Opłatki na tort na Chrzest

Opłatki na tort na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Dekoracje tortu w postaci jadalnych opłatków nadają wypiekom niepowtarzalny charakter. Takie ozdoby można z powodzeniem wykorzystać w czasie chrzcin dziecka. Opłatki na tort z grafikami kwiatów wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. Świetnym rozwiązaniem będą również dekoracje z motywami dziecięcego wózka oraz...

Dekoracje tortu w postaci jadalnych opłatków nadają wypiekom niepowtarzalny charakter. Takie ozdoby można z powodzeniem wykorzystać w czasie chrzcin dziecka. Opłatki na tort z grafikami kwiatów wspaniale wpisują się w najnowsze trendy. Świetnym rozwiązaniem będą również dekoracje z motywami dziecięcego wózka oraz stópek. A jeśli szukasz naprawdę oryginalnego pomysłu, wybierz opłatek na tort ze zdjęciem. Goście zaproszeni na Chrzest Święty dziewczynki lub chłopca będą oczarowani tak niepowtarzalnym tortem. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Opłatki na tort na Chrzest Święty

Tort jest istotnym elementem podczas przyjęć i uroczystości. Nie może go zabraknąć również na chrzcinach Twojego dziecka. Tort na Chrzest Święty powinien podkreślać uroczysty klimat wydarzenia oraz wpisywać się w jego motyw przewodni. Takie ciasto można z powodzeniem upiec samodzielnie lub też zamówić w sprawdzonej cukierni. Bez dwóch zdań wszyscy goście zebrani na chrzcinach będą oczarowani tak smakowitym poczęstunkiem podanym w czasie uroczystości. Chcesz, aby tort na Chrzest Święty Twojej córki lub syna był naprawdę wyjątkowy i niepowtarzalny? Wobec tego do jego dekoracji wykorzystaj jeden z personalizowanych opłatków, którymi w szybki i wygodny sposób można ubrać ciasto. Wybierz potrzebny kształt oraz wzór, a na pewno uzyskasz niebanalny efekt podczas Chrztu dziecka. 

Ozdoby na tort na Chrzest

Dekoracje tortu mogą w fantastyczny sposób odmienić wygląd całego wypieku. Najlepiej jest dopasować je do motywu przewodniego uroczystości, dzięki czemu całość fantastycznie się ze sobą skomponuje. Na szczęście, w naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele gustownych wariantów, spośród których bez problemu wybierzesz idealny dodatek na chrzciny swojego dziecka. Do najmodniejszych projektów zdecydowanie należą opłatki z zielonymi liśćmi w stylu botanicznym czy rustykalnymi kwiatami. Bardzo popularnym rozwiązaniem mogą być natomiast opłatki ze zdobieniami w kolorach złota czy srebra. Eleganckie ornamenty wspaniale wpisują się w odświętny klimat Chrztu Świętego i będą pięknie komponować się z dowolnego rodzaju wystrojem. 

Rustykalny opłatek na tort na Chrzest z motywem kwiatowego wianuszka

Rustykalny opłatek na tort na Chrzest z motywem kwiatowego wianuszka

Prostokątny opłatek na tort na Chrzest 

Opłatki na tort w naszym sklepie dostępne są o kształcie koła oraz prostokątu. Dzięki temu z łatwością dopasować możesz dekoracje do swoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy nawet nieduże opłatki na muffinki, które z pewnością przydadzą się podczas przygotowywania słodkiego stołu na chrzciny. Na Chrzest Święty dziecka dobrze jest wybrać opłatki z motywami wózka czy dziecięcych stópek. To czarujące grafiki w złotym kolorze, które fenomenalnie wyglądać będą podczas uroczystości. Jak przygotować tort dekorowany jadalnym opłatkiem? Na kilka godzin - a najlepiej na dobę - przed uroczystością opłatek należy ułożyć na warstwie śmietany bądź kremu. Po takim czasie dekoracja ładnie dopasuje się do powierzchni ciasta i stanie się niezawodną dekoracją tortu. 

Opłatek na tort w stylu botanicznym z gałązką eukaliptusa na Chrzest

Opłatek na tort w stylu botanicznym z gałązką eukaliptusa na Chrzest

Opłatek na tort - Chrzest dziewczynki i chłopca

Za pomocą personalizowanego opłatka sprawisz, że tort Twojego dziecka będzie niezwykle unikalnym i ciekawym smakołykiem na chrzciny. Świetnym przykładem takich ozdób są opłatki w odcieniach różu i błękitu. Dekoracje pozwolą podkreślić płeć dziecka, a umieszczone na nich imię oraz data wspaniale dopełnią osobisty charakter produktu. Możesz także z powodzeniem wybrać opłatki dekorowane fotografią. Dzięki zdjęciu ozdoba sprawi, że tort na długo zapadnie w pamięci wszystkich zaproszonych osób. Pastelowe kwiaty dodatkowo wypełniają puste przestrzenie i powodują, że opłatki mają swój własny, gustowny styl. Opłatki na tort ze zdjęciem to ponadczasowe dekoracje, które możesz śmiało wykorzystać w czasie Chrztu Świętego swojego dziecka. 

Personalizowany opłatek na tort na Chrzest z imieniem dziecka

Personalizowany opłatek na tort na Chrzest z imieniem dziecka 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się