Metryczki na Chrzest

Personalizowane metryczki na Chrzest dziecka | ZlotyAniol.pl
Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu w formie metryczek z danymi dziecka. Taki upominek to bardzo piękny prezent, który przyda się zarówno dziecku jak i jego rodzicom. Metryczka w ramce z odciskiem stópki lub rączki pięknie zdobi wnętrze i wspaniale się prezentuje. Na metryczce znajduje się imię dziecka, waga,...

Prezenty na Chrzest i pamiątki Chrztu w formie metryczek z danymi dziecka. Taki upominek to bardzo piękny prezent, który przyda się zarówno dziecku jak i jego rodzicom. Metryczka w ramce z odciskiem stópki lub rączki pięknie zdobi wnętrze i wspaniale się prezentuje. Na metryczce znajduje się imię dziecka, waga, data urodzenia, wzrost i godzina. Metryczka może się również znajdować w praktycznej skrzynce z drobiazgami dla malucha. 

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Metryczki na Chrzest 

Jaki prezent na Chrzest Święty wybrać? Jeśli wybierasz się wkrótce na uroczystość bliskiego Twojemu sercu maluszka, z pewnością potrzebny Ci będzie podarunek, który idealnie sprawdzi się na taką okazję. Chrzest Święty jest bowiem niezwykle istotnym i wyjątkowym wydarzeniem. Dobrze jest więc prezent dopasować do charakteru uroczystości. Bardzo popularnym rozwiązaniem są prezenty, które jednocześnie stanowią pamiątkę dla obdarowanego dziecka. I to naprawdę świetny pomysł! Dziecko w czasie Chrztu zwykle jest zbyt małe, by móc cokolwiek zapamiętać. Taka pamiątka pokaże mu więc w przyszłości, jak wspaniali ludzie zebrali się, by towarzyszyć mu w tym szczególnym dniu. Prezent z personalizacją będzie niezastąpioną niespodzianką dla maluszka i na pewno w przyszłości sprawi mu dużo radości. 

Pamiątka Chrztu: nowoczesne prezenty na chrzciny

Sprawdzonym pomysłem na prezent z okazji Chrztu Świętego jest metryczka. Personalizowany plakat z datą i godziną narodzin dziecka, jego wagą oraz wzrostem, a także imieniem to jeden z najlepszych sposobów na stworzenie unikalnej pamiątki. Taka tabliczka zaprojektowana specjalnie na chrzciny maluszka będzie dla niego wspaniałą niespodzianką. W naszej ofercie znajdziesz stylowe ramki 3D, które oprócz metryczki zawierają też miejsce na zdjęcie obdarowywanego dziecka i glinkę na odciski. Tak zaprojektowany prezent na Chrzest bez najmniejszych wątpliwości będzie niezastąpioną pamiątką. Motyw misia z balonami idealnie wpisuje się w dziecięce upodobania, a przy tym będzie pięknym podarunkiem dla każdego maluszka. 

Ramka 3d metryczka glinka miś z kokardką

Personalizowana ramka na Chrzest dziecka

Metryczka na Chrzest dziewczynki

Na Chrzest Święty dziewczynki dobrze jest wybrać prezent dopasowany do płci adresatki. Ramka złożona z trzech części stanowi gustowną dekorację sypialni. W ten sposób prezent od Ciebie ozdobi pokój obdarowanej dziewczynki i każdego dnia będzie jej przypominać, jak wielką miłością jest otoczona. Czarujący motyw sarenki w stroju baletnicy kapitalnie nadaje się na podarunek dla córki, wnuczki, chrześnicy czy młodszej siostry. Tak wyjątkowy podarunek małej dziewczynce podarować może każdy z gości zaproszonych na Chrzest. Metryczka w jasnej kolorystyce przepięknie komponuje się z białą ramką i glinką, w której odcisnąć można dłoń czy stópkę maluszka. Personalizowana ramka z metryczką z pewnością zachwyci też rodziców obdarowanej dziewczynki. 

Metryczka na Chrzest dla chłopca

Dla chłopca polecamy natomiast motywy w niebieskiej kolorystyce, które pozwolą wspaniale podkreślić płeć maluszka. Tabliczki z metryczką umieszczone w białej ramce 3D prezentują się niezwykle estetycznie i szykownie. Autorskie grafiki sprawiają, że całość jest niepowtarzalna i kapitalnie uatrakcyjni wygląd sypialni obdarowanego dziecka. Chłopięcy motyw z pociągiem bez najmniejszych wątpliwości będzie trafionym rozwiązaniem na prezent z okazji Chrztu Świętego. Wszystkie elementy zostały do siebie dopasowane z dbałością o każdy szczegół, dlatego rezultat jest bezbłędny. Metryczka w ramce z niebieskim króliczkiem to także bardzo chłopięca propozycja na Chrzest. Czarująca ilustracja uzupełniona personalizowanymi informacjami znakomicie pasuje do dziecięcego charakteru uroczystości.

Metryczka ramka 3d lokomotywa

Metryczka w ramce na Chrzest chłopca

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się