Różowo-złoty Roczek

Kolekcja dekoracji na Roczek różowo-złoty | ZlotyAniol.pl
Różowo-złote dekoracje na Roczek dziewczynki zdobione motywem cyfry jedynki. Bardzo piękna i stylowa propozycja i pomysł na dekorację stołu na pierwsze urodzinki córeczki. W kolekcji znalazły się eleganckie zaproszenia na Roczek, podziękowania dla gości, ozdoby wnętrza i wszystkie dodatki, które pozwolą spójnie i...

Różowo-złote dekoracje na Roczek dziewczynki zdobione motywem cyfry jedynki. Bardzo piękna i stylowa propozycja i pomysł na dekorację stołu na pierwsze urodzinki córeczki. W kolekcji znalazły się eleganckie zaproszenia na Roczek, podziękowania dla gości, ozdoby wnętrza i wszystkie dodatki, które pozwolą spójnie i uroczo ozdobić stół i przestrzeń na Roczek dziecka.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Różowo-Złoty Roczek dziewczynki

Kolekcja Różowo-Złota Jedynka została przygotowana specjalnie z myślą o pierwszych urodzinach dziewczynki. Za jej pomocą można zorganizować wspaniałe przyjęcie, które na długo zapadnie w pamięci wszystkim gościom. Dziewczęca kolorystyka i duża, złota jedynka bezbłędnie podkreślają rodzaj celebrowanej okazji. Co więcej, wszystkie elementy wchodzące w skład kolekcji są do siebie doskonale dopasowane, dzięki czemu pozwolą stworzyć naprawdę gustowną aranżację wnętrza lub ogrodu na przyjęcie urodzinowe. Wśród produktów znalazły się dekoracje, zaproszenia, podziękowania dla gości oraz wiele innych praktycznych artykułów. Koniecznie sprawdź je wszystkie i wybierz te akcesoria, które przydadzą Ci się w trakcie przyjęcia swojej pociechy.

Zaproszenia na Roczek dziewczynki

Zaproszenia to ważny dodatek na przyjęcia. W naszym sklepie dostępne są zarówno kartki do wypisania, jak i z personalizowanym tekstem, co sprawia, że z łatwością znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Dwustronne zaproszenia mają oryginalną i ciekawą formę, która mile zaskoczy gości. Na jednej stronie znajduje się motyw jedynki w otoczeniu różowych grafik nawiązujących do urodzinowego klimatu, natomiast na odwrocie - spersonalizowany tekst zawierający wszystkie istotne informacje. Możesz wybrać także rodzaj papieru, na jakim nadrukowane mają być zaproszenia. Bardziej klasycznym pomysłem jest z kolei otwierane zaproszenie do wypisania. Wypełnij luki własnoręcznie, a następnie zamknij kartki w dołączonych do zestawu kopertach. To estetyczny i elegancki sposób na zaproszenie gości na Roczek córki.

Personalizowane zaproszenia na Roczek dziewczynki ze złoto-różową jedynką

Personalizowane zaproszenia na Roczek dziewczynki ze złoto-różową jedynką

Dekoracje sali na Roczek dziewczynki

Aranżacja sali dopasowana do zaproszeń sprawi, że bliscy Twojej pociechy z pewnością docenią szykownie przygotowane przyjęcie. Na stole urodzinowym rozłożyć możesz personalizowany bieżnik z flizeliny, a także serwetki z napisem “Mam Już Roczek”. Do naszej kolekcji pasować będą zarówno białe, jak i różowe chusteczki z trójwarstwowego papieru. Z kolei salę na przyjęcie udekorujesz świetnie przy użyciu balonów. Duża, foliowa jedynka z koroną to doskonały dodatek na Roczek małej księżniczki. Przywiąż dekorację za pomocą kolorowej wstążki w dobrze widocznym miejscu, a od progu zachwyci wszystkich gości. Balony z serii Mam Już Roczek czy foliowe serca pozwolą prześlicznie dopełnić cały wystrój. Nad stołem zawiesić możesz też baner w różowym odcieniu, który uatrakcyjni przygotowaną aranżację. 

Plakat na pierwsze urodzinki dziewczynki z motywem złotej jedynki

Plakat na pierwsze urodzinki dziewczynki z motywem złotej jedynki

Prezenty i podziękowania na Roczek dziewczynki

Nasza różowo-złota kolekcja oferuje również cudowne prezenty, które podarować można solenizantce na pierwsze urodziny. Drewniane pudełko wypełnione watą zawiera bileciki z życzeniami, które będą świetną pamiątką dla obdarowanej osoby. Co więcej, na wewnętrznej stronie wieka znajduje się też kartka z personalizowanym tekstem, który nadaje podarunkowi bardzo osobisty charakter. Na prezent z okazji Roczku bezbłędnie nadaje się też księga pamiątkowa wypełniona zdjęciami i wpisami wszystkich gości. Taki upominek można przygotować w czasie imprezki, zachęcając bliskich solenizantki do zamieszczania na kartkach życzeń i porad. Z kolei gościom w ramach podziękowania za obecność i wsparcie w tak ważnym dniu podarować można czekoladki, lizaki bądź magnesy z personalizowanymi motywami w kolorach różu i złota. Drobne upominki bez wątpienia spodobają się wszystkim zebranym osobom. 

Słoiczek z cukierkami na urodzinki dziecka

Słoiczek z cukierkami na urodzinki dziecka z napisem Mam już Roczek!

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się