Upominki komunijne słoiczki

Upominki komunijne słoiczki
Upominki dla gości komunijnych to nieodłączny element organizacji przyjęcia. Jak podziękować gościom za przybycie na Komunię? Ogromną przyjemność najbliższym sprawisz przy pomocy kreatywnych prezentów. Szklane pamiątki komunijne w postaci słoiczków z herbatą, solami do kąpieli lub suszonymi płatkami róż będą...

Upominki dla gości komunijnych to nieodłączny element organizacji przyjęcia. Jak podziękować gościom za przybycie na Komunię? Ogromną przyjemność najbliższym sprawisz przy pomocy kreatywnych prezentów. Szklane pamiątki komunijne w postaci słoiczków z herbatą, solami do kąpieli lub suszonymi płatkami róż będą niepowtarzalną niespodzianką. Takie podziękowania na Komunię na długo zapadną w pamięci bliskim Twojego dziecka. Mini słoiczki z personalizacją dodatkowo będą bezbłędnie wyglądać na stole komunijnym. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Podziękowania dla gości to ważny element organizacji Pierwszej Komunii Świętej. Jeśli planujesz uroczystość rodzinną dla swojego dziecka, koniecznie zadbaj o upominki dla zaproszonych osób. To piękny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności za obecność oraz wsparcie w tym szczególnym dniu. Co więcej, dla gości będzie to naprawdę miły gest, który zapamiętają na długo. Jakie produkty najlepiej wybrać na takie prezenty? Do najpopularniejszych podziękowań należą słodkości, choć chętnie kupowane bądź przygotowywane są również symboliczne akcesoria. Podziękowania na Komunię DIY będą znakomitym sposobem na docenienie gości, jednak śmiało postawić możesz też na wysokiej jakości produkty znajdujące się w naszej ofercie. 

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych

Twoich gości bez najmniejszych wątpliwości zachwycą pomysłowe i ciekawe upominki. Rewelacyjnym przykładem są podziękowania w słoiczkach. Najczęściej w takiej formie wręczany jest złocisty i smakowity miód, jednak śmiało wybrać możesz także inne propozycje. Aromatyczna herbata w słoiczkach będzie niezawodnym upominkiem, który oczaruje wszystkie zebrane osoby. Każde naczynie zamykane jest przy pomocy białej nakrętki. Co więcej, na słoiczkach naklejone zostały białe etykiety z personalizowanym podpisem. Grafiki kwiatów czy zielonych liści nadają całości niepowtarzalnego wyglądu. Twoi bliscy będą oczarowani stworzonymi w ten sposób upominkami na Pierwszą Komunię. 

Upominki dla gości komunijnych

W mini słoiczkach umieściliśmy również inne produkty, które można wykorzystać jako podziękowania dla gości komunijnych. Na upominki świetnie nadawać się będą jadalne płatki róż czy suszona lawenda. Tak oryginalne rozwiązanie bez dwóch zdań przypadnie do gustu zaproszonym na Komunię osobom. Innym pomysłem na podziękowania dla gości są sole do kąpieli. Twoi goście bez najmniejszych wątpliwości docenią tak fantastyczne rozwiązanie. Słoiczki z podziękowaniami zdobione personalizowanymi etykietami oraz kolorowymi wstążkami prezentują się niezwykle gustownie. Właśnie dlatego będą rewelacyjnie wyglądać ułożone na uroczystym stole podczas przyjęcia. To niezawodny dodatek do aranżacji na Komunię dziecka. 

Lawenda suszona na Komunię

Suszona lawenda w słoiczkach na Komunię

Jak zrobić podziękowania dla gości komunijnych?

Jak już wspominaliśmy, podziękowania DIY to także bardzo dobry sposób na sprawienie gościom ogromnej przyjemności. Właśnie z tego powodu w ofercie naszego sklepu internetowego znalazły się nie tylko gotowe upominki dla bliskich. Możesz z powodzeniem również kupić mini słoiczki idealne do stworzenia własnych prezentów. Do każdego z nich dołączone są etykiety z personalizowanym podziękowaniem i białą zakrętką. To pozwoli przygotować prześliczne prezenty, które oczarują wszystkie zaproszone osoby. Wewnątrz słoiczków umieszczać można bowiem drobne słodycze, liście herbaty czy inne niewielkie produkty, które będą miłą niespodzianką dla każdego z gości. Wybierz motyw hostii, botanicznych liści lub kwiatów i zorganizuj niezastąpione upominki dla najbliższych.

Słoiczek na podziękowanie Różowa Komunia

Słoiczek na podziękowania Komunia

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się