Prezenty na Baby Shower

Prezenty na Baby Shower z podpisem | ZlotyAniol.pl
Prezenty są nieodłącznym elementem Baby Shower. Co podarować przyjaciółce spodziewającej się dziecka? Zwykle na Baby Shower wybierane są prezenty dla przyszłej mamy bądź dziecka. Kobiece upominki sprawią dużą radość obdarowanej osobie, podobnie jak czarujące akcesoria dla jej córki bądź syna. Prezenty na Baby...

Prezenty są nieodłącznym elementem Baby Shower. Co podarować przyjaciółce spodziewającej się dziecka? Zwykle na Baby Shower wybierane są prezenty dla przyszłej mamy bądź dziecka. Kobiece upominki sprawią dużą radość obdarowanej osobie, podobnie jak czarujące akcesoria dla jej córki bądź syna. Prezenty na Baby Shower w modnej stylistyce już od pierwszej chwili zachwycą adresatkę. Bociankowe prezenty można też dopasować do płci oczekiwanego dziecka. A jeśli lubisz rękodzieło, świetnym rozwiązaniem będzie również prezent na Baby Shower DIY. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Prezenty na Baby Shower

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że jedną z najważniejszych tradycji Baby Shower są prezenty. Upominki wręczane przyszłej mamie to istotny element przyjęcia. W ten sposób łatwo i naprawdę wymownie można pokazać ciężarnej przyjaciółce, jak wiele dla Ciebie znaczy. Prezent wręczony prosto z serca sprawi przyszłej mamie ogromną przyjemnością oraz z pewnością uatrakcyjni całą imprezę. Moment otwierania podarunków zapewni mnóstwo rozrywki wszystkim dziewczynom zebranym na przyjęciu. Prezenty na Baby Shower można przygotować własnoręcznie. Taki podarunek bez dwóch zdań będzie bardzo oryginalny i zapadnie obdarowanej kobiecie głęboko w pamięci. Jeśli jednak nie masz czasu lub pomysłu na prezent DIY, możesz śmiało wybrać jeden z gotowych produktów z naszego sklepu internetowego. Fantastyczne zestawy, czarujące akcesoria oraz inne propozycje zostały stworzone specjalnie z myślą o tym szczególnym wydarzeniu. Właśnie dlatego bezbłędnie sprawdzą się jako podarunek dla Twojej przyjaciółki na Baby Shower.

Prezenty dla mamy

Co podarować na Baby Shower przyszłej mamie? Z całą pewnością świetną propozycją będą kobiece upominki oraz zestawy zaprojektowane specjalnie na ten szczególny dzień. Idealnym przykładem takiego podarunku jest pudełko z symboliczną bransoletką bądź bezalkoholowym winem. Personalizowane opakowanie z autorskimi grafikami sprawi, że każdy podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju. Inne zestawy w ozdobnych boxach czy skrzyniach z całą pewnością także oczarują przyszłą mamę. Można w nich znaleźć słodycze, herbatę, sole do kąpieli, zapachowe świece, miody czy ceramiczne kubki. Różowe kobiece motywy czy botaniczne liście bez dwóch zdań zachwycą obdarowaną kobietę. Na prezent z okazji Baby Shower możesz podarować przyjaciółce również księgę pamiątkową. Zestaw tabliczek do zdjęć dziecka czy personalizowany notatnik ciążowy to wspaniałe pomysły na podarunek. Zabawny niezbędnik także pozwoli mile zaskoczyć przyjaciółkę. Do każdego prezentu możesz śmiało dołączyć kartkę okolicznościową z modną ilustracją. 

Bezalkoholowe wino dla Przyszłej Mamy w ozdobnym pudełku

Bezalkoholowe wino dla Przyszłej Mamy w ozdobnym pudełku

Prezenty dla dziecka

Na prezent z okazji Baby Shower można śmiało podarować przyszłej mamie akcesoria i gadżety dla jej oczekiwanego dziecka. Taki upominek z całą pewnością przyda się obdarowanej kobiecie. Zestaw tabliczek do zdjęć pozwoli fotografować rozwój dziecka i w ten sposób stworzyć dla niego jedyny w swoim rodzaju album. Właśnie dlatego świetnym prezentem na Baby Shower jest również skrzynia z pamiątkową księgą, kartką okolicznościową, szydełkowym gryzakiem oraz skarpetkami przymocowanymi klamerkami. Wśród modnych i gustownych prezentów na Baby Shower znalazł się box z misiem oraz muślinową pieluszką. Zestaw z termoforem, pieluszką i łyżeczkami dla dzieci to również sprawdzony upominek dla maluszka. Przyszłą mamę możesz zaskoczyć wieloma wspaniałymi koszami prezentowymi, które bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy. Gryzaki, zawieszki do smoczków, pluszaki, słodkości, figurki czy inne produkty umieszczone w takich kompletach na pewno mile zaskoczą przyszłą mamę. 

Upominek dla dziecka na Baby Shower z gryzakiem i zawieszką

Upominek dla dziecka na Baby Shower z gryzakiem i zawieszką

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się