Roczek z leśną grafiką zwierzątek

Dodatki na Roczek dziecka

Do przygotowania fantastycznego przyjęcia z okazji pierwszych urodzinek swojej pociechy przydadzą Ci się niewątpliwie gustowne zaproszenia na Roczek. Dzięki nim wszystkim gościom przekażesz najważniejsze informacje dotyczące uroczystości i zachęcisz ich do towarzyszenia Twojemu dziecku w tym ważnym dniu. Zielone zaproszenia z serii Leśne Zwierzątka bez dwóch zdań oczarują wszystkie osoby zebrane na Roczku, a umieszczony w ich wnętrzu wierszyk wywoła uśmiechy na ich twarzach. Na pierwsze urodziny dobrze jest także kupić księgę gości, która stanie się wyjątkową pamiątką. Album posiada sztywną okładkę z grafiką zwierzątek oraz kilkadziesiąt pustych kartek, na których bliscy solenizanta mogą pozostawić ciekawe wpisy i zdjęcia.

 Drewniana girlanda na pierwsze urodzinki dziecka ze zwierzątkami

Drewniana girlanda na pierwsze urodzinki dziecka ze zwierzątkami

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się