Prezenty na Bierzmowanie

Prezenty na Bierzmowanie | ZlotyAniol.pl
Prezenty na Bierzmowanie powinny być wyjątkowe tak jak przyjęty sakrament. Jaki prezent podarować na Bierzmowanie? Przepiękne drewniane pudełeczka z słodkościami, dziesiątką różańca, łańcuszkiem, breloczkiem i wieloma wspaniałymi gadżetami, które będą doskonałą pamiątką z tak cudownego dnia. Zdecydowanie największą...

Prezenty na Bierzmowanie powinny być wyjątkowe tak jak przyjęty sakrament. Jaki prezent podarować na Bierzmowanie? Przepiękne drewniane pudełeczka z słodkościami, dziesiątką różańca, łańcuszkiem, breloczkiem i wieloma wspaniałymi gadżetami, które będą doskonałą pamiątką z tak cudownego dnia. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się prezenty personalizowane, dzięki którym podarunek staje się niepowtarzalny i wykonany z myślą o wybranej osobie. Fantastyczne prezenty na Bierzmowanie zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka.

Pokaż więcej

Aktywne filtry

Prezenty na bierzmowanie

Bierzmowanie stanowi ważną i niezwykle uroczystą okazję. Moment przyjęcia przez chrześcijanina sakramentu charakteryzuje się bardzo odświętną atmosferą. To chwila, w której kandydaci odświeżają przyrzeczenia chrzcielne oraz przyjmują znak Ducha Świętego udzielany przez biskupa. W ceremonii zazwyczaj uczestniczą rodzice oraz świadkowie, bez których bierzmowanie nie mogłoby się odbyć. Jednak bardzo często zdarza się również, że po uroczystości w kościele organizowane są przyjęcia w domach i restauracjach. Na taką okazję zaprasza się dziadków, Chrzestnych, wujostwo oraz innych krewnych, z gronie których można z powodzeniem celebrować ten szczególny dzień. Goście zwykle też obdarowują kandydatów wyjątkowymi prezentami, które stanowią przy okazji cudowną pamiątkę bierzmowania. 

Pamiątka bierzmowania od świadka

Świadek jest niezwykle ważną postacią podczas ceremonii bierzmowania. Powinien on zresztą towarzyszyć kandydatowi już wcześniej, w trakcie przygotowań do sakramentu. A jaki prezent może wręczyć świadek w dniu bierzmowania? Wspaniałą propozycją bez dwóch zdań jest biżuteria, która nawet po wielu latach przypominać będzie obdarowanej osobie o tym niepowtarzalnym dniu. Łańcuszek z krzyżykiem zamknięty w drewnianym pudełku stanowi stylowy upominek. Biżuteria ułożona na ozdobnej poduszce jest pięknie wyeksponowana, a całość świetnie dopełniają dwa woreczki z organzy: jeden wypełniony czekoladkami oraz drugi do samodzielnego zagospodarowania. Personalizowana kartka nadaje z kolei podarunkowi osobistego charakteru. 

Pamiątka bierzmowania łańcuszek z krzyżykiem

Symboliczna biżuteria na bierzmowanie

Oryginalne prezenty na bierzmowanie

W drewnianych pudełkach z personalizowanymi życzeniami znaleźć można nie tylko biżuterię. Symboliczne upominki umieszczone w skrzyneczkach z dwoma przegródkami stanowią gotowy podarunek, który od razu możesz wręczyć kandydatowi do bierzmowania. Złoty słonik z czekoladkami stanowi nie tylko bardzo elegancki prezent, ale również ciekawą niespodziankę. Taka figurka bez dwóch zdań przyniesie mnóstwo szczęścia adresatowi i spowoduje, że miło będzie on wspominać dzień swojego bierzmowania. Inną oryginalną propozycją jest pudełko z drewnianą dziesiątką różańca oraz lnianym woreczkiem, który możesz wypełnić słodkościami lub pieniędzmi. To łatwy i szybki sposób na nadanie całości unikalnego stylu.

Pamiątka bierzmowania dziesiątka różańca i woreczek boho

Modny prezent na bierzmowanie w pudełku

Symboliczny prezent na bierzmowanie

Prezenty na bierzmowanie mogą przybierać różnorodne formy. Nieduże, symboliczne podarunki zdecydowanie cieszą się największą popularnością. Pozwalają pokazać obdarowywanej osobie, jak wiele dla nas znaczy, a przy tym nie są szczególnie drogie czy trudne w przygotowaniu. Takie prezenty możesz kupić w sklepie lub stworzyć samodzielnie. Obdarowana osoba na pewno poczuje się doceniona, gdy otrzyma upominek prosto z serca. Nie wiesz, co kupić i wolisz podarować kandydatowi pieniądze, które ten przeznaczy na wybrany przez siebie cel? Wobec tego zrób to w pięknym stylu! Pudełko na pieniądze z personalizowanymi życzeniami nada się idealnie. To zarówno praktyczne rozwiązanie, jak i fantastyczny pomysł, który oczaruje obdarowaną osobę.

Proszę się najpierw zalogować.

Zaloguj się