Menu komunijne

Menu komunijne | ZlotyAniol.pl
Menu komunijne to bardzo nowoczesny i oryginalny dodatek do przyjęcia komunijnego. Powinny posiadać wzór i grafikę pasująca do reszty dekoracji i dodatków na Komunii. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne menu komunijne, które dopasujesz do każdego stylu przyjęcia. Grafika złotej i srebrnej hostii, kwiatów...

Menu komunijne to bardzo nowoczesny i oryginalny dodatek do przyjęcia komunijnego. Powinny posiadać wzór i grafikę pasująca do reszty dekoracji i dodatków na Komunii. W naszej ofercie znajdziecie przepiękne menu komunijne, które dopasujesz do każdego stylu przyjęcia. Grafika złotej i srebrnej hostii, kwiatów konwalii, gałązki eukaliptusa to zdecydowanie hit tego sezonu! Menu będzie idealnym dodatkiem do tak ważnej uroczystości jaką jest I Komunia Święta. Będą dopięciem przyjęcia na ostatni guzik!

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Menu komunijne

Pierwsza Komunia Święta to uroczystość o niezwykle podniosłej atmosferze. Jej klimat ma bezpośredni wpływ na przyjęcie, które rodzice zwykle decydują zorganizować się po ceremonii w kościele. Po tym, jak dziecko po raz pierwszy przyjmie Komunię w trakcie Mszy Świętej, najbliższą rodzinę zaprosić można do domu lub restauracji na obiad. To znakomita okazja do spędzenia czasu z krewnymi oraz celebrowania tego szczególnego dnia. Podczas przyjęcia bardzo często rozpakowywane są również prezenty wręczone dziecku z okazji Pierwszej Komunii. Do zorganizowania uroczystości przydadzą Ci się z pewnością wysokiej jakości produkty, które pasować będą do jej odświętnego klimatu. Dekoracje czy praktyczne akcesoria stworzone specjalnie na takie przyjęcie na pewno sprawdzą się znakomicie. 

Personalizowane menu na Komunię w domu

Ważnym elementem w trakcie przyjęcia komunijnego jest poczęstunek. Bez względu na to, czy planujesz uroczystość we własnym domu, czy też wynajętym lokalu, ciężko wyobrazić ją sobie bez stołu zastawionego różnego rodzaju daniami i deserami. Bardzo często na Komunii podaje się dwudaniowy obiad, a także przystawki i słodkości, które pozwalają gościom spędzić długie godziny na świętowaniu. Nie ma przy tym znaczenia, czy zamierzasz przygotować je samodzielnie, czy wolisz wynająć catering. Choć bez wątpienia ta druga opcja pozwoli Ci lepiej skorzystać z uroczystości. Planujesz naprawdę eleganckie przyjęcie dla swojego dziecka? W takim wypadku zadbaj o gustowne przedstawienie menu na Komunię! Spis potraw wydrukowany na wysokiej jakości papierze z grafiką hostii to nietuzinkowy sposób na to, by zaskoczyć wszystkie zaproszone osoby. 

Menu komunijne IHS Exclusive otwierane

Otwierane menu komunijne z hostią

Menu komunijne 2024

Dwustronne menu z personalizowanym nadrukiem jest świetnym dodatkiem na przyjęcie komunijne. Z jednej strony znalazł się tytuł “Pierwsza Komunia Święta” wraz z imieniem dziecka, a także malownicza grafika konwalii. Całość przepięknie się ze sobą komponuje, dzięki czemu menu stanowi naprawdę fantastyczny dodatek na uroczystość dziewczynki lub chłopca. Oryginalnie wygląda również biało-niebieskie menu komunijne. Emblemat “IHS” umieszczony nad napisem “Menu” rewelacyjnie podkreśla charakter uroczystości, a personalizowany podpis nadaje całości unikalnego stylu. Kwiaty zdobią obie strony, wspaniale wypełniając puste przestrzenie. Spis wszystkich dań i przekąsek, które zamierzasz podać na Komunii będzie prezentował się znakomicie w takiej oprawie. 

Menu komunijne dwustronne Konwalie

Dwustronne menu na Komunię

Jak udekorować stół komunijny?

Menu komunijne to nie tylko użyteczny dodatek na uroczystość dziecka. Możesz z powodzeniem wykorzystać je również jako ozdobę stołu w trakcie przyjęcia. Kartki z menu umieścić możesz przy nakryciach gości, dzięki czemu każdy na pewno zwróci uwagę na przygotowaną przez Ciebie kartę dań. Kreatywnym rozwiązaniem jest też umieszczenie menu na specjalnie wykonanym podstawku. Ponieważ aktualnie modne są eko produkty, drewniana sztaluga w naturalnym kolorze sprawdzi się kapitalnie podczas komunijnej uroczystości. Ustaw ją w dobrze dostępnym miejscu, a nikt z zaproszonych gości nie przejdzie obok takiej dekoracji obojętnie. Na dużym stole dla lepszego efektu umieścić możesz dwie lub trzy sztalugi z menu, co znacząco uatrakcyjni aranżację!

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się