Podziękowania na Chrzest słoiczki

Podziękowania na Chrzest w słoiczkach | ZlotyAniol.pl
Podziękowania na Chrzest Święty w słoiczkach to oryginalne rozwiązanie, które mile zaskoczy osoby zaproszone na uroczystość Twojego dziecka. Aromatyczna herbatka, suszona lawenda czy sole do kąpieli to zaledwie część z fantastycznych produktów przygotowanych na tę okazję. Każdy z nich umieszczony został w...

Podziękowania na Chrzest Święty w słoiczkach to oryginalne rozwiązanie, które mile zaskoczy osoby zaproszone na uroczystość Twojego dziecka. Aromatyczna herbatka, suszona lawenda czy sole do kąpieli to zaledwie część z fantastycznych produktów przygotowanych na tę okazję. Każdy z nich umieszczony został w niewielkim słoiczku z personalizowaną etykietą oraz ozdobną wstążką. Motywy kwiatów czy zielonych liści znakomicie wpisują się w najnowsze trendy. Wspaniale prezentują się również słoiczki z grafiką dziecięcych stópek. To niezwykle stylowe podziękowania na chrzciny!

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Podziękowania na Chrzest w słoiczkach

Upominki dla gości wręczane prosto z serca są ślicznym sposobem na to, by pokazać bliskim, jak wiele dla nas znaczą. Takie podarunki przygotowane specjalnie na Chrzest Święty dziecka z całą pewnością zachwycą dziadków, Chrzestnych, wujków, ciotki i inne osoby zaproszone na uroczystość. Do najbardziej klasycznych podziękowań należą słodycze, magnesy czy symboliczne figurki, ale z powodzeniem postawić można też na naprawdę unikalne rozwiązania. Jednym z takich przykładów są podziękowania w słoiczkach. Niepowtarzalne upominki zaprojektowane w modnej i gustownej stylistyce zachwycą wszystkie obdarowane osoby. Jakie podziękowania najlepiej wybrać na chrzciny dziecka?

Aromatyczna herbata w słoiczkach na Chrzest

Eko produkty są świetnym dodatkiem na przyjęcia i uroczystości. Nie inaczej jest w przypadku podziękowań dla gości. Słoiczki z aromatyczną herbatą będą znakomitym rozwiązaniem na upominki dla gości na Chrzest Święty dziecka. Tak smakowite produkty z całą pewnością przypadną do gustu wszystkim zebranym osobom bez względu na wiek. Co więcej, słoiczki ozdobione zostały etykietami z personalizowanym podziękowaniem oraz modnym motywem. Grafiki kwiatów, botanicznych liści czy dziecięcych stópek wspaniale prezentują się na upominkach. Można też z powodzeniem dopasować je do motywu przewodniego uroczystości. W ten sposób podziękowania będą bezbłędnie komponować się z wystrojem i innymi dodatkami wykorzystanymi do przygotowania chrzcin. 

Herbatka w słoiczku z grafiką złotych stópek dla gości na Chrzest

Herbatka w słoiczku z grafiką złotych stópek dla gości na Chrzest

Słoiczki z solami do kąpieli dla gości na Chrzest

Ciekawym sposobem na podziękowanie gościom za obecność podczas Chrztu Świętego dziecka są również praktyczne słoiczki z solami do kąpieli. Tak nietuzinkowe upominki z całą pewnością na długo zapadną w pamięci wszystkich osób zaproszonych na uroczystość. Słoiczki z białymi zakrętkami to estetyczne opakowania, które od pierwszej chwili oczarują obdarowanych gości. Na każdym słoiczku dodatkowo naklejona jest karteczka z nazwą produktu oraz spersonalizowanym podpisem. Dzięki temu podziękowania stanowią wyjątkową niespodziankę na chrzciny dziecka. Gustowne wstążki, którymi przewiązane zostały słoiczki, sprawiają, że całość wygląda naprawdę czarująco. Sprawdź koniecznie wszystkie propozycje stworzone przez nas na tę okazję. 

Eukaliptusowa sól do kąpieli na upominki na Chrzest dla bliskich

Eukaliptusowa sól do kąpieli na upominki na Chrzest dla bliskich

Podziękowania dla gości na Chrzest - słoiczki

Zastanawiasz się, jakie jeszcze podziękowania możesz przygotować na Chrzest Święty? Jeśli chcesz w niepowtarzalnym stylu zaskoczyć swoich bliskich, postaw na słoiczki z suszoną lawendą czy jadalnymi płatkami róż. To tak unikalne propozycje, że na pewno na długo zapadną w pamięci wszystkich zebranych osób. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, słoiczki zostały spersonalizowane za pomocą specjalnych etykiet z malowniczymi grafikami. Takie podziękowania można wręczyć osobiście gościom lub też ułożyć je przy nakryciach na uroczystym stole. Drugie rozwiązanie nie tylko sprawi niespodziankę zaproszonym osobom, ale też stanie się śliczną ozdobą wnętrza. Wystarczy dopasować podziękowania do motywu przewodniego Chrztu, a całość będzie prezentować się znakomicie. 

Płatki róż w słoiczku na upominki dla bliskich podczas Chrztu

Płatki róż w słoiczku na upominki dla bliskich podczas Chrztu

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się