Tabliczki na Chrzest

Personalizowane tabliczki na stół na Chrzest | ZlotyAniol.pl
Tabliczki na stolik na Chrzest w postaci ramki wspaniale sprawdzą się podczas Chrzcin dziecka w restauracji. Wskażą one właściwe miejsce przyjęcia oraz wyglądają się bardzo pięknie i doskonale współgrają z resztą aranżacji. Tabliczki mają dopasowane ilustracje nawiązujące do sakramentu Chrztu Świętego. Na kartkach...

Tabliczki na stolik na Chrzest w postaci ramki wspaniale sprawdzą się podczas Chrzcin dziecka w restauracji. Wskażą one właściwe miejsce przyjęcia oraz wyglądają się bardzo pięknie i doskonale współgrają z resztą aranżacji. Tabliczki mają dopasowane ilustracje nawiązujące do sakramentu Chrztu Świętego. Na kartkach znajduje się również nadruk imienia dziecka oraz data uroczystości. Taki obrazek na Chrzest z pewnością spodoba się gościom i wspaniale będzie wyglądać na pamiątkowych zdjęciach.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Tabliczki na Chrzest

Stół odgrywa istotną rolę w trakcie chrzcin dziecka. Maluszek, jego rodzice oraz goście spędzą przy nim większą część przyjęcia, dlatego dobrze jest zadbać o odpowiedni wygląd blatu, który podkreśli charakter uroczystości. Odświętna aranżacja zazwyczaj składa się z obrusa lub bieżnika, serwetek oraz nastrojowych świec. Na stole często układane są również winietki z nazwiskami gości czy wazony z kwiatami. Do dekoracji blatu na chrzciny dziecka wykorzystać można wiele sprawdzonych ozdób, które pięknie skomponują się ze sobą. Uzyskany w ten sposób rezultat będzie fantastycznie wyglądać podczas uroczystości. Wspaniałą propozycją na dekorację stołu z okazji Chrztu Świętego jest personalizowana tabliczka. Jaki motyw wybrać na taką uroczystość?

Dekoracje stołu na Chrzest Święty

Tabliczkę z imieniem dziecka wybierz zgodnie ze stylistyką przyjęcia. W ten sposób sprawisz, że całość będzie prezentować niezwykle gustownie. W odświętny charakter Chrztu fenomenalnie wpisuje się złota ramka z motywem dziecięcego wózka. Elegancka kolorystyka w połączeniu z przemyślaną grafiką nadaje dekoracji unikalny wygląd. Na tabliczce znalazło się także imię dziecka oraz data uroczystości, które pięknie spersonalizują chrzciny. Taka ozdoba jest idealnym rozwiązaniem na Chrzest. Personalizowana tabliczka w złotej ramie z gołąbkiem również oczaruje wszystkie zebrane na przyjęciu osoby. Możesz bez problemu wykorzystać ją na chrzcinach córki czy syna. Ustaw dekorację w dobrze widocznym miejscu i uatrakcyjnij wygląd aranżacji. 

Tabliczka z imieniem chrzest złoty wózeczek

Tabliczka z imieniem do dekoracji stołu na Chrzest

Tabliczka z imieniem na chrzciny

Klasyczna tabliczka z personalizowanym podpisem fantastycznie wpisuje się w charakter Chrztu Świętego. Jeśli jednak planujesz przyjęcie w naturalnej odsłonie, możesz z powodzeniem dopasować do niej dekoracje z naszego sklepu internetowego. Kwiaty czy zielone gałązki to aktualnie niezwykle popularny motyw podczas różnego rodzaju uroczystości - także chrzcin. Tabliczka z imieniem na Chrzest ozdobiona zielono-białym nadrukiem kwiatów ułożonych w kształt krzyża będzie wspaniałą dekoracją stołu. Złota ramka bezbłędnie dopełnia wygląd ozdoby. Lubisz subtelne i minimalistyczne dekoracje? Personalizowana tabliczka na Chrzest z gałązką konwalii będzie więc dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki białej ramce bez problemu dopasujesz ją do swojej aranżacji. 

Dekoracja stołu tabliczka z imieniem chrzest delikatne kwiaty

Personalizowana tabliczka na Chrzest Święty

Personalizowane dekoracje na Chrzest

Wielu rodziców podczas Chrztu Świętego decyduje się na podkreślenie za pomocą dekoracji płci swojej pociechy. Podoba Ci się taki pomysł? Wobec tego koniecznie sprawdź nasze tabliczki z różowymi oraz błękitnymi motywami stworzonymi specjalnie na tę szczególną okazję. Możesz w ten sposób nadać całemu wystrojowi bardzo osobisty i unikalny styl. Tabliczka z imieniem dziecka udekorowana grafiką dziecięcego wózka w różowej kolorystyce będzie genialnie wyglądać podczas Chrztu dziewczynki. Na uroczystość chłopca polecamy analogiczny projekt w niebieskiej odsłonie. Personalizowana tabliczka nie tylko zwróci uwagę zaproszonych gości, ale też znakomicie prezentować się będzie na pamiątkowych zdjęciach z Chrztu. 

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się