Niebiesko-złoty Roczek

Kolekcja niebiesko-złota na Roczek | ZlotyAniol.pl
Dekoracje na Roczek z motywem niebiesko-złotej jedynki to najmodniejszy trend tego roku. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki, które powinny znaleźć się na przyjęciu: zaproszenia na Roczek, dekoracje stołu i sali oraz podziękowania dla gości na pierwsze urodzinki. Zaproszenia na Roczek występują w wersji...

Dekoracje na Roczek z motywem niebiesko-złotej jedynki to najmodniejszy trend tego roku. W kolekcji znalazły się najważniejsze dodatki, które powinny znaleźć się na przyjęciu: zaproszenia na Roczek, dekoracje stołu i sali oraz podziękowania dla gości na pierwsze urodzinki. Zaproszenia na Roczek występują w wersji personalizowanej i uniwersalnej do wypisania. Najpiękniejsze podziękowania dla gości z cyferką jedynką to przede wszystkim: czekoladki na Roczek, krówki i lizaki. Na stole pięknie prezentują się serwetki na pierwsze urodzinki w błękitnym kolorze oraz kieszonki z napisem Mam już Roczek. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Niebiesko-Złoty Roczek chłopca

Kolor niebieski idealnie nadaje się do tego, aby podkreślić płeć małego solenizanta w trakcie jego urodzinowego przyjęcia. Kolekcja Niebiesko-Złota Jedynka jest więc idealną propozycją na Roczek chłopca. Dekoracje stołu i sali, zaproszenia, podziękowania, a nawet prezenty dla dziecka stworzone zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu zachwycają swoim wspaniałym wyglądem. Wybór produktów z przygotowanej przez nas kolekcji pozwoli zorganizować stylowe przyjęcie, które oczaruje wszystkich gości zaproszonych na tę okazję. Co więcej, w takiej scenerii rodzinne zdjęcia wypadną zjawiskowo i staną się piękną pamiątką do rodzinnego albumu. Można nimi wypełnić też księgę gości dostępną w naszym sklepie internetowym.

Must-have - zaproszenia na Roczek i dekoracje tortu

Przy użyciu stylowych zaproszeń można w estetyczny i gustowny sposób przekazać bliskim osobom informacje dotyczące organizowanego przyjęcia. Na Roczek Twojego syna doskonale nadają się kartki z serii Niebiesko-Złota Jedynka. Zaproszenia do wypisania to jeden z najczęściej wybieranych produktów, jednak dobrze jest postawić także na personalizowany wariant. Prezentuje się on naprawdę elegancko i czytelnie. Dwustronny nadruk, złota jedynka i niebieskie elementy nawiązujące do urodzinowego klimatu bez wątpienia spodobają się wszystkim zaproszonym osobom. Na Roczku dziecka nie może zabraknąć także tortu. Koniecznie zadbaj więc o dekoracje ciasta, które nadadzą mu jedyny w swoim rodzaju wygląd. Personalizowany topper w kształcie koła z dużą, metaliczną jedynką z pewnością przyciągnie uwagę gości.

Personalizowany opłatek na tort na Roczek chłopca

Personalizowany opłatek na tort na Roczek chłopca

Podziękowania dla gości na Roczek chłopca

Upominki dla gości to rewelacyjny sposób na to, aby sprawić ogromną przyjemność wszystkim osobom zaproszonym na Roczek dziecka. Prezenty mogą być drobne i symboliczne, ponieważ najważniejszy jest sam ich charakter - doskonale wyrażają wdzięczność wobec bliskich za obecność w tak ważnym dla Ciebie dniu. Chętnie wybieranymi podziękowaniami są słodkości. Mleczne czekoladki, lizaki czy słoiczki z miodem sprawią przyjemność wszystkim gościom, a zdobiące je personalizowane etykiety sprawiają, że upominki są bardzo osobiste i unikalne. Ułóż je przy nakryciach zebranych osób, a na pewno zwrócą uwagę. Jeszcze bardziej spektakularnie podziękowania prezentować się będą w szykownych opakowaniach stworzonych specjalnie na tę okazję.

Lizaki na Roczek chłopca z błękitno-złotą jedynką dla gości

Lizaki na Roczek chłopca z błękitno-złotą jedynką dla gości 

Dekoracje sali i stołu na Roczek chłopca

Złota ramka z personalizowaną tabliczką z serii Niebiesko-Złota Jedynka to świetna dekoracja stołu na Roczek chłopca. Ustaw ją pośrodku blatu, a uatrakcyjni całą aranżację i podkreśli rodzaj celebrowanej okazji. Na stole obowiązkowo pojawić się muszą też papierowe serwetki. To praktyczny dodatek i doskonała ozdoba blatu. Serwetki z serii Mam Już Roczek dostępne są zarówno w kolorze bieli, jak i błękitu. Nad blatem zawiesić możesz baner z niebieskimi karteczkami, na których nadrukowane zostały ozdobne litery. Ułożony z nich napis “Mam Już Roczek” bardzo dobrze wpasuje się w wystrój sali czy ogrodu. Równie wymowną dekoracją będzie dużych rozmiarów plakat z personalizowanym tekstem. Grafika złotej jedynki i niebieskie babeczki, girlandy czy balony nadają mu wyjątkowy wygląd. 

Papierowe kubeczki na Roczek chłopca ze złotą jedynką

Papierowe kubeczki na Roczek chłopca ze złotą jedynką

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się