Dla Chłopca Oh Boy

Baby Shower chłopca Oh Boy | zlotyaniol.pl
Baby Shower z przepięknymi dekoracjami i dodatkami z kolekcji Oh Boy zachwyci nie tylko Przyszłą Mamę, ale również wszystkie przyjaciółki! Dekoracje wnętrza w postaci banerów, girland czy plakatów wraz z dekoracjami stołu stworzą niepowtarzalną aranżację przyjęcia dla Przyszłej Mamy i wkrótce narodzonego chłopca....

Baby Shower z przepięknymi dekoracjami i dodatkami z kolekcji Oh Boy zachwyci nie tylko Przyszłą Mamę, ale również wszystkie przyjaciółki! Dekoracje wnętrza w postaci banerów, girland czy plakatów wraz z dekoracjami stołu stworzą niepowtarzalną aranżację przyjęcia dla Przyszłej Mamy i wkrótce narodzonego chłopca. Cudowne mleczne czekoladki, lizaczki, krówki, a także świece sojowe pozwolą oryginalnie podziękować za organizację Baby Shower. Personalizowane dodatki w formie księgi pamiątkowej, czy też topperów i opłatków na tort doskonale dopełnią całość aranżacji. Z dekoracjami z kolekcji Oh Boy stworzysz niesamowite przyjęcie dla Przyszłej Mamy i Maluszka.  

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Baby Shower chłopca - kolekcja Oh Boy

Jeśli zajmujesz się przygotowaniem Baby Shower, koniecznie zadbaj o to, aby przyjęcie było naprawdę stylowe i niepowtarzalne. Jakie dekoracje wybrać do ubrania wnętrza czy pleneru? Aby wszystkie elementy wystroju oraz dodatki pięknie się ze sobą komponowały, potrzebny Ci będzie motyw przewodni. Może to być kolor, styl, a nawet spójna grafika zdobiąca dekoracje. Dla ułatwienia stworzyliśmy przepiękną kolekcję ozdób i dodatków, które bezbłędnie sprawdzą się na uroczystości chłopca. Baby Shower przyszłej mamy oczekującej synka w odsłonie boho będzie przyjęciem, które oczaruje wszystkie uczestniczki. Przyjaciółki ciężarnej kobiety od samego wejścia będą zachwycone uzyskanym w ten sposób rezultatem. Co więcej, w takiej scenerii wykonacie także fantastyczne zdjęcia do pamiątkowego albumu. 

Ozdoby na Baby Shower chłopca

Na Baby Shower chłopca możesz śmiało wybrać dekoracje zdobione ogrodniczkami boho. Stonowana kolorystyka ziemi przepięknie komponuje się z grafikami liści i naturalnymi elementami. Całość naprawdę świetnie wygląda jako personalizowana tabliczka do dekoracji stołu. Nieduży obrazek w białej ramce ustawiony na blacie nada przyjęciu unikalny charakter. To szczególnie dobry dodatek na Baby Shower w restauracji - tabliczka podkreśli rezerwację. Większą alternatywą jest plakat, który ustawić można przy wejściu do lokalu. Taka ozdoba będzie niezawodnym tłem do pamiątkowych fotografii przyszłej mamy oraz jej przyjaciółek. Wystrój świetnie dopełnią eko girlandy z grubego papieru z ażurowymi zawieszkami czy stylowymi, kraftowymi chorągiewkami. 

Plakat na baby shower oh boy

Personalizowany plakat na Baby Shower chłopca

Zabawy i akcesoria na Baby Shower

Jakie dodatki przydadzą się na Baby Shower chłopca? Jeśli Twoje przyjaciółki nie znają jeszcze płci dziecka, oprócz spersonalizowanych dekoracji możesz też przygotować atrakcję w postaci kartki ze zdrapką. To świetna zabawa na Baby Shower. Co więcej, takim dodatkiem można zaskoczyć również partnera! Gra słowna z imionami oraz przedmiotami dla dzieci spodoba się wszystkim uczestniczkom imprezy. Można ją wykorzystać do drobnej rywalizacji, a zwyciężczynię nagrodzić drobnym upominkiem. Zapachowe świece czy mleczne czekoladki z personalizowanymi etykietami będą znakomitą nagrodą w grach i zabawach na Baby Shower. Stanowią one również piękne podziękowanie za obecność na imprezie. Twoje przyjaciółki poczują się wyjątkowo, jeśli zaskoczysz je takimi podarunkami. 

Gra na Baby Shower imiona i przedmioty

Słowna gra na Baby Shower

Baby Shower boho

Kolekcja na Baby Shower chłopca w stylistyce boho to modny i szybki sposób na przygotowanie wyjątkowej imprezy. Drewniane toppery do samodzielnej aranżacji to znakomity dodatek do tego rodzaju aranżacji. W najnowsze trendy eko świetnie wpisuje się także personalizowany topper boho z grubego papieru. Możesz z powodzeniem udekorować je dodatkowo gałązkami, wstążkami oraz innymi elementami. Podczas boho Baby Shower przydadzą się również naczynia. Talerzyki i kubeczki wykonane z grubego, kraftowego papieru stanowią niezawodne rozwiązanie na taką imprezę. To praktyczny i bardzo gustowny sposób na zaaranżowanie stołu podczas przyjęcia o swobodnej atmosferze. Drewniane sztućce i kraftowe słomki bezbłędnie dopełnią ten klimat.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się