Prezenty dla Księdza

Prezenty dla Księdza/Katechety na Komunię | ZlotyAniol.pl
Prezenty dla Katechety lub Księdza to piękna forma podziękowania za przygotowanie Waszego dziecka do przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej. W tym wyjątkowym dniu warto wręczyć coś z religijnym przesłaniem. Drewniane skrzynie ze słodkościami, pudełeczka z czekoladkami i aniołkiem oczarują obdarowaną osobę....

Prezenty dla Katechety lub Księdza to piękna forma podziękowania za przygotowanie Waszego dziecka do przyjęcia sakramentu I Komunii Świętej. W tym wyjątkowym dniu warto wręczyć coś z religijnym przesłaniem. Drewniane skrzynie ze słodkościami, pudełeczka z czekoladkami i aniołkiem oczarują obdarowaną osobę. Wszystkie upominki utrzymane są w odcieniach bieli, złota, srebra i zieleni. Czekolady Merci w obwolucie mogą zostać wręczone od jednego dziecka, a większe skrzynki od całej klasy. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Prezenty dla księdza lub katechety na Komunię

Pierwsza Komunia Święta stanowi istotne wydarzenie w życiu każdego chrześcijanina. Przygotowania do ceremonii zwykle trwają długie miesiące, podczas których ksiądz bądź katecheta przekazuje dzieciom potrzebną wiedzę. Z całą pewnością nauczanie dziewczynek i chłopców modlitw oraz zasad wiary stanowi czasochłonne, a czasem także wymagające zadanie. Właśnie z tego powodu dobrze jest w odpowiedni sposób podziękować księdzu czy katechecie za serce i wysiłek włożone w przygotowania. Jak to zrobić? Bez dwóch zdań miłym gestem będzie wręczenie nauczycielowi wyjątkowego prezentu. Na szczęście, w naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele wysokiej jakości produktów, które świetnie sprawdzą się w tej roli. 

Elegancki prezent dla księdza i katechety

Prezent na Pierwszą Komunię dla księdza bądź katechety powinien być naprawdę szykownym podarunkiem. Dzięki temu nie tylko podziękujesz obdarowanej osobie w elegancki sposób, ale też podkreślisz odświętny charakter uroczystości. Taki podarunek najlepiej jest podarować tuż po zakończeniu kościelnej ceremonii. Ksiądz bądź katecheta obdarowany takim prezentem będzie niezwykle miło zaskoczony. Drewniana skrzynia w naturalnym kolorze stanowi znakomity materiał na prezent komunijny. Wewnątrz opakowania znalazła się personalizowana kartka z piękną grafiką, do której dopasowane są wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu. Czekoladki, krówki oraz inne smakołyki z tematycznymi motywami to wspaniały pomysł na podziękowania. 

Podziękowanie dla księdza Skrzynia Słodkości IHS EXclusive

Kosz prezentowy dla księdza lub katechety

Podziękowania dla księdza oraz katechety

Jak podziękować księdzu bądź katechecie za przygotowanie dzieci do uroczystości Pierwszej Komunii? Bez najmniejszych wątpliwości pięknym prezentem będzie drewniane pudełko z symboliczną zawartością. Taki upominek dla księdza czy katechety utrzymany w biało-złotej kolorystyce wspaniale wpisuje się w atmosferę uroczystości. Wewnątrz pudełek znaleźć można słodkości oraz drobne dodatki, które nadają prezentom jedyny w swoim rodzaju charakter. Figurka aniołka, matki trzymającej dziecko lub kielicha to naprawdę znakomite propozycje na Pierwszą Komunię. Zwłaszcza, że wewnątrz każdego pudełka dodatkowo znalazły się personalizowane kartki z autorskimi motywami. Takie elementy bezbłędnie dopełniają wygląd całego podarunku z podziękowaniem. 

Podziękowania komunijne dla katechetki 

Prezent dla księdza czy katechety można przygotować w porozumieniu z innymi rodzicami. Niektórzy decydują się również na osobiste podziękowania, które podkreślą, jak ważny ten dzień jest dla Ciebie i Twojego dziecka. W takim wypadku śmiało postawić możesz na drobny upominek. Personalizowana czekolada w ozdobnym opakowaniu to bardzo dobre rozwiązanie. Bez wątpienia spodoba się ono każdej obdarowanej osobie. Personalizowany podpis z kolei doda całości niepowtarzalnego charakteru. Polecić możemy także drobne pudełka z unikalną zawartością. Takie prezenty wręczane księdzu lub katechecie będą niebanalną pamiątką z tego wyjątkowego wydarzenia. Obdarowana osoba z całą pewnością poczuje się dzięki temu niezwykle wyróżniona. 

Podziękowanie dla katechety Aniołek Słomkowy

Podziękowanie dla pani katechetki na Komunię

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się