PREZENTY NA CHRZEST

Prezenty na Chrzest Święty dziecka z personalizacją | ZlotyAniol.pl
Pamiątka Chrztu czy inaczej prezent dla dziecka to obowiązkowy dodatek, w jaki muszą się zaopatrzyć goście zaproszeni na tę ważną uroczystość. Oryginalny prezent na chrzciny pokaże dziecku oraz jego rodzicom, jak wiele znaczy dla Ciebie obdarowany maluszek. Pamiątka Chrztu Świętego może mieć różnorodną formę oraz...

Pamiątka Chrztu czy inaczej prezent dla dziecka to obowiązkowy dodatek, w jaki muszą się zaopatrzyć goście zaproszeni na tę ważną uroczystość. Oryginalny prezent na chrzciny pokaże dziecku oraz jego rodzicom, jak wiele znaczy dla Ciebie obdarowany maluszek. Pamiątka Chrztu Świętego może mieć różnorodną formę oraz wielkość. Drobny prezent na Chrzest przygotowany specjalnie na tę okazję będzie równie wspaniałą niespodzianką jak zestaw prezentowy w skrzyni czy boxie. Chętnie wybieranymi produktami są zabawki na Chrzest, które sprawią radość każdemu dziecku. Spośród tylu prezento bez problemu wybierzesz idealny upominek na chrzciny.

Pokaż więcej

Pamiątka Chrztu - jaką wybrać? Jaki prezent dla dziecka na Chrzest Święty?

Pamiątka Chrztu czy inaczej prezent dla dziecka to obowiązkowy dodatek, w jaki muszą się zaopatrzyć goście zaproszeni na tę ważną uroczystość. Szczególnie istotna jest Pamiątka Chrztu od Matki Chrzestnej lub Ojca Chrzestnego. Jakie pamiątki wybrać?

Pamiątki Chrztu Świętego

Chcąc podarować dziecku upominek z okazji uroczystości Chrztu Świętego, należy zastanowić się nad odpowiednim doborem artykułu. Albowiem małe dzieciątko, które jest bohaterem przedsięwzięcia, jest nieświadome tego co się wokół dzieje. Aby zadbać o jego wspomnienia, można wykorzystać wiele możliwości prezentowych.

Pamiątka Chrztu Świętego ma zazwyczaj wymiar symboliczny. Najbliżsi często wybierają Biblię dla Dziecka z personalizowaną okładką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Jest to bardzo elegancki prezent, który pozostanie trwałą pamiątką na lata i bezpośrednio odnosi się do charakteru uroczystości. Biblia to rewelacyjny pomysł na prezent na chrzciny dla chłopca od cioci, a także innych członków rodzin.

Innym pomysłowym prezentem dla dziecka są subtelne pudełeczka, wykonane z naturalnego drewna. Można wybrać różne warianty uzupełnienia, np. bransoletka, pluszowy zajączek, sztućce czy skarpetki. Istnieje również możliwość personalizacji skrzyneczki. We wnętrzu pudełka znajduje się karteczka z pamiątkowym tekstem, imieniem dziecka, datą oraz imieniem osoby, która wręcza prezent. Jest to niesamowita pamiątka, do której maluch będzie mógł wracać po latach. Personalizowany upominek jest najlepszym prezentem na Chrzciny dla dziecka od chrzestnej i od ojca chrzestnego. Pamiątka Chrztu Świętego jako pudełko jest rewelacyjnym pomysłem dla chłopca oraz dla dziewczynki. 

Prezenty na Chrzest Święty 

Dzień Chrztu Świętego jest wielkim wydarzeniem w życiu malucha. Każdy ze zgromadzonych pragnie podarować dziecku coś wyjątkowego, dzięki czemu ten dzień będzie jeszcze bardziej zapamiętany. Bardzo często bliscy kupują prezent na chrzest w formie pozytywki, która umili zasypianie dziecka. Innymi popularnymi pozycjami są pamiątki chrztu Świętego jako skarbonka, która ma na celu odkładanie pieniędzy na przyszłość dla dziecka. Jest to bardzo praktyczny prezent. Natomiast najbardziej tradycyjną pamiątką Chrztu Świętego są kartki z życzeniami, załączane niemal do każdego prezentu.


