ZAPROSZENIA NA CHRZEST

Zaproszenia na Chrzest Święty dziecka | ZlotyAniol.pl
Zaproszenia na Chrzest to w 2024 roku przewaga stylu boho, dekorowanych kwiatowymi wzorami. Można także wykonać zaproszenia samodzielne, wedle koncepcji DIY i postawić na zaproszenia ręcznie robione. Zaproszenia na chrzest dla chłopca i dla dziewczynki różnią się przeważnie kolorystyką. Natomiast motywy wybierane...

Zaproszenia na Chrzest to w 2024 roku przewaga stylu boho, dekorowanych kwiatowymi wzorami. Można także wykonać zaproszenia samodzielne, wedle koncepcji DIY i postawić na zaproszenia ręcznie robione. Zaproszenia na chrzest dla chłopca i dla dziewczynki różnią się przeważnie kolorystyką. Natomiast motywy wybierane na zaproszenia dla gości na chrzest są podobne, w postaci bucików, wózeczka lub stópek. Bardzo ważnym elementem zaproszeń jest także tekst, który może być dostosowany do grona zaproszonych lub pełnić funkcję uniwersalną. Treść zaproszeń można w łatwy sposób wypisać samemu, bądź spersonalizować, aby były gotowe do wręczenia. Jakie zaproszenia wybierać w 2024 roku?

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zaproszenia na Chrzest - jak pięknie zaprosić gości na Chrzciny?
Najpiękniejsze zaproszenia do wypisania i personalizowane.

Pragniesz w wyjątkowy sposób zaprosić gości na uroczystość Chrztu? Zaproszenia są pierwszym elementem, który należy wybrać podczas organizowania uroczystości. Wybór zaproszenia na Chrzest to naturalnie istotna część planowania przyjęcia. Zaproszenia powinny tworzyć jednolitą całość z aranżacją całej uroczystości, dlatego warto spokojnie dokonać wyboru odpowiedniego motywu oraz rodzaju zaproszeń. 

Zaproszenia na Chrzest 2024

Zaproszenia na Chrzest to w 2024 roku przewaga stylu boho, dekorowanych kwiatowymi wzorami. Można także wykonać zaproszenia samodzielne, wedle koncepcji DIY i postawić na zaproszenia ręcznie robione. Zaproszenia na chrzest dla chłopca i dla dziewczynki różnią się przeważnie kolorystyką. Natomiast motywy wybierane na zaproszenia dla gości na chrzest są podobne, w postaci bucików, wózeczka lub stópek. Bardzo ważnym elementem zaproszeń jest także tekst, który może być dostosowany do grona zaproszonych lub pełnić funkcję uniwersalną. Treść zaproszeń można w łatwy sposób wypisać samemu, bądź spersonalizować, aby były gotowe do wręczenia. Jakie zaproszenia wybierać w 2024 roku?

Zaproszenia na Chrzest do wypisania

Zainteresowani bardzo chętnie wybierają opcję zaproszeń do wypisania, które można własnoręcznie zadedykować poszczególnym gościom. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę zaproszeń do wypisania na chrzest z wieloma motywami, np. złotego aniołka. Są one wykonane z grubego papieru, o kolorystyce biało-złotej lub innej w przypadku innych modeli. Do każdego zaproszenia z aniołkiem do wypisania, dołączone są koperty z ozdobnymi wstążkami. W środku zaproszenia, poza miejscem do wypisania, znajduje się cytat św. Jana Pawła II. Zaproszenia na chrzest do wypisania to wspaniała opcja dla rodziców, którzy dopiero są na etapie decydowania w kwestii gości oraz zastanawiają się nad charakterem przyjęcia. Dlatego też, zaproszenia na chrzest bez personalizacji, rewelacyjnie zdają egzamin w przypadku możliwości powiększenia grona zaproszonych na uroczystość. 

Boho zaproszenia na Chrzest dziecka z motywem trawy pampasowej

Boho zaproszenia na Chrzest dziecka z motywem trawy pampasowej

Zaproszenia na Chrzest personalizowane

Personalizowane zaproszenia na chrzest są równie popularnym rodzajem zaproszeń dla gości na Chrzest. Świetnie spisują się, gdy rodzice mają ustaloną treść, którą chcą zamieścić w zaproszeniach dla gości. Warto zdecydować się na personalizowane zaproszenia, ponieważ jest to gotowy do użycia produkt, którego nie trzeba wypisywać własnoręcznie. Wysoką popularnością cieszą się także zaproszenia personalizowane na chrzest ze zdjęciem dziecka, które pozostają także osobistą pamiątką dla zaproszonych.  Z łatwością można wybrać dogodną kolorystykę oraz wzór, a także pasującą do zaproszenia kopertę. Chętnie wybierane są zaproszenia personalizowane na chrzest dla chrzestnych, aby uczcić ich wyjątkowość w ważnym dniu i podziękować za poświęcenie. 

