Balony na Baby Shower

Balony na Baby Shower | zlotyaniol.pl
Kolorowe balony pozwolą przygotować wspaniałą aranżację na Baby Shower. Tematyczne napisy czy wyjątkowe grafiki przyciągną uwagę wszystkich przyjaciółek przyszłej mamy, a uzyskany efekt będzie fantastycznym tłem do pamiątkowych zdjęć. Napisy "girl" oraz "boy" można wykorzystać do podkreślenia płci oczekiwanego...

Kolorowe balony pozwolą przygotować wspaniałą aranżację na Baby Shower. Tematyczne napisy czy wyjątkowe grafiki przyciągną uwagę wszystkich przyjaciółek przyszłej mamy, a uzyskany efekt będzie fantastycznym tłem do pamiątkowych zdjęć. Napisy "girl" oraz "boy" można wykorzystać do podkreślenia płci oczekiwanego dziecka. Dekoracje na Baby Shower dziewczynki czy chłopca na pewno uatrakcyjnią cały wystrój. Barwne girlandy z balonów oraz unikalne bukiety będą przepięknym dodatkiem do każdej aranżacji. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Balony na Baby Shower

Baby Shower jest wyjątkowym przyjęciem. To tradycja, która w Polsce zdobywa coraz większą popularność. Bez dwóch zdań zorganizowanie takiego przyjęcia dla ciężarnej przyjaciółki sprawi jej ogromną przyjemność. Imprezę można także wyprawić samodzielnie, aby razem z najbliższymi koleżankami cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Zastanawiasz się, jak zorganizować Baby Shower, które wszystkim zebranym osobom na długo zapadnie w pamięci? Z całą pewnością przydadzą Ci się do tego stylowe dekoracje, które całkowicie odmienią wygląd domu, restauracji, a nawet ogrodu. Baby Shower można bowiem przygotować na wiele rozmaitych sposobów. Wybór najlepszego dobrze jest dopasować do indywidualnych upodobań przyszłej mamy. Jakie dekoracje wykorzystać w czasie imprezy?

Dekoracje na Baby Shower

Balony stanowią jeden z najlepszych dodatków na przyjęcie. Za ich pomocą można uatrakcyjnić wygląd każdego wnętrza bądź pleneru. Jak zwykle trzeba jednak pamiętać o tym, by wszystkie elementy wykorzystane do dekoracji bezbłędnie się komponowały. To spowoduje, że uczestniczki przyjęcia będą czuć się fantastycznie. Balony na Baby Shower dobrze jest więc dopasować do motywu przewodniego oraz charakteru uroczystości. Złote litery ułożone w napis baby będą znakomicie wyglądać zawieszone nad uroczystym stołem. Możesz je z powodzeniem wykorzystać również jako tło do pamiątkowych zdjęć z przyjęcia. Balony napełnione helem zyskają lekkość i dadzą jeszcze lepszy efekt niż te napompowane powietrzem. Zestaw biało-złotych balonów z tematycznym nadrukiem i dużym sercem także wspaniale sprawdzi się podczas Baby Shower.

Złoty balon foliowy Baby

Złoty balon foliowy na Baby Shower

Balony na Baby Shower dziewczynki i chłopca

Dekoracje na Baby Shower można śmiało dopasować do płci oczekiwanego dziecka. W ten sposób sprawisz, że aranżacja będzie miała swój niepowtarzalny charakter. Uczestniczki imprezy z pewnością będą zachwycone takim rozwiązaniem. Na przyjęcie dziewczynki polecamy różowe zestawy balonów, które odmienią wygląd wnętrza. Foliowe serce z napisem “It’s a Girl” na pewno kapitalnie prezentować się będzie w czasie przyjęcia przyszłej mamy. Niebieskie balony na Baby Shower chłopca będą równie dobrym rozwiązaniem. Zestaw balonów z napisami “Oh Baby” i “Hello World” pięknie skomponuje się z innymi dekoracjami. A skoro mowa o płci - balony można też wykorzystać do odkrycia jej przy wszystkich gościach! Czarny balon z nadrukiem “Boy or Girl?” będzie świetną atrakcją na Baby Shower!

Balon Boy or Girl z różowym konfetti

Balon z różowym konfetti do odkrycia płci dziecka

Zestaw na Baby Shower

Dekoracje na Baby Shower w wielu przypadkach zaprojektowane zostały specjalnie na tę szczególną okazję. Możesz łączyć je z zestawami klasycznych balonów w pastelowych odcieniach, które wspaniale dopełnią cały wystrój. Balony w kształcie głowy bobasa to bardzo tematyczne ozdoby, które przyciągną uwagę wszystkich zebranych przyjaciółek. Innym ciekawym pomysłem na aranżację wnętrza lub ogrodu jest wykorzystanie kompletu balonów do girlandy. Dostępne w aż trzech wersjach kolorystycznych zestawy ułatwią przygotowanie wyjątkowego wystroju na Baby Shower. W trakcie przyjęcia bez problemu wykorzystać można pastelowe i chromowane balony, jednak oryginalnie wyglądać będą również subtelne, transparentne balony. Rewelacyjnie wyglądać będą w połączeniu z innymi, bardziej wyrazistymi ozdobami.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się