Świece do Chrztu

Świetnym pomysłem na prezent dla dziecka na Chrzest jest gromnica. Bardzo popularna jest świeca do Chrztu z motywem złotych stópek. Wykonana jest w biało-złotych odcieniach. Istnieje możliwość personalizacji świec imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Świeca do chrztu z imieniem i datą to wspaniały prezent dla dziecka. Pozostaje piękną pamiątką na lata. Co więcej, świece z e-sklepu ZlotyAniol.pl można wyposażyć w ozdobne okapniki, które zapobiegają kapaniu wosku oraz eleganckie stroiki, które efektywnie dekorują świecę. Świece do Chrztu dla chłopca mogą być granatowe, niebieskie lub uniwersalne białe czy złote. Natomiast świece do Chrztu dla dziewczynek są różowe, w kolorach bieli lub złota. Świeca do Chrztu w pudełku to rewelacyjny sposób na przechowywanie gromnicy w bezpiecznym miejscu. Dzięki temu transport świecy jest zdecydowanie łatwiejszy. Drewniane pudełka na świecę do Chrztu są również personalizowane i można nanieść na nie imię dziecka oraz datę uroczystości oraz dopasować motyw naklejki do wyglądu gromnicy. Zatem gromnica z pudełkiem tworzą świetny komplet, który z pewnością będzie pamiątka dla malucha na długie lata.

 

świeca do chrztu z imieniem

Świeca do Chrztu z imieniem ręcznie dekorowana z motywem złotych stópek

 

Szatki i chusteczki do Chrztu

Rewelacyjnym pomysłem na prezent dla dziecka na Chrzest jest szatka, będąca częścią uroczystości. Może być ręcznie robiona, dekorowana imieniem dziecka czy haftowana. Najbardziej popularna jest biała szatka do Chrztu dla dziewczynki i dla chłopca. W sklepie ZlotyAniol.pl największym uznaniem cieszy się biało-złota szatka motywem złotych stópek. Jest wykonana z atłasu. Co więcej, szatka do Chrztu jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości, wierszykiem oraz grafiką. Innym wariantem szatki do chrztu dla dziewczynki są te z detalami w kolorze różowym. Natomiast zostały przygotowane także szatki na Chrzciny dla chłopców z wykończeniami w kolorze niebieskim. Z pewnością jest to wspaniały pomysł na prezent na chrzest dla chłopca od dziadków. Ozdobna szatka jest uroczym gestem, który zostanie uwieczniony na wszelkich zdjęciach pamiątkowych.

Nowoczesnym pomysłem na chrzciny są atłasowe chusteczki do Chrztu, które niekiedy pełnią funkcje szatki. Motyw gałązki eukaliptusa jest szczególnym trendem dekoracyjnym na Chrzest w 2024 roku. Chusteczka może być również spersonalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Jest to rewelacyjny pomysł na chrzciny dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

 

chusteczka do chrztu z imieniem

Chusteczka do chrztu z imieniem dziecka i modnym motywem eukaliptusa 

 

Opaski na główkę

Opaski na główkę to uroczy dodatek do stroju na Chrzciny dla małej dziewczynki. Mogą być także drobnym prezentem. Jest to wyjątkowe uzupełnienie stroju, w którym dziecko przystąpi do pierwszego sakramentu Świętego. Najbardziej popularne są opaski na główkę w kolorach delikatnego różu lubi bieli. Każda opaska zdobiona jest tasiemką, koronką, kryształkami oraz efektownymi i pięknymi kwiatkami.

Opaska na główkę dziecka na Chrzest z różową kokardą

Opaska na główkę dziecka na Chrzest z różową kokardą

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się