Świeczki na Chrzest dla gości

Świeczki na podziękowania dla gości Chrzest | ZlotyAniol.pl
Podziękowania dla gości to nieodłączny element organizacji przyjęcia. Na Chrzest Święty z powodzeniem wybrać można pomysłowe podziękowania w postaci zapachowych świec. Na każdym upominku dla gości znajduje się personalizowana etykieta. Dzięki temu podziękowania są naprawdę oryginalne i osobiste. Bardzo dobrym...

Podziękowania dla gości to nieodłączny element organizacji przyjęcia. Na Chrzest Święty z powodzeniem wybrać można pomysłowe podziękowania w postaci zapachowych świec. Na każdym upominku dla gości znajduje się personalizowana etykieta. Dzięki temu podziękowania są naprawdę oryginalne i osobiste. Bardzo dobrym rozwiązaniem są również świece sojowe. Eko prezenty dla gości na długo zapadną w pamięci wszystkich zebranych osób. Wybierz projekt dopasowany do motywu przewodniego Chrztu i zaskocz bliskich niepowtarzalnymi upominkami. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Świeczki na Chrzest dla gości

Podziękowania stały się nieodłącznym elementem przyjęć oraz uroczystości. Bardzo często tego rodzaju dodatki pojawiają się na chrzcinach, dlatego z powodzeniem możesz przygotować je również na dzień Chrztu Świętego swojej pociechy. Podziękowania dla gości będą miłą niespodzianką dla rodziny oraz przyjaciół zaproszonych na uroczystość Twojego dziecka. Za pomocą drobnych upominków możesz pokazać, jak wiele znaczy dla Ciebie obecność oraz wsparcie najbliższych w tym szczególnym dniu. Zastanawiasz się, jakie podziękowania wybrać na Chrzest Święty swojej córki lub syna? W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele ciekawych propozycji od słodkości po symboliczne akcesoria! Jednym z naprawdę fantastycznych rozwiązań są świece w personalizowanych naczyniach. 

Mini świeczki na podziękowania dla gości

Świeczki to estetyczne i gustowne produkty, które znakomicie sprawdzają się jako podarunki dla gości. Zwłaszcza, że każda ze świeczek po odpaleniu roztacza fantastyczny aromat. Obdarowane w ten sposób osoby nie tylko poczują się docenione, ale też od pierwszej chwili będą oczarowane przygotowanymi upominkami. Na szklanych naczyniach, w których umieszczone zostały świeczki, znajdują się etykiety z podziękowaniem i personalizowanym podpisem. Na niektórych naklejkach znalazła się również data uroczystości, która sprawi, że upominki dodatkowo staną się niepowtarzalną pamiątką. Sprawdź koniecznie wszystkie zaprojektowane przez nas podziękowania i wybierz swój ulubiony wariant na chrzciny dziecka!

Świeca sojowa w słoiczku z personalizowaną etykietką na Chrzest

Świeca sojowa w słoiczku z personalizowaną etykietką na Chrzest

Podziękowania dla gości - świeczki na chrzciny

Etykiety świeczek przygotowanych na podziękowania ozdobione zostały wyjątkowymi motywami w stylowej odsłonie. Białe nalepki są doskonałym tłem dla zaprojektowanych nadruków, dlatego całość jest czytelna i przyciąga uwagę! Grafiki złotych stópek czy srebrnych ornamentów znakomicie podkreślają elegancki charakter Chrztu Świętego. Co więcej, klasyczne motywy kapitalnie skomponują się z dowolną aranżacją. Podziękowania dla gości można więc wręczyć osobiście lub przed uroczystością ułożyć je przy nakryciach. Każdy z tych sposobów na pewno mile zaskoczy zaproszone osoby i sprawi im ogromną przyjemność. Jeśli zdecydujesz się na umieszczenie upominków na stole, zyskasz niepowtarzalną ozdobę, która uatrakcyjni aranżację!

Świeca sojowa podziękowanie na Chrzest z kwiatową grafiką

Świeca sojowa podziękowanie na Chrzest z kwiatową grafiką

Świeczki sojowe - podziękowania dla gości na Chrzest

Prawdziwym hitem wśród podziękowań są małe świeczki sojowe. To eko produkt, który bez dwóch zdań oczaruje wszystkich obdarowanych gości. Świeczki z naturalnych materiałów idealnie wpisują się w najnowsze trendy, dlatego będą strzałem w dziesiątkę podczas uroczystości Twojego dziecka. Sojowe świece zamknięte w szklanych słoiczkach prezentują się niezwykle gustownie, a białe zakrętki i etykiety nadają im nietuzinkowy wygląd. Na każdej nalepce znalazło się imię dziecka wraz z podziękowaniem lub napisem “Chrzest Święty”. Dodatkowo, barwne motywy pięknie podkreślą stylowy charakter upominków. Wieńce z kwiatów, zielone gałązki czy boho kołyski to zaledwie część z unikalnych grafik przygotowanych specjalnie na tę okazję. 

Świeca w słoiczku lawendowa na Chrzest dziecka

Świeca w słoiczku lawendowa na Chrzest dziecka

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się