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca i dla dziewczynki

Zazwyczaj zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki mają subtelne kolory różu. Dominuje przewaga stylu boho z kwiecistymi wzorami w pastelowych odcieniach. Poza kwiatami, popularnymi motywami są wózeczki oraz dziecięce buciki. Poprzez dobór pastelowych odcieni oraz popularnych motywów, zaproszenia nabierają eleganckiego i uroczego charakteru. Z kolei zaproszenia na chrzest dla chłopca mają równie delikatny charakter, z tym że różnią się barwami. Głównym kolorem, który stosuje się przy zaproszeniach na chrzest dla chłopca, jest odcień błękitu. Popularne motywy to buciki, kwiaty, wózeczki w kolorze przewodnim zaproszenia. Zgrana z motywami kolorystyka sprawia, że zaproszenie jest elegancką propozycją celebrowania radosnych chwil w życiu waszego dziecka. 

Zaproszenia na Chrzest ze złotymi stópkami

Największą popularnością w roku 2024 cieszą się zaproszenia z motywem złotych stópek, które są bestsellerem sklepu zlotyaniol.pl. Jest to uniwersalna i urocza odsłona zaproszeń na chrzciny dla gości, która bezapelacyjnie pasuje do uroczystości Chrzcin zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Zaproszenia wykonane są na grubym papierze, co jest gwarancją wysokiej jakości. Można wybrać opcję zaproszenia do wypisania lub zaproszenia personalizowanego, w zależności od potrzeb i upodobań.

 

zaproszenia na Chrzest minimalistyczne złote

Bestsellerowe zaproszenia na Chrzest ze złotymi stópkami

 

Wszystkie estetyczne propozycje zaproszeń wymienionych powyżej można zakupić w sklepie ZlotyAniol.pl, gdzie każdy znajdzie zaproszenia odpowiednie do charakteru przyjęcia.

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki najczęściej wybierane są w różowej kolorystyce. Można wybrać zaproszenia do wypisania oraz zaproszenia personalizowane z dowolnym tekstem. Różowy kolor wspaniale podkreśla płeć dziecka, które przystępuje do Sakramentu Chrztu Świętego. Wyjątkową propozycją na Chrzest córki są zaproszenia z kwiatowym motywem, który zachwyci zaproszonych gości. Kwiatowa grafika w delikatnej różowej kolorystyce pięknie prezentuje się na zaproszeniach, które wykonane są z wysokiej jakości papieru. Idealnym pomysłem są również zaproszenia na Chrzest z dziecięcymi motywami takimi jak: wózeczek, serduszko, aniołek czy śpiąca dziewczynka. Elegancką propozycją na Chrzest są zaproszenia z chrześcijańskim motywem krzyża, kościółka oraz gołąbka.

 

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki kwiatowe serce

Zaproszenia na Chrzest dla dziewczynki z motywem kwiatowego serca

Zaproszenia na Chrzest dla chłopca

Jakie wybrać zaproszenia na Chrzest chłopca? Najczęściej wybierane są zaproszenia w niebieskiej kolorystyce, które można zamówić w wersji do wypisania i w wersji personalizowanej. Zaproszenia do wypisania posiadają kształt kwadratu - okładka zdobiona jest piękną grafiką, a wnętrze tekstem do samodzielnego wypisania oraz wspaniałym cytatem. Na Chrzest chłopca można wybrać zaproszenia z motywem wózeczka, śpiącym chłopcem, aniołkiem lub bucikami. Wszystkie te propozycje zdobione są dodatkowo pięknymi kwiatowymi grafikami w błękitnych odcieniach. Zaproszenia na Chrzest chłopca występują również z chrześcijańskimi symbolami np. z krzyżem, gołąbkiem czy kościółkiem. Wszystkie zaproszenia sprzedawane są w komplecie z kopertami wysokiej jakości. Oryginalną propozycją dla chłopca są również zaproszenia ze złotym motywem stópek, wózeczka czy aniołka.

 

Piękne zaproszenia na Chrzest chłopca z niebieskim wianuszkiem z kwiatów

Pięknie zaproszenia na Chrzest chłopca z niebieskim wianuszkiem z kwiatów 

 

Prośby o bycie Rodzicem Chrzestnym - wyjątkowe zaproszenia dla Chrzestnych

Prośby o bycie chrzestnym dla dziecka są zazwyczaj w formie zdrapek, pudełek lub spersonalizowanych kartek. Jest to rodzaj wyrażenia szacunku oraz chęci włączenia najbliższych w wyjątkowe życie rodzinne. Prośby o zostanie Rodzicami Chrzestnymi są opatrywane odpowiednio dobranymi grafikami oraz personalizacją, na której znajduje się zazwyczaj imię dziecka, data uroczystości, a także imię Rodzica Chrzestnego. Często są to elementy, na których widnieje zapytanie: "Czy zostaniesz moim Ojcem Chrzestnym?" oraz "Czy zostaniesz moją Matką Chrzestną?"

Pytanie o bycie Ojcem Chrzestnym w pudełku ze zdjęciem dziecka

Pytanie o bycie Ojcem Chrzestnym w pudełku ze zdjęciem dziecka

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się