ZESTAWY DEKORACJI

Zestawy dekoracji na Chrzest Święty | ZlotyAniol.pl
Wystrój na Chrzest Święty dziecka możesz przygotować szybko i łatwo przy pomocy gotowych zestawów. Komplety dekoracji stołu i wnętrza na chrzciny pozwalają również zaoszczędzić pieniądze, co zdecydowanie uprzyjemni organizację uroczystości. Wybierz motyw przewodni Chrztu swojej córki lub syna i dopasuj do niego...

Wystrój na Chrzest Święty dziecka możesz przygotować szybko i łatwo przy pomocy gotowych zestawów. Komplety dekoracji stołu i wnętrza na chrzciny pozwalają również zaoszczędzić pieniądze, co zdecydowanie uprzyjemni organizację uroczystości. Wybierz motyw przewodni Chrztu swojej córki lub syna i dopasuj do niego ozdoby, które uatrakcyjnią wygląd domu. Takie dekoracje świetnie wyglądać będą też w restauracji czy innym lokalu. Dekoracje na Chrzest wykonane z wysokiej jakości materiałów pięknie podkreślą odświętny charakter uroczystości.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Zestawy dekoracji na Chrzest - kup taniej!

Chrzest Święty jest ceremonią oczyszczenia z grzechów oraz nawrócenia. W kościele katolickim do Chrztu przystępują najczęściej noworodki. To moment obmycia dziecka z grzechu pierworodnego oraz włączenia go do wspólnoty Kościoła. Dla każdego chrześcijanina to bardzo ważne wydarzenie, w którym noworodkowi towarzyszą rodzice oraz Chrzestni. Na ceremonii deklarują oni wychowanie dziecka w wierze, a także otoczenie go opieką i miłością. Często w takiej uroczystości udział biorą również dziadkowie, wujostwo, rodzeństwo czy kuzynostwo. Chrzest Święty jest bardzo rodzinnym wydarzeniem. Po ceremonii w kościele wielu rodziców decyduje się na wyprawienie przyjęcia dla najbliższych, dzięki czemu wszyscy mogą świętować ten szczególny dzień oraz spędzić więcej czasu z maluszkiem. Jak przygotować taką uroczystość?

Hit sezonu - dekoracje na Chrzest boho

Ważnym elementem organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Świętego są dekoracje. Takie uroczystości wyprawiane są bowiem zarówno w domach, jak i wynajętych lokalach. Odpowiednie ozdoby pozwalają w piękny sposób odmienić wygląd dowolnego wnętrza, nadając mu odświętny charakter. Pamiętaj więc, by w czasie przygotowań do Chrztu zadbać o dekoracje dopasowane do klimatu uroczystości. W modzie są obecnie trendy naturalne, dlatego nie dziwi szczególnie, że wielu rodziców wybiera ozdoby dopasowane do tego rodzaju stylistyki. Chrzest Święty boho to prawdziwy hit. Podczas takiej uroczystości królują motywy kwiatów i liści, a także dekoracje i dodatki wykonane z eko materiałów. Drewno, juta, bawełna czy papier kraft to zaledwie część z możliwości, na które możesz postawić. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele dekoracji w takiej odsłonie. Rewelacyjną propozycją są także zestawy ozdób stołu, które pozwolą uzupełnić taką aranżację. 

Zestaw dekoracji stołu chrzest gałązka eukaliptusa

Dekoracje stołu na Chrzest z gałązką eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest w domu

Wolisz sprawdzoną i niezawodną klasykę? W przypadku Chrztu Świętego do najpopularniejszych motywów zdecydowanie należą grafiki krzyża, dziecięcych stópek, aniołków, gołąbków czy wózków. Jeśli chodzi o kolorystykę, najlepiej sprawdza się biel, złoto i srebro. Tak eleganckie dekoracje z całą pewnością sprawią, że chrzciny Twojego dziecka będą niezwykle szykowne i uroczyste. Estetyczna aranżacja w tradycyjnej odsłonie przepięknie podkreśli odświętny klimat Chrztu Świętego. Dekoracje na chrzciny mogą być uniwersalne i gładkie - wystarczy odpowiedni odcień, aby ładnie zgrały się z motywem przewodnim. Wspaniale wyglądają też ozdoby z napisem “Chrzest Święty”, które od razu zwrócą uwagę wszystkich zaproszonych na uroczystość gości. Planując klasyczne chrzciny, możesz z powodzeniem wykorzystać gotowe zestawy dekoracji sali czy stołu, które przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję. 

Zestaw balonów na chrzest biało-złoty

Zestaw dekoracji wnętrza na Chrzest 

Zestaw dekoracji na Chrzest dziewczynki i chłopca

Jeszcze innym sposobem na zaaranżowanie wnętrza z okazji Chrztu Świętego jest dopasowanie dekoracji do płci dziecka. W tradycji utarło się, że kolor różowy przypisany jest małym dziewczynkom, natomiast błękitny - chłopcom. W późniejszym wieku może nie ma to zastosowania, jednak warto wykorzystać ten motyw, gdy będziesz z bliskimi świętować Chrzest swojej pociechy. Wnętrze domu czy restauracji możesz udekorować w wyraziste, różowe czy niebieskie ozdoby, które od samego progu przyciągną spojrzenia zebranych osób. Fantastycznie sprawdzą się jednak także bardziej subtelne kompozycje, w których personalizowana kolorystyka stanowi jedynie delikatny akcent. Zestaw balonów i girland w dopasowanym odcieniu pozwoli szybko i bezproblemowo ubrać wnętrze. Równie ciekawym rozwiązaniem jest komplet, w którego skład wchodzą serwetki, bieżnik i kieszonki na sztućce. Takie zestawy uzupełnisz pięknie wieloma innymi dekoracjami, dlatego obowiązkowo sprawdź, co jeszcze stworzyliśmy na Chrzest Święty w personalizowanej odsłonie.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się