Pompony, kule, rozety

Pompony, kule, rozety
Pompony, kule, rozety to dekoracje, które świetnie sprawdzają się na każdym przyjęciu, a w szczególności na Chrzcie Świętym. Przepiękne rozety w rozmaitych wzorach i wielkościach będą efektownie zdobiły pomieszczenie. Dopasowane kolorystycznie pompony i kule genialnie zaprezentują się zawieszone pod sufitem....

Pompony, kule, rozety to dekoracje, które świetnie sprawdzają się na każdym przyjęciu, a w szczególności na Chrzcie Świętym. Przepiękne rozety w rozmaitych wzorach i wielkościach będą efektownie zdobiły pomieszczenie. Dopasowane kolorystycznie pompony i kule genialnie zaprezentują się zawieszone pod sufitem. Rewelacyjne dekoracje, które zjawiskowo udekorują Chrzest Święty, są łatwe w zawieszeniu i co najważniejsze - dopasujesz je zarówno na Chrzest dziewczynki, jak i chłopca. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Pompony, kule i rozety dekoracyjne na Chrzest

Aranżację wnętrza na chrzciny dziecka udekorować można w różnorodnej stylistyce. Do najbardziej klasycznych propozycji należą eleganckie dekoracje w odcieniach bieli, złota oraz srebra, które pozwolą podkreślić odświętny charakter uroczystości. To ponadczasowe rozwiązanie, na które decyduje się wielu rodziców. Do dekoracji domu lub restauracji można z powodzeniem wykorzystać także ozdoby w kolorystyce dopasowanej do płci dziecka. Różowa bądź niebieska aranżacja wnętrza sprawi, że całe przyjęcie nabierze niezwykle osobistego charakteru. W modzie natomiast aktualnie są trendy naturalne. Chrzest boho, rustykalny czy botaniczny oczaruje więc z pewnością wszystkie zaproszone osoby. Jak uzupełnić wystrój w dowolnej odsłonie? Kapitalnym dodatkiem bez najmniejszych wątpliwości będą dekoracje papierowe eko.

Papierowe dekoracje na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest dziewczynki świetną propozycją są dekoracje w różowej kolorystyce. Za ich pomocą z powodzeniem można nadać całej aranżacji niezwykle dziewczęcy charakter. Zestaw różowych rozet różnych rozmiarów pozwoli w nietuzinkowym stylu zaaranżować wnętrze domu czy sali restauracyjnej na chrzciny. Złote brzegi nadają ozdobom szykowny charakter, który od pierwszej chwili oczaruje wszystkie zaproszone osoby. Do przygotowania wystroju na przyjęcie córki możesz śmiało wykorzystać również puszyste pompony w pastelowym odcieniu różu. Takie dekoracje można zawiesić nad uroczystym stołem lub też ułożyć bezpośrednio na blacie. Pompony kapitalnie wypełnią przestrzenie między talerzami czy innymi dekoracjami stołu. 

Pompon z bibuły różowy

Różowe pompony z bibuły

Dekoracje na Chrzest dla chłopca

W naszym sklepie internetowym znalazły się także gustowne dekoracje papierowe, które wykorzystać można do aranżacji wnętrza na chrzciny syna. Chłopięce rozety, pompony czy kule bez najmniejszych wątpliwości urozmaicą wystrój stworzony specjalnie na tę szczególną okazję. Błękitne rozety z grubego papieru mają brzegi zdobione złotym, metalicznym paskiem, dzięki czemu prezentują się ciekawie i stylowo. Można z powodzeniem połączyć je z bardziej uniwersalnymi dekoracjami w klasycznej kolorystyce. Rewelacyjną i nowoczesną ozdobą wnętrza na Chrzest chłopca są też kule nawiązujące do plastra miodu. Nietuzinkowa forma takiej dekoracji na pewno zwróci uwagę wszystkich gości zaproszonych na przyjęcie Twojego dziecka. 

Kula plaster miodu niebieska

Niebieska kula z bibuły 

Zestaw dekoracji na Chrzest Święty

Uniwersalne dekoracje z papieru możesz łączyć ze sobą, tworząc unikalne kompozycje, które oczarują zebrane osoby. Taka sceneria przepięknie wypadnie również na pamiątkowych zdjęciach z Chrztu Świętego Twojej pociechy. Rozety, pompony oraz kule w odcieniach bieli czy złota są niezawodnym dodatkiem do aranżacji w każdej stylistyce. Duża biała kula lampion to z pewnością trafiona ozdoba wnętrza. Można po prostu zawiesić ją pod sufitem bądź też wykorzystać jako niezwykle pomysłowe źródło światła. Metalowy stelaż wewnątrz kuli pozwala jej zachować estetyczny i schludny wygląd. Dostępne w dwóch rozmiarach lampiony mają także wiele innych wariantów kolorystycznych. Możesz śmiało wykorzystać je na przyjęciu swojego dziecka. 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się