Ciąża

Ciąża | zlotyaniol.pl
Wynik testu okazał się pozytywny i nie wiesz, jak powiedzieć o ciąży najbliższym? Pomysłowe upominki i ciekawe akcesoria sprawdzą się w tej roli bezbłędnie. Kartki ze zdrapkami pozwolą w piękny sposób poinformować o ciąży męża czy rodziców. Doskonale wyglądają też eko tabliczki czy inne prezenty przygotowane na tę...

Wynik testu okazał się pozytywny i nie wiesz, jak powiedzieć o ciąży najbliższym? Pomysłowe upominki i ciekawe akcesoria sprawdzą się w tej roli bezbłędnie. Kartki ze zdrapkami pozwolą w piękny sposób poinformować o ciąży męża czy rodziców. Doskonale wyglądają też eko tabliczki czy inne prezenty przygotowane na tę okazję. Z kolei przyszłej mamie przydadzą się praktyczne dodatki. Personalizowane teczki powolą zgromadzić wszystkie ważne dokumenty dotyczące dziecka. Natomiast notes przyda się podczas notowania porad lekarskich czy zapisywania ważnych informacji.

Pokaż więcej

Ciąża - akcesoria i dodatki dla przyszłej mamy

Okres ciąży stanowi niezwykle emocjonujący czas w życiu kobiety oraz jej najbliższych. Moment, w którym test okazuje się pozytywny bądź lekarz potwierdza tę radosną nowinę na pewno na długo zapadnie w pamięci przyszłej mamy. Chcesz sprawić, aby ciąża była jeszcze bardziej szczególna? W takim wypadku, dobrze trafiłaś! Nasz sklep internetowy oferuje wiele produktów, które przydadzą się każdej przyszłej mamie. Wysokiej jakości artykuły zaprojektowane specjalnie na tę okazję nie tylko pięknie wyglądają, ale również pozwalają podkreślić piękny klimat. Niektóre z propozycji możesz wykorzystać do tego, aby poinformować o ciąży najbliższych. Z kolei inne są niezbędnymi akcesoriami dla każdej przyszłej mamy. Można je także wykorzystać jako prezent gratulacyjny dla ciężarnej kobiety. Jednym słowem: znajdziesz tu wszystko, czego potrzeba, aby ciąża była niezapomnianym okresem. Autorskie motywy oraz stylowe dodatki sprawiają, że każdy z produktów ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Bez wątpienia oczarują one każdą kobietę. 

Jak powiedzieć o ciąży?

Z całą pewnością jednym z najbardziej istotnych momentów w czasie ciąży jest moment poinformowania o oczekiwanym dziecku partnera. Ogromnie emocjonującą chwilą jest też przekazanie tej nowiny rodzicom, rodzeństwu czy innym bliskim osobom. Jeśli chcesz uczynić to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym, możesz z powodzeniem wykorzystać jeden z naszych produktów. Kartki ze zdrapkami to popularny sposób na powiedzenie bliskim o ciąży. Zdobione stylowymi motywami prezentują się naprawdę czarująco. Zdrapki wewnątrz kartek sprawią natomiast, że całość wygląda oryginalnie i niebanalnie. Do przekazania bliskim informacji o ciąży możesz wykorzystać też drewniane pudełka na zdjęcie USG. To piękna pamiątka na całe życie. Drewniane tabliczki dla dziadków bez dwóch zdań od pierwszej chwili oczarują Twoich rodziców i wywołają u nich ogromne wzruszenie. Bliskim o ciąży powiedzieć można przy pomocy cukierków w zabawnych opakowaniach. Z kolei mini butelka wina musującego pozwoli wznieść toast za zdrowie dziecka. 

Gratulacje zdrapka zostaniesz dziadkiem boho buciki

Zdrapka z gratulacjami dla przyszłego dziadka

Ciąża: niezbędne

Jakie akcesoria mogą przydać się kobiecie w ciąży? Takich gadżetów jest naprawdę wiele, dlatego dobrze jest dopasować je do indywidualnych potrzeb przyszłej mamy. Bez dwóch zdań sprawdzonym rozwiązaniem jest jednak teczka ze sztywnej tektury. Zamykana na rzepy pozwoli przechowywać oraz łatwo transportować ważne dokumenty. Wyniki badań, zdjęcia, książeczki zdrowia oraz inne papiery dzięki niej będziesz mieć zawsze pod ręką. Kobiecie w ciąży przyda się też notatnik na zapiski. Notes zamykany na gumkę ułatwi zapamiętanie dat czy zaleceń lekarskich. W dzienniku ciąży można z kolei wkleić fotografie USG oraz brzuszka, a także pamiątki z tego szczególnego okresu. W ten sposób przyszła mama stworzy pamiątkowy album, który nawet po wielu latach wywoła u niej miłe wspomnienia i wzruszenie. Personalizowana księga oczaruje każdą kobietę. Kolorowe karteczki z zabawnymi napisami to z kolei świetny upominek, który przyszła mama może wykorzystać po narodzinach dziecka. Tabliczki pozwolą udokumentować wszystkie ważne chwile w pierwszych miesiącach życia jej pociechy.

Teczka ciążowa z imieniem boho kołyska

Teczka ciążowa z imieniem przyszłej mamy

